Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają - Muki ma domek!!!


Agula99

Recommended Posts

śliczne to zdjęcie - i wiem co znaczy radość Ślepków ze spacerków - jak ze swoim Ślepkiem Luckem chodzę to odnoszę wrażenie, że mu się ogon od machania odkręci i odleci :):) - ale spacerki z nim to dla mnie trening cierpliwości - po 20 razy się wracamy do wąchania miejsc już przewąchanych - w mrówczym tempie to nam idzie zawsze :):) - odnajdzie się ludź co go pokocha - jestem pewna ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolciasz28']Ode mnie nie i właśnie nie wiem czemu...[/QUOTE]

ja też nie wiem i bardzo mnie to martwi że on pozostawiony taki sam sobie. Nie łudźmy się, że ktoś przyjdzie do przytuliska i powie że chce tego ślepaka bo taki cud na pewno się nie zdarzy. Tekst mu napisałam, to może ciotki jakoś się zdyscyplinują i coś pomogą :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Karolcia to złote dziecko, no dobra ...młodzież :), musimy jej jakąś dobrą czekoladę podesłać ;)[/QUOTE]

Możejakiś liścik pochwalny albo dyplomik do szkoły wyslijcie, że tak się Karolciasz udziela i tyle dobrego robi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Możejakiś liścik pochwalny albo dyplomik do szkoły wyslijcie, że tak się Karolciasz udziela i tyle dobrego robi ?[/QUOTE]
trzeba rozeznac temat, żeby nie było żesmy Karolci wsadziły gwóźdź do trumny. Może ona ma same pały i się wyda czemu nie nie uczy i co robi z wolnym czasem i...nam odetną od neta Karolcię. :placz:Straszne by to było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']trzeba rozeznac temat, żeby nie było żesmy Karolci wsadziły gwóźdź do trumny. Może ona ma same pały i się wyda czemu nie nie uczy i co robi z wolnym czasem i...nam odetną od neta Karolcię. :placz:Straszne by to było...[/QUOTE]
Ja i same pały?!:mad::evil_lol:
Karolcia się nie da!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...