Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają - Muki ma domek!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia66']no bo co tu pisać jak to jego życie takie monotonne i żadnych zmian na widoku. :shake:[/QUOTE]

A cokolwiek napisać, nawet zapytać jak sie czuje...to że nikt nie dzwoni nie oznacza że jego wątek ma zamilknąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']mimo wszystko on wydaje się być radosny w tym swoim świecie, pogodzony z losem i całkiem dobrze u nas się czuje. Tak mało do szczęścia mu potrzeba, niewielki ogródek i kochany ludź.[/QUOTE]

i właśnie to jest takie smutne:shake:

Link to comment
Share on other sites

To się wie że Mukiś u nas szczęśliwy, cały dzień w sumie na wybiegu, bo i w ciągu dnia i w nocy, łazi sobie, drepta, obija się, zaczepia z Terym, ma wesoło chłopak!! No ale fajnie byłoby go zobaczyć w domku z jakimś fajnym ludziem, czy to się kiedyś spełni???? ......

Link to comment
Share on other sites

jejciu , jaki fajny mail z alegratki dostałam w sprawie Mukiego ...

"Dzień dobry, czy piesek nadal poszukuje właściciela? Jest przeuroczy, chętnie przygarnęlibyśmy z przytuliska. Mieszkamy w Krośnie
Prosimy o kontakt:
[I]i tu telefon , adres mail i pełne imię i nazwisko [/I]"

podałam namiary na majuskę
ale może majuska podać Ci namiary na tych państwa czy poczekać aż się odezwą sami ?
w końcu jeśli im naprawdę zależy..?

bardzo bym chciała aby coś z tego wyszło ...ech...

Link to comment
Share on other sites

Pani do mnie jednak sama napisała po przekazaniu przez figunię kontaktu, odpisałam reklamując Mukiego i zaprosiłam na odwiedziny u nas..zobaczymy. Mail w każdym bądź razie bardzo miły i sympatyczny, co jest dużą rzadkością ostatnimi czasy, więc trzymajcie :) Oj..to by było coś !!!!!

Link to comment
Share on other sites

A dzis do mnie zadzwonił miły pan, mąż tej pani co mailowała i zapowiedzieli sie na jutro do przytuliska, aby poznać Mukiego. W mailu napisałam o nim wszytko, więc zdają sobie sprawę co to za psiak...i przyjeżdżają.....trzymajcie mocno, bo po prostu nie wierzę:crazyeye::lol:

Edited by majuska
byki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']wytrzymałam do 11
strasznie się denerwuję[/QUOTE]

Majuska dzwonila cała podekscytowana, super ludzie, młodzi, Muki pokazał się z najlepszej strony, mimo deszczu byli z nim na spacerze. Pozałatwiają jutro wszystkie sprawy w Lublinie / chyba konczą studia/ i w drodze powrotnej we wtorek mają wstapić po ślepka. Są nim ponoć zauroczeni...
Majuska napisze więcej wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...