Jump to content
Dogomania

A mnie to maminka bardzo kocha i Ewa mnie kocha,no i ta...no...Hana chyba też!


Bgra

Recommended Posts

[quote name='marmosia']Ściskamy maminkowe pupilki :)[/QUOTE]

mam ostatnio dużo więcej czasu dla maluchów,niedługo zaczną się ode mnie opędzać:evil_lol:

[quote name='Sonka95']Witamy się :)[/QUOTE]

:loveu:
[quote name='haliza']Zaglądamy do białych pieszczoszków :loveu:, pięknie tam u Was :lol:[/QUOTE]

muszę uprać białaski i ofocić:evil_lol:

[quote name='Figunia']Przyszłam pogłaskać śliczne maluszki i o ich zdrówko zapytowywuję :lol:[/QUOTE]

Hana ok
natomiast Aleś parę dni temu miał kolejny atak padaczki:-(biedactwo moje,tyle wycierpiał i jeszcze to...

[quote name='Sonka95']Hej Kochani :loveu: Co tam u was słychać ? :)[/QUOTE]

dziadka wywieźliśmy na "kolonie" i mam tak dużo czasu,że nie wiem jak go zagospodarować:razz:



przy okazji zapraszam do antykwariatu-na bazarek dla Bono,podopiecznego Lili i Pinczerki:loveu:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243635-ANTYKWARIAT-literacka-KLASYKA!-Tytu%C5%82y-kt%C3%B3re-musisz-mie%C4%87!-dla-Bono-do-02-06?p=20882088#post20882088[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmosia']Ma Ciebie i to jest najważniejsze ... Ściskam mocno ![/QUOTE]

boję się:-(
dziękuję Marmosiu za wsparcie
nich się kłóci o wędzoną kaczkę,niech rozwala radio bo to strasznie lubi
jak wczoraj docisnęłam wiklinowy koszyk,żeby się nie dostał do radia,to tak kombinował,wchodził na niego,drapał,że i tak dopiął swego:loveu:
niech robi co chce,tylko...ten widok jest straszny:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Współczuję ogromnie!
Biedny piesio. Opiekunka także...
Jeszcze pamiętam jak przeżywałam ataki mojej Figi- koszmar. I tak szkoda stworzonka...
Oby leki pomogły - na dłuuuuuugo!!!![/QUOTE]

Figuniu dziękuję!
u nas ataki trwają mniej niż minutę,kończą się oddaniem moczu i dwa ostatnie stolca
i przeokropny skowyt rozdzierający serce:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem któremu z Was bardziej współczuć...
Najgorszy pewnie ten krzyk bólu.
Takie maleństwo tak bardzo cierpi. Trudno się z tym pogodzić. I ta bezsilność...Straszne to.
Człowiek by nieba przychylił, a tu tak niewiele można zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Nie wiem któremu z Was bardziej współczuć...
Najgorszy pewnie ten krzyk bólu.
Takie maleństwo tak bardzo cierpi. Trudno się z tym pogodzić. I ta bezsilność...Straszne to.
Człowiek by nieba przychylił, a tu tak niewiele można zrobić.[/QUOTE]

wet mówi,że to go nie boli,jest wtedy nieprzytomny...bezsilność jest straszna
potem jeszcze chwilę zdezorientowany,moja córcia mówi,że się wstydzi...
Hana wystraszona,patrzy na nas jakby z wyrzutem...też maleńka nie wie co się dzieje
mam nadzieję,że leki nam pomogą!

Link to comment
Share on other sites

Boże tak dawno mnie u Was nie było a tu takie wieści...
Aleś nie wygłupiaj się... Leki muszą pomóc... Psinki najbardziej pokrzywdzone przez życie ciągle
coś prześladuje... Gdzie ta sprawiedliwość... :-(

Mocno ściskam kciuki za to aby było dobrze a raczej będzie dobrze jestem tego pewna!
Biedna Hana nie wie co się dzieje... ale przecież to nie Wasza wina... Ehhh...

Przytulam... :calus: bo brak mi słów...

Link to comment
Share on other sites

Jak vet dobrze ustawi go na leki to częstotliwość się zmniejszy i mogą być mniej uciążliwe dla Alisia. Te ataki bardzo wyczerpują organizm, wywołują przykurcze mięśni i dlatego tak płacze :-(, ale on tego nie pamięta i później potrzebuje odpoczynku, trzymam za Was kciuki i musi być dobrze :p

Link to comment
Share on other sites

Kochane moje:loveu:nie ma powodu do zmartwień,Aleś ma się dobrze,wszystko u nas dobrze a nawet lepiej:loveu:
jestem przeszczęśliwa bo...oczekuję wnuka:loveu:który to dał o sobie późno znać...więc spodziewacie się co się teraz u nas dzieje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...