Jump to content
Dogomania

Farel - cudowny Przyjaciel - odszedł za Tęczowy Most 18.07...Biegaj Kochadełko...


RudziaPaula

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zajmowałam się nim w schronisku.
Jestem oburzona - sprawa nagminnego lekceważenia próśb wolontariuszy o wizyty poadopcyjne zostanie poruszona na najbliższym zebraniu !
Gdzie nie spojrzę, psy z naszego schroniska - porzucane, zaniedbane, bite, dyndające na łańcuchach - a statystyki piękne, rekordowa ilość adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shiina']drapanko za uchem dla kochanego Farelka :)
A gdzie on u Ciebie Anja spi, gdzie mieszka???[/QUOTE]
Farel jest w osobnym budynku razem z 4 innymi psiakami,ale każdy w innym boksie.Byłam,widziałam...plus jeśli chodzi o Farela to podłoga-nie ślizgają się łapki:)Jade do niego prawdopodobnie w sobote.Obiecuje ze wycałuje i wyściskam pyszczek jego!!Drapanko i miziane za uchem obowiązkowe ha ha ha :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Farel jest w osobnym budynku razem z 4 innymi psiakami,ale każdy w innym boksie.Byłam,widziałam...plus jeśli chodzi o Farela to podłoga-nie ślizgają się łapki:)Jade do niego prawdopodobnie w sobote.[B]Obiecuje ze wycałuje i wyściskam pyszczek jego!!Drapanko i miziane za uchem obowiązkowe ha ha ha[/B] :)[/QUOTE]

Trzymamy Cię za słowo :):):)
A zrobisz choć jedną foteczkę Farelkowi w Jego nowym "mieszkanku" ???
Bardzo prosimy :modla:
Myślę, ze Anja nie będzie miała nic przeciwko temu :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Farel jest w osobnym budynku razem z 4 innymi psiakami,ale każdy w innym boksie.Byłam,widziałam...plus jeśli chodzi o Farela to podłoga-nie ślizgają się łapki:)Jade do niego prawdopodobnie w sobote.Obiecuje ze wycałuje i wyściskam pyszczek jego!!Drapanko i miziane za uchem obowiązkowe ha ha ha :)[/QUOTE]

... a ten budynek ogrzewany? i boks z siankiem? moze zrobisz jakies zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Zajmowałam się nim w schronisku.
Jestem oburzona - sprawa nagminnego lekceważenia próśb wolontariuszy o wizyty poadopcyjne zostanie poruszona na najbliższym zebraniu !
Gdzie nie spojrzę, psy z naszego schroniska - porzucane, zaniedbane, bite, dyndające na łańcuchach - a statystyki piękne, rekordowa ilość adopcji.[/QUOTE]

Brawo, popieram!!!!:)
Buziale dla naszego Przyjaciela:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Farel jest w osobnym budynku razem z 4 innymi psiakami,ale każdy w innym boksie.Byłam,widziałam...plus jeśli chodzi o Farela to podłoga-nie ślizgają się łapki:)Jade do niego prawdopodobnie w sobote.Obiecuje ze wycałuje i wyściskam pyszczek jego!!Drapanko i miziane za uchem obowiązkowe ha ha ha :)[/QUOTE]

Super, od wujcia też buziaka proszę dać :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka:)Pomieszczenie ogrzewane...dostatecznie,pisze dostatecznie bo ja uwielbiam jak jest bardzo ciepło...psiaki nie za bardzo już,ale im jest napewno przyjemnie.Boks miał przygotowane posłanie z ciepłych kołderek na przyjazd Farela i tak jak obiecała Anja piłeczkę.Obiecuje do podwójnie a nawet poczwórnie od wszystkich wysciskac i wycałowac:) Zdjecia też(mysle ze Anja nie bedzie miała nic przeciwko)Mam nadzieje ze leki bedzie mozna juz odstawic mu i jego samopoczucie i zdrowie poprawi sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Zdjęcia i dokładny opis warunków w jakich psy mieszkają są na moim wątku hotelowym , w podpisie :)[/QUOTE]

uważaj bo teraz jest nagonka na hoteliki, atakują też bezsensownymi pytaniami hotelik u sylwiaso, gdzie również i my mamy swoje psiaki. Niektórzy są tak ograniczeni umysłowo, że nie docierają do nich wpisy ludzi, którzy darzą sympatią zarówno hotelik jak i właścicielkę. Sympatią która powstała w wyniku doskonałej opieki nad pozostawionymi psiakami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']uważaj bo teraz jest nagonka na hoteliki, atakują też bezsensownymi pytaniami hotelik u sylwiaso, gdzie również i my mamy swoje psiaki. Niektórzy są tak ograniczeni umysłowo, że nie docierają do nich wpisy ludzi, którzy darzą sympatią zarówno hotelik jak i właścicielkę. Sympatią która powstała w wyniku doskonałej opieki nad pozostawionymi psiakami[/QUOTE]
Nie bardzo rozumiem co to ma na celu,wytłumaczy mi ktos?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Nie bardzo rozumiem co to ma na celu,wytłumaczy mi ktos?[/QUOTE]

wcale się nie dziwię gdyż Ja też tego nie bardzo rozumiem. Skoro na wątku hoteliku pojawiają się wpisy osób które od wielu lat współpracują z danym hotelikiem i są olewane bo ktoś wie lepiej jak jest patrząc na zdjęcie.........dziwne, no ale tacy są "polacy"

Link to comment
Share on other sites

Owszem i ja czytałam u Anji dziwne posty,głównie o kase chodziło...nie wiem czy ktoś chodź raz był u Niej,a zwłaszcza ci co wypisują te bzdury...ja byłam.i moje pierwsze wrażenie jest naprawde pozytywne.pieniądze też nie są ogromne,zwłaszcza jeśli chodzi o opiekę nad chorym psem....za zdrowego konia bez opieki nad nim płaci się wiecej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']czy chodzi Ci o paintball...takie zabawy ze strzelaniem do siebie gdzieś np. w lesie[/QUOTE]
o-o-o!! właśnie. Ja nie gustuje w takich zabawach, totez nie zostalo mi w pamięci określenie, ale opowieści o adrenalinie i polowaniach utkwiły mi w pamięci dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...