Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają - Muki ma domek!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karolciu ja wyślę i dołączę jeszcze 2 nowe zdjecia do wyboru.
A w ogóle to bardzo ci dziękuję za zglaszanie naszych psiakow do tego typu akcji, my nawet nie wiemy że takie coś dziala. Byłam oszołomiona trochę kiedy do mnie zadzwoniła p.Kasia bo nie wiedzialam specjalnie o co chodzi, dopiero po chwili dotarło że to ,,sprawka'' Karolci. :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Karolciu dzwoniłam przed chwilą do p.Kasi - otrzymała maila tylko ma tyle wiadomości dziennie, że jej umknął w tłumie. :lol:[/QUOTE]
To dobrze. :) Nie dziwię się, że tłumy do niej piszą, wspaniała kobieta. :)
To co, teraz czekamy i trzymamy kciuki za Mukiego. :)

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na pomysł, żeby Mukiego zostawiać na noc na wybiegu, połaziłby sobie trochę, już całkiem nieźle radzi sobie z terenem, nawet na spacerkach już wyczuwa gdzie jest chodnik. Więc można go z Dingiem zostawiać na zmianę na wybiegu, nie??? :)

Link to comment
Share on other sites

Justynka chce zrobic Mukiemu badania krwi, podobno on bardzo dużo pije, a oczy faktycznie s a w kiepskim stanie i nie do końca jest to zwykła zaćma, być może jest większe ciśnienie, trzeba Mukiego koniecznie przebadać, bo pewnie będzie potrzebował jakiś leków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Justynka chce zrobic Mukiemu badania krwi, podobno on bardzo dużo pije, a oczy faktycznie s a w kiepskim stanie i nie do końca jest to zwykła zaćma, być może jest większe ciśnienie, trzeba Mukiego koniecznie przebadać, bo pewnie będzie potrzebował jakiś leków.[/QUOTE]

może mieć cukrzycę jak dużo pije i oczy też wtedy siadają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...