Jump to content
Dogomania

Tragedia !! Rufus za tęczowym mostem.Przepraszam Rufi....


czarna anda

Recommended Posts

nio i nie jechalam pati - znalazlam psa - kurcze wlasnie poszlam do sklepu nie ta droga ktora chodze zawszec i buch pies zaglodzony slaniajacy sie na nogach z rozwalona lapka - nio i co zrobilam jak myslisz ?? zabralam go jutro zawioze go do dr olszewskiej zeby zrobila badania i stwierdzila czy to chudosc to brak jedzenia czy tez cos gorszego niestetyz

w kazdym razie psiak wyladowal u mnie - jest 7 !!! dziecko na wakacjach ja bez pracy - ale coz widac taka karma ...
[U]rufus ma sie dobrze w miare[/U] - jutro dr igor bedzie go konsultowal jeszcze raz i zdecyduje czy go jednak otwiera czy sprawa ulegla poprawie znaczy Rufus sika - mam nadzieje ze sika .....

Pan ktory chce Rufusa adoptowac powiedzial ze bedzie na niego czekal tyle ile trzeba !!!

To w tym jest cudne - gosc poczeka na biedaka !!1

anda

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hello !!

Rufus od wczoraj sika !!! Sam sika !!! HURRA.
Przed chwilka dzwonilam jak co wieczor do Elwetu i dostalam info od pani doktor ze rufus jest pod kroplowka przeplokiwany tak aby wstretna ropa w cewce moczowej poszla wreszcie precz!!
nie ma juz krwiomoczu !!!
I wczoraj Rufus jak dzielny pies podniosl noge i udalo mu si ewysikac !!!

Nowy właściciel Rufusa dzwonil do mnie i umowilismy si ewstepnie na niedziele jesli wszystko bedzie oki na zabranie chlopaka do bialegostoku

Chirurg dr bisenik zlecil jeszcze przez dwa dni monitoring ciagly Rufusa w postaci kroplowek i kontroli moczu
Co prawad i tak trza bedzi eusunac jedno jajko ktore wciaz Rufi ma w srodku ale to moze byc za czas jakis jak uporamy sie z sikaniem
Bo nie mozna ponownie otwierac psa jesli jest stan zapalny - bo moze sie rozsciac i poczynic spustoszenia
Wiec jak rzekldr bisenik jesli mozna uciec od ciecia to super

Iwona

Link to comment
Share on other sites

Tragedia - wlasnie dzwonil dr bisenik - zdecydowali sie otworzyc Rufusa.... okazalo sie ma tak ainfekcje rany oraz przyszyty w jednym miejscu pecherz wdalo sie zakazanie w pecherzu jest ropa a jednej czesci a drugiej mocz
Zdecydowali si ena otwarcie bo pomimo sikania wciaz mozna bylo wyczuc mocz w pecherzu i sikanie nie bylo polowiczne

weterynarz ktory go teraz otworzyl powiedzial ze w zyciu nie widzial tak spierdzielonej operacji !!!!pecherz w polowie przyszyty w czesi fetor i ropa w drugiej mocz
Prosilam zeby ratowali Rufusa bo ten biedny psiak wystarczajaco jua przeszedl w swoim zyciu zeby jakas zdzirowata wetka ktora go ni elubil abo ja ugryzl specjalnie uszkodzila psa - bo tak niestety mysle zaprzepasciala szanse na normalne zycie Rufusa !!!!

A jego Pan z ktorym wczoraj gadalam juz byl umiwiony ze mna na niedziele na zabranie psa ....
Boze pozwol Rufusowi zaby ten jeden jeszcze raz dostal swoja szanse ... prosze.........

Link to comment
Share on other sites

Rufus dzien po operacji czuje si efatalnie - wszystko go boli ma zalozone dwa cewniki , nie moze nawet lezec , spi n asiedzaco .... mam ochote zabic babe ktora go operaowała!!!

