Jump to content
Dogomania

Bayer za Tęczowym Mostem, żegnaj kochany psiaku


abra64

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak dobrze pójdzie to Bayer jutro pojedzie do Emilki, p. Ewa wpłaciła 40 zł na hotel i opłaciła badania Bayera

rozliczenie za hotel zrobiłam w pierwszym poście pod zdjęciami Bayera, może być ?

Edited by abra64
Link to comment
Share on other sites

puściłam przelew...

do osób którym dawałam znać mailowo dotarła prosba o wpłacie 5zł nadwyzki zeby starczyło za kwiecein...wydawało mi sie ze tu tez to napisałam ale jednak nie ... wiec brakujace pieniazki prosze zapłacic z deklaracji jednorazowej któa lada dzien przyjdzie od Pani Magdaleny S.

zreszta kopiuje tu co tam wymysliłam >
Witam,
Podaję konto na któe nalezy wpłacać
comiesięczne deklaracje - [B]założenie jest takie by za każdy miesiac
deklaracje wpłyneły wczesniej czyli do ostatniego dnia poprzedniego
miesiąca. [/B]Tak więc prosze o wpłacenie deklaracji za miesiąc maj
(jesli to możliwe prosze o dorzucenie jakis 5-10 zł więcej gdyz do
zapłacenia bedzie jeszcze kilka dni kwietnia (nie wiemy jeszcze ile:)
Jest nas 10 osób - jesli każdy dorzuci 5 zł bedzie w sam raz.

nr konta 65 1020 2313 0000 3102 0402 7082
Stowarzyszenie Nadzieja na Dom,
ul.Dojazdowa,
41-200 Sosnowiec

W TYTULE WPISAC: "[B]cele statutowe - Bayer - opłata hotelowa za MAJ[/B]"
(odpowiednio przy nastepnych wpłatach odpowiedni miesiac wpisac - prosze
sie NIE POMYLIĆ)- bedzie wiadomo ze za hotel od osoby deklarującej

Dziękuję Wam wszystkim za otwarte serce dla staruszka.
Gdy Bayer bedzie juz w hotelu po pierwszej sesji zdjeciowej - podeslę
fotki : )

Link to comment
Share on other sites

ja tez niecierpliwie czekam na zdjęcia.... ale też najakies info...
ktoś rozmawiał z EMilka ...jak sie zaaklimatyzował Bayer? suplementujecie mu cos na stawy?? [U]wystarczy kupić ORTON w aptece [/U]- kwas hialuronowy super działą na stawy a wyjdzie nas bardzo tanio !!!

od Pani Janiny Z. wpłta dojdzie jutro wieczorem.... a oprócz tego jakich wpłat nie ma na koncie ?

Link to comment
Share on other sites

Niestety uroki mojego internetu są takie, że pod koniec miesiąca zwykle kończy się transfer i jestem praktycznie odcięta.

Bayer czuje się dobrze. Ma apetyt, chodzi na spacery w "grupie dziadków". Nie awanturuje się, zajmuje się głównie swoimi spawami - wącha, potruchta, położy się i odpoczywa, czasem podejdzie na głaski. Dużo śpi. Dostaje leki na skórę, skonsultuję się z Wetką czy dodawać mu coś na stawy.

[IMG]http://img804.imageshack.us/img804/3033/dsc4320.jpg[/IMG]

[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1245/dsc4319.jpg[/IMG]

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/183/dsc4318qf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Oj śliczne dzięki EMilko za zdjecia...no i że zechciałaś udzielić mu swoich włości : D

jemu bezwzglednie trzeba podawac suplementy na stawy , kwestia tylko żeby dobrac właściwe bo czasem psy źle reaguja na chondroityne ... natomiast to że skonczyła sie zima to nie znaczy że nie musimy dbać o jego stawy...zreszta po zdjęciach widac przykurczony chód...jeśli on ma wzglednie zdrowe narzady wewnetrzne to stawy u owczarkowatych przeciez to jest czesto gwóźdz do trumny....
Prosze zadzwoncie do pani doktor jutro i zapytajcie czy te orton można byłoby dawac ...wyjdzie nas najtaniej i jest docelowo na stawy własnie (substancja kwas hialuronowy)

