Jump to content
Dogomania

Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cajus JB']W temacie pociągu Toruń-Poznań.

W jedną stronę w zależności od przewoźnika 24 - 38 zł plus dodatkowo opłata za psa 4,5 - 15 zł
Pies powinien mieć szczepienia, kaganiec, smycz.[/QUOTE]
Mnie nigdy nie pytano o kaganiec ale zawsze miałam w torebce,książeczki też nie żądali ale powinno się mieć ze szczepieniem przeciwko wściekliźnie.
Trzymam kciuki za akcję i też się dorzucę do skarbonki Patysi:)
[B]Pamiętajcie o szelkach[/B], wyjąć głowę z obroży i zwiać w stresie potrafi każdy pies.Ja na podróż zakładałam szelki i obrożę i spinałam podwójną smyczą(dla pewności). Nigdy nie było problemu ale trzeba pieska solidnie zabezpieczyć .Sorry za te rady z daleka ale to z troski i z serca:)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Dostalam wiadomosc od Toyoty ze Patyczek moze jutro opuscic schronisko! :), dzis Toyota pojedzie z nia do weta na ten test parwo.[/QUOTE]
Super! To czekamy na Pati. Z Poznania pojedzie w koszyku dla zwierząt, jak przystało na Nowotomyślankę

Link to comment
Share on other sites

jeśli sunia będzie zdrowa, to szczepienia najprędzej za 2 tygodnie, bo jednak kontakt z wirusem miała.

najpierw pewnie i tak ją wysterylizujemy, bo tak mamy w zwyczaju, a dopiero potem szczepienia, no chyba że już pójdzie do DS :p

musi się udać, no musi... niech ją wydadzą, no...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Patyczka nie ma szczepień. Nie wiem czy szczepienie nie jest ryzykowne w tej sytuacji. Jeśli ma wirusa, to szczepionka ją dobije.


Jednak mam trudności, jeszcze decyzja nie jest na 100 % pewna czy ją wyda :(.[/QUOTE]
Trzymam kciuki. Szczepienie lepiej odłożyć. Może to nieetyczne ale na drogę wziąć książeczkę nawet jakiejś innej suni o podobnej maści w razie służbisty... Przecież to tylko na drogę trzeba mieć... a Patysia nie będzie gryzła ludzi w czasie podróży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Patyczka nie ma szczepień. Nie wiem czy szczepienie nie jest ryzykowne w tej sytuacji. Jeśli ma wirusa, to szczepionka ją dobije.


Jednak mam trudności, jeszcze decyzja nie jest na 100 % pewna czy ją wyda :(.[/QUOTE]



Kurcze a ja sie juz cieszyłam :( , wiec czekam na znak ze moge jutro startowac.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - do podróży pociągiem potrzebny tylko papier o szczepieniu przeciw wściekliźnie. Wściekliźnie, a nie wirusówkom. No i papier, tylko papier! Fakktem jest, że jeżdże z psami od 40 lat i nikt nigdy kwitu ze szczepieniem nie żądał, zadowalając się biletem.
Na "wszelki wypadek" wystarcy, żeby Patysia miała na drogę jakikolwiek kwit ze szczepieniem z aktualną datą. Niech ktoś, w sensie jakaś ruda suczka, pożyczy swój;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Suczka nie jest w drodze, Toyota nuie wyrobila by sie na dzis, jesli wszytsko pojdzie zgodnie z planem jutro startujemy z samego rana kolo 8.[/QUOTE]
To kciuki zaciśnięte:) Trzymaj się Misiu-Patysiu słodki:)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

jutro Patyczka będzie już nowotomyślanką i pod troskliwą opieką Emmy :)

a ja mam pytanie - na jakiej zasadzie była wyciągnięta? w sensie - płaciłaś coś toyota?


kkasiiiar - 150 zł na transport Ci przelać tak? podaj mi proszę nr konta na PW.

jeśli Patyczka będzie w dobrej formie/kondycji, to ten tydzien jej damy spokój by trochę ochłonęła, ale w przyszlym tygodniu sterylkę umówimy: to kolejne 100 zł.
I szukać będziemy DS :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś wieczorem dostałam informację, że szczeniaki znów padają.

Nie będę jej jednak szczepić nawet na wściekliznę. Nie spieszcie się tak z tą sterylką. Ona nawet nie jest odrobaczona i jest bardzo chuda aż zapadnięta. Chciałabym, aby najpierw doszła do siebie.

Link to comment
Share on other sites

dlatego właśnie napisałam, że jeśli jej stan/kondycja będzie dobra ;)

przez kilka dni będzie u Emmy w osobnym pomieszczeniu, jeśli będą jakiekolwiek oznaki parwo u niej, to od razu zawieziemy ją do kliniki do Poznania lub Śremu.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest wątek drugiej małej suni pogryzionej, gdzie DT wycofał się w ostatniej chwili :( :[URL]http://www.dogomania.pl/threads/223766-Mała-starsza-psinka-walczy-w-schronie-o-życie.-Pilnie-potrzebny-DT[/URL].

A to Dunia, która się zasiedziała na DT u mnie i wprowadza mi zamieszanie w stadzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216341-Suczka-zostanie-bestialsko-zamordowana.-DUNIA-już-w-DT[/URL].

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...