Ale jego niwy wlasciciel bedzie na niego czekal !!!!i wysyla mu cieple informacje w eter ze ma dla kogo powalczyc , jeszcze ten jeden raz.... ostatnio raz walcz Rufus !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nawet nie wiem co napisac - rozmawialam przed chwilka z elwetem - Niestety dren przecieka moczem - leje sie z niego a nie z cewnika .....
ma zapalenie otrzewnej .......
dzwonilam do swojego kochanego weta dr olkwskiego zeby rozwiedzial sie w sytuacji bo mowil ze wyjalby cewnik i poczekal 3 dni zeby zobaczyc co sie dzieje .... ale jest zapalenie otrzewnej ...... Rufus nie ma szans - mam podjac decyzje o jego uspieniu jutro .... strasznie boli ..... ni ejestem Bogiem a wciaz musze go udawac .....

i to przeswiadczenie ze to ja wymacalam to ze jest wnetrem ... gdyby nie to Rufus bylby ju zdawno w Bialymstoku w swoim domu ...
podam lekarza do izby weterynaryjnej - mam wszelkei dokumenty co znaleziono po otwarciu Rufusa ... nie moze byc sytuacji kiedy przez partactwo umiera pies - niewinny pies a z nim jego szansa .....

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam własnie o Rufusie, biedne psisko. Dlaczego te psy które maja wyjątkowego pecha w życiu, kiedy los się do nich uśmiechnie, odchodzą w najmniej oczekiwanych okolicznościach? Niech szlak trafi tego babola. Wetka??Po studiach?I nie wie, że przyszyła pęcherz-wierzyć się nie chce. Współczuje Ci Czarna Ando. Zabawa w Boga jest najtrudniejsza.Wierzę,że jak kazdy Dogomaniak zrobiłaś wszystko co było w mocy istoty ludzkiej. Trzymaj się ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Nie wchodzilam na dogo bo chwilowo mam dosyc .
Wczoraj towarzyszylam Rufiemu w jego odejsciu za Teczowy Most
Nie moge przejsc nad tym do porzadku dziennego - taki piekny madry pies przez taka zdzire nie mial szansy skorzystac ze swojej szansy.
Mial wczoraj takie spojrzenie ze wiedzial , wiedzial co znaczy ten zastrzyk
Siedzialam z nim do konca - nie chcial zasnac ....mam nadzieje ze mi wybaczyl - wybaczyl ze go zawiodlam , ze wsadzilam go do wetrerynarza ktory z powodow nienawisci do psa poprostu go usmiercil , ze nauwazylam ze jest wnetrem i to ja podjelam tym decyzje o jego kastracji , ze nie zabralam go wczesniej , ze nie pozowolilam panu ktory mial byc wlascieielm kastrowac Rufiego na własna reke , przepraszam cie Rufus za nadgorliwośc - ale naprawde chcialam dla Ciebie dobrze .
Mam nadzieje ze moja Anda przeprowadzi cie na druga strone i zobaczysz jej machajacy ogon i pobiegniesz za nia daleko gdzie nie ma juz bolu , wrednych ludzi i cierpienia

Tak mi strasznie przykro... nie przytakiej drodze chcialam ci towarzyszyc ....


postanowilam podac babe do izby wterynaryjej - zebralam dokumenty - mam nadzieje ze to pomoze zabronic w krzywdzeniu bezkarnym innych psiakow ktore sie jej ni espodobaly bo teks .. "uszkodzilam psa hahah nie sika ... wiec jak przyjdzie do uspienia go to nie bede miec skrupolow ....
boze jak mozna bedac weterynarzem pomyslec w ten sposb a co dopiero powiedziec,,, i wykonac .....

Aniol Stróż Rufusa zaspał.......

Link to comment
Share on other sites

w sobote bede uzupelniac ewidencje... i musze przeniesc rufusa do innej kategori :( jak mozesz to przygotuj taka krótka informacje o tym co mu sie stalo i dlaczego zostal uspiony (tak jak zawsze jest na stronie) oczywiscie nie zapomnimy wpisac ze kastracja w Radości zostala schrzaniona...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...