Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają - Muki ma domek!!!


Agula99

Recommended Posts

[quote name='karolciasz28']Zapraszamy i u ślepaczka kochanego.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE]

[B]na bazarek dla psiakow z Przytuliska w Boguchwale
coś dla pani, dziecka, pieska, kanarka i domu...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przykrywałam przed chwilą mojego Ślepka - znów wrócił do kotłowni na wersaleczkę, bo zimno trochę a on się piecuch zrobił- wygłaskałam mordę ślepą co się zawsze w inna stronę niż trzeba zwraca, bo nie widzi i tak sobie o Ślepku - Muku myślałam - kiedy jego ktoś na jakąś wersaleczkę zaprosi???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ślepku - Muku - dziś Agula mnie wyznaczyła na twojego Patrona - Ambasadora Honorowego ... cokolwiek to ma znaczyć - rozumiem, że mam byc osobiscie odpowiedzialna, byś dom znalazł ... Jeszcze nie wiem, jak to zrobimy, ale przez noc coś wymyślę :) w końcu mam pewną wprawę w niańczeniu ślepych :)

Link to comment
Share on other sites

porażka - sny miałam rwane i chaotyczne - i żadnych rozwiązań nie przyniosły... niedobrze, bardzo niedobrze... będę więc musiała przynajmniej mocniej zacząc działać na rzecz umilania Ślepkowi życia w przytułku ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irka']porażka - sny miałam rwane i chaotyczne - i żadnych rozwiązań nie przyniosły... niedobrze, bardzo niedobrze... będę więc musiała przynajmniej mocniej zacząc działać na rzecz umilania Ślepkowi życia w przytułku ...[/QUOTE]
No pięknie Ireczko, pięknie! Ty nam tu nie wciskaj głodnych kawałków!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiecie co tak sobie myślę, odkąd nie można psiaków wystawiac na allegro, to te wszystkie dziadeczki zostały bez szans, jak pamiętam to wszystkie staruszki schorowane szły nam właśne dzięki allegro, miały wypasione zwykle, z pięknymi fotami i chwytającymi za serce tekstami i to działało, a teraz można tylko kilka zdań i max 6 fot wstawic do szybkiego ogłoszenia i to juz tak nie działa....:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...