Link to comment
Share on other sites

ok...to juz musze skorygowac że deklaracja Kasi Śmietany 40 zł jest rozbita na nast osoby:

Jankowski 10,-
K. Śmietana 10-
Z. Śmietana 10,-
Wierzbicka 10,-

także abra popraw prosze to w informacjach o osobach deklarujacych stałe wpłaty, jak i moze jakoś przejrzyście warto napisac jak te majowe wpłaty sa rozliczane :
-------------
moja znajoma M. Stevens przysłała 55 zł które łacznie z dodatkowymi nadpłatami wynoszą:
[COLOR=#ff0000][B]
Rozliczenie majowe:[/B][/COLOR]
Betta 25.- [B]...............+ 5,-[/B]
Jankowski 10,- ........ [B] + 5,-[/B]
Sas 10,- [B].................+ 10,-[/B]
K. Śmietana 10,-. [B] .....+ 5,-[/B]
Z. Śmietana 10,- [B]......+ 10,-[/B]
Wierzbicka 10,-........ [B]+ 5[/B]
[B]Pani M. [/B]Stevens USA + [B]55,- [/B]
yolanowi 15,-
p. Ewa 40,-
Madziare_rk 50,-
abra64 30,-
J.Zagórska ?
Wiola ?
Adam D ? - (posłał2tyg.temu)
---------------------------------
maj 210 ,- ...............+ [B] dodatko 95,-[/B] ([U]do rozliczenia za hotel za końcówke kwietnia + za 31-y maja, lipca itd[/U]:)

Link to comment
Share on other sites

Betta co do rozpiski to proponuję żebyś ty to robiła bo lepiej ci to wychodzi. :) Ja będę pisać jakie były wpłaty kiedy i od kogo, może tak być ? Dziś przyszła wpłata od J. Zagórska 50 zł. Co do wpłat od Wiola i Adam D. to przejrzałam cały kwiecień i nie mam takich, wszystkie wpłaty z dopiskiem Bayer wypisałam. Może nie dopisali, że na Bayera, ale nie mam też nikogo o takim imieniu / bo nazwiska nie znam/ Może płacili nie ze swojego konta, dowiec się jaka kwota i co ma być w opisie to może tak szybciej dopasuje kogoś :)

Link to comment
Share on other sites

abra...
wystarczy że przekopiujesz mój post do rozliczenia....chyba tylko te pierwsze wpłaty takie pokrecone ..reszte normalnie bedizesz wpisywac... rozpisałam je tak zeby było wiadomo kto ile deklarował i ile nadwyzki wpłacił.... Adam i Wiola (kolezanka MAdziare) po 20 zl mieli wpłacać.. dowiem sie i napisze na pw ...
prosze przekopiuj rozliczenie tak jak napisałam...i bardzo prosze usun imie Pana Stevens piszac tylko inicjały ...tak jak podałam

no i myśle że tylko jesli juz po 1ym jest to mozesz dopisywac ze doszła ta i ta wpłata... nie pisz w rozliczeniu którego one przyszły...bo bedzie nieprzejrzyste... na kazdy miesiac wpisuj najpierw deklarujacych a na koncu dodatkowe wpłaty

Link to comment
Share on other sites

Bayer ma się dobrze, skóra wokół oczu wygląda coraz lepiej. Dostał kolejną dawkę ivermektyny, dalej dostaje witaminy na skórę i suplement na stawy. Dobrze dogaduje się z Dziadkami, chodzą razem po wybiegu i wygrzewają stare kości. Niedługo wrzucę nowe zdjęcia.

Rozliczenie za kwiecień:
Hotel 3 dni x 10zł = 30zł
Wyżywienie 3 x 3zł = 9zł
Transport ze schroniska 30km x 0,4zł = 12zł
=51zł

Rachunek wystawiłam i wysłałam na Nadzieję na Dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...