Jump to content
Dogomania

Megi,bita suczka z Chrzanowa woj.małopolskie wróciła do domku,ale jest pod kontrolą.


Adzia&Senka

Recommended Posts

[quote name='justynavege']oj jak cudnie ze pomagacie ogloszeniami :loveu:[/quote]


justyna ja jeno podaje pomysly, bo nie chce namieszac ;) a noz widelec ktos na gazeta.pl wystawil mala tylko zapomial dopisac. Ale wiem, ze przez tamto okienko tez czesto psiaki znajduja swoich przyjaciol.
Z adopcjami nie jest latwo. Jednak najwazniejsze aby ja stamtad zabrac!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potrzebuje info:
- jak sunia zachowuje sie domu, czy może zostac trochę sama, czy siusia w domu
- w jakim rejonie Chrzanowa się znajduje
Trzymam kciuki, Pani jutro da znać w sprawie suni, skontaktuje sie z p. Rafałem na gg i może emaila napisze, ale prosiła mnie także o wieści, sta chciałabym coś z tego wiedzieć. Pani mieszka niedaleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Potrzebuje info:
- jak sunia zachowuje sie domu, czy może zostac trochę sama, czy siusia w domu
- w jakim rejonie Chrzanowa się znajduje
Trzymam kciuki, Pani jutro da znać w sprawie suni, skontaktuje sie z p. Rafałem na gg i może emaila napisze, ale prosiła mnie także o wieści, sta chciałabym coś z tego wiedzieć. Pani mieszka niedaleko.[/quote]


[B][COLOR=red]Adzia Rafal pilnie info potrzebne[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pomoc zaoferowała też Pajunia :) powiedziała, że mogłaby wziąć sunię na swoje ranczo w Stargardzie Szczecińskim, ale tylko na tymczas i Megi musiałaby być obowiązkowo zaszczepiona :) Decyzja nie należy do mnie tylko do Anety - tymczasowej opiekunki. Stargard, a Szczecin to dwa przeciwległe końce Polski, więc sama już nie wiem. Narazie czekamy na wiadomość od tej Pani zaiteresowanej Megi. A co to za kobieta? Skąd Ona jest?
Czekam na wiadomości od tymczasowej opiekunki Megi to będziemy wiedzieć wszystko o Megi.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na wieści i odpowiedzi na pytania, które pisałam wcześniej, czyli w jakim rejonie Chrzanowa znajduje sie sunia, jak zachwouje się w domu czy su=iusia, czyli czy trzeba ja przyuczyc, czy juz umie zachowac porządek.
Pani jest z... oj wypadłą mi z głowy ta miejscowośc na trasie Katowice Kraków.

Link to comment
Share on other sites

Zapytanie poszło, teraz czekam na odpowiedzi. Jak tylko dostanę wstawię na dogo:)

Czasu mamy tak naprawdę do końca ferii, czyli do końca tego tygodnia. Tak jak móiłam sunia mieszka z tym tyranem, ale mieszka z nim także dziewczyna, która jest znajomą tymczasowej opiekunki. I to ta dziewczyna poprosiła o pomoc, bo boi się o Megi. Teraz dziewczyna ma ferie , więc pilnuje Megi, ale później wraca do szkoły i jest pewna, że prędzej czy późńiej Megi nie zastanie w domu. Tak jak już wspominałam raz ten facet wywiózł ją do lasu i przywiązał do drzewa. Innym razem wyrzucił w mróz na śnieg.

Więcej chyba mówić nie trzeba . . .

Link to comment
Share on other sites

- więc tak rejon to oś.północ

- utrzymuje czystość jest nauczona

- no wiadomo ze sie ssika jak nie ebdzie wyprowadzana przez 6 godzin

- wzrost okolo 40 cm

- zostaje sama w domu ale nie za długo ponieważ moga wyniknąc z tego małe szkody

- zna chyba tylko siad, na komende chodz tu reaguje jak ma do kogos zaufanie i go zna

- boi sie poniesionego tonu głosu

- z tego co zauważylam boi sie mężczyzn na ulicy

- jest troche nieufna i strachliwa ale wynika to z tego ze byla bita i sie boi

- jezeli osoba zainteresowana mieszka w okolicach Chrzanowa Krakowa i Katowic to jest możliwy dowóz suni

- jest możliwość (a nawet konieczność) wcześniejszego obejrzenia i poznania suni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']witam

jestem z chrzanowa prosze o kontakt, moze moglabym jakos pomoc
czekam na wiadomosc

jola[/QUOTE]

Witaj! Jaką formę pomocy mogabyś nam a właściwie Megi zaoferować?

Szukamy dla niej domku - stałego i kochającego :) Ale sprawa jest naprawdę pilna więc i tymczasowy domek jest pożądany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...