Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają - Muki ma domek!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']Muki z Tobą to też ciężka sprawa , ślepy pies , ale przecież dobrze sobie radzi ..[/QUOTE]
ale ja nie tracę nadziei, jeszcze niedawno w ten sam sposób myślałam o Magiku, a i Maczo wydawał sie być ciężki do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Muki jest super, na spacerkach zapyla ładnie, na wybiegu biega sobie jak po swojej willi, tylko wiadomo że czasami się zdenerwuje jak usłyszy, że taki Terri na niego warczy, no i jest jatka, to jest dopiero ewenement, ślepe to ale w kasze nie pozwoli sobie dmuchać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']a jest taka w Boguchwale przy głównej ulicy za żywopłotem naprzeciw włoskiej pizzerii, w samym centrum...:diabloti:[/QUOTE]

he he he, to się musze dobrze rozglądać po tej Boguchwale, bo żadnej willi nie zauważyłam :P

Link to comment
Share on other sites

Przyjeżdżam dzis rano do przytuliska, a tu Ślepek sobie lata w pełnej komitywie uchachany z Wilmą, wytrzeszczyłam na to gały i się z nich uśmiałam :D
To księżna Wilma poradziła sobie z bramką dzielącą wybiegi i spędzili ze Ślepkiem wspólną nockę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']majuska, toż to wspaniała wiadomośc bo wiemy już, że można Ślepka łączyć z Wilmą, a przez to zyskujemy wolny wybieg dla innego psa.[/QUOTE]

No niby tak, tylko u nas praktycznie teraz wszystkie psy są duże , a nie na wybiegach wiadomo jakie budy, trzeba troche sie nagłówkować, jak ich rozmieszczać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...