Jump to content
Dogomania

Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]


Jagoda1

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musialysmy to wreszcie napisac....:placz: :placz: :placz:
Strasznie nam bylo ciezko, szczegolnie Beatce i Paulince, ktore ją ratowaly. Wielkie podziekowania dla Beatki i Paulinki i weterynarzy, ktorzy opiekowali sie Kajunia w ostatnich chwilach...... :Rose: :calus: :Rose:

.......taka kochana kruszynka :bigcry: nie udalo nam sie :bigcry:

[SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Biegaj szczesliwa Kajuniu po teczowych lakach ['] ['] ['][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Ewa,
to tak jak z Wdzieczna, pamietasz? Jak ona ciezko odchorowala ten nasz spacerek i jak sie skonczylo........emocje i radosc sa dla tych biednych psow zabojcze, tak nie powinno byc....:shake:[/quote]

Pamietam i pamietam te wątpliwości czy to nie moja wina ?
bo jakby została tam gdzie siedziała to może ............

ale widzisz z drugiej strony patrzac na Marylke to też ledwo przezyła te przenosimy do Rzeszowa ale teraz mimo braku domu dziewczyna kwitnie czyli chyba trzeba robic swoje mimo wszystko .........

Link to comment
Share on other sites

Kajusiu, przynajmniej te ostatnie kilka chwil spedzilas wsrod ludzi, ktorym na Tobie zalezalo, a nie w kuchni schroniska.
po prostu nadszedl jej czas... czy mozna tu mowic, ze sie nie udalo? udalo sie poznac i pokochac Kajunie, przytulic, byc z nia w ostatnich chwilach i pozwolic spokojnie, bez cierpien odejsc... czy w schronisku mialaby ta szanse?

Kajuniu, kochana kruszynko, wszyscy o Tobie pamietamy......

Link to comment
Share on other sites

A ja wciąż nie mogę w to uwierzyć co się stało.....domek tak długo na nia czekał i o nią waliczyli....bardzo płakałam kiedy mama do mnie zadzwoniła i mi powiedziała.....a jak ona to przeżyła !!!! planowałyśmy, że będę do nich przyjżdzać, że kupimy Kajuni pas do samochodu, żeby bezpicznie jeździła na działeczkę....niestety nie doczekała tego :( ale dobrze, że nie umarła w schronisku....choć to niesprawiedliwe, że starsze pieski nie mogą nacieszyć się tak długo oczekwianym domkiem :(

Link to comment
Share on other sites

nadal chwilami do mnie to nie dociera. Wtedy w srodę gdy przyjechała do Krakowa była taka szczęśliwa, tak szybciutko chodziła po trawce a Ulka pisała że chodzi powolutku. Brałam ją na ręce , przytulałam, była taka maleńka, bezbronna.Wyjeżdżałam na 5 dni, nie chciałam brać ją ze sobą do mamy. Trzy psy, dwa koty, dużo obcych ludzi. Dlatego Beatka załatwiła hotelik a ja miałam ją odebrać wczoraj. Gdy przejeżdżałam przez Niepołomice było bardzo ciężko, miałam ją po drodze zabrać do mojego domku. Nie zapomnę jej nigdy, tak chciałam aby miała domek i ja jej ten domek chcciałam dać. Zostały mi tylko wspomnienia z środy i ogromny ból.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']Kajuniu tak sie cieszyłam i tak czekałam -teraz już jestes szczęśliwa, nie cierpisz.Dziękuję wszystkim, którzy się nią opiekowali a szczegolnie Beatce,Ulce i Agusi[/quote]

A ja dziękuję Tobie, Mężowi, że zdecydowaliście się dać dom Kajuni, bardzo, bardzo dziękuję Beatce, za jej ogromne zaangażowanie, Agnieszce, że pomogła wydostać Sunię ze schroniska, dziękuję tym, którzy ratowali moją Psinkę.

Kajusiu, przez pół roku prowadziłam Twój wątek, o pół roku za długo...:-(

TAM, są moje trzy Sunieczki: Sabcia, Sagusia i Korusia I, teraz jesteś i Ty, wierzę, że biegacie razem i jesteście szczęśliwe.

[CENTER][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2833/swiecahr1.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']
[url]http://img267.imageshack.us/img267/7357/0808071414jb5.jpg[/url][/quote]

właśnie Jola z Łodzi napisała do mnie, ze Kajunia nie żyje :placz: :placz: :placz:
a ja tu tak dawno nie zaglądałam, myślałam, że teraz wszystko będzie dobrze :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...