Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają - Muki ma domek!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']Muki , z tobą największa bieda chyba[/QUOTE]

był swego czasu jeden gościu zainteresowany z Niepołomic, dom z ogrodem ale co z tego kiedy miał w domu jeszcze dobermana. Myślał że Muki to taka biedna niemota, a nie zadziora. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']matineska jeszcze w styczniu prosiła o nowe zdjęcia i nawet nie wiem czy je otrzymała...[/QUOTE]

otrzymała, otrzymała, piękną sesję, która jest na tej stronie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223682-Ślepek-Muki-co-ze-mną-będzie/page12[/url]

wydarzenie trzeba "hopać" wg mnie im częściej tym lepiej, ja tak codziennie, lub co drugi dzień Magika i Tarę "hopałam" wklejając jakieś dramatyczne zdjęcie lub łzawy wpis.....na FB sa miliony psów już, nie łatwo się wybić, przebić, zostac zauważonym....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Muki przygłuchawy????:crazyeye: on ma świetny słuch!!!! tak jest gdzieś w tekście? bo nie kumam!![/QUOTE]

no własnie takim tekstem dysponujemy i tak go przedstawiamy. Niepotrzebnie, bo ktos może pomyśleć że on niekontaktowy. Poprawcie prosze tę informację tam , gdzie ją widzicie. I na Fb też trzeba to zmienić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Muki to juz starszy, ok.12-13 letni pies. W przytulisku mówi sie o nim, że nie ma szans na dom, że nic już z niego nie będzie bo nie dość że stary, to jeszcze ślepy i przygłuchawy. Te słowa nie wynikają z braku serca dla niego lecz z tego, że takie psy mają nikłe szanse na adopcje i umierają samotnie w schroniskach. Ale nasz Muki chce jeszcze żyć, mimo swej ułomności jest pełen wigoru, a wyprowadzany na spacer cieszy sie jak dziecko. Cieszy się pewnie też dlatego, że w takich chwilach ma człowieka na wyłączność, kogoś, kto go prowadzi pewnym krokiem przed siebie i nie pozwoli aby inne psy atakowały z otaczającej go ciemności. Puszczony samodzielnie na wybieg obija się o poprzewracane miski pośród ujadających psów... to złe miejsce dla tak doświadczonego przez los psiaka. Muki nie potrzebuje wiele miejsca, wręcz małą przestrzeń którą szybko pozna i w której będzie czuł się bezpiecznie. Nie wymaga leczenia, aplikacji leków ale jest psem specjalnej troski ze względu na ślepotę. Szukamy wrażliwej i odpowiedzialnej osoby która pozwoli mu przejść godnie przez jego kalectwo, dać serce na jesień życia by mógł odejśc szczęsliwy i kochany.[/QUOTE]

to był mój niefortunny tekst dla niego napisany już ponad rok temu. Tzn. tekst jest dobry tylko to ,,przygłuchawy'' zawaliłam i na prawdę nie wiem skąd mi się to wzięło. On raczej ma wyczulony słuch...ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Usunę ten fragment i już podsyłam Mukeigo na stronkę. Pakiecik nowy też się pojawi ;).[/QUOTE]

Karolciu i odmłodźmy go trochę, on nie ma na pewno tylku lat jak napisałyśmy, myślę że spokojnie można napisać że ok.10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...