Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Lilka postawi tego torta w Białym...:diabloti: w postaci ogóreczków i czegoś jeszcze. Na pewno będzie super smaczne!:lol:

Pzdr.[/quote]

Tort z ogórków - eeeeeeeeee jeszcze nie jadłam takowego :p. Hm, ale daleko do tego Białego i nie wiem czy przyjadę wogóle. :roll:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Wpadłam na torta :cool3: - a tu go ni ma. :shake: Skąpe te szybalony jakieś.

Wszystkiego NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ dla bandy Baby.

Pzdr[/quote]

Skąpe,to fakt!:evil_lol: Ale i gorąco-rozpłynąłby się:diabloti:
Szybalony dziękują bardzoooooooo!:lol:

[quote name='Asiaczek']Lilka postawi tego torta w Białym...:diabloti: w postaci ogóreczków i czegoś jeszcze. Na pewno będzie super smaczne!:lol:



Pzdr.[/quote]
Ooooo;)Będą ogóreczki i .....tort ze smalczyku:evil_lol::lol: To jest pomysł!:multi::evil_lol:



[quote name='bety']Tort z ogórków - eeeeeeeeee jeszcze nie jadłam takowego :p. Hm, ale daleko do tego Białego i nie wiem czy przyjadę wogóle. :roll:
Pzdr[/quote]

Nie marudź,bo przyłoże Ci tym tortem smalcownym!:evil_lol::lol:

[quote name='Asiaczek']Ej, marudzisz... wczle nie tak daleko. Pewnie tak piszesz, bo chcesz wywołać wilka z lasu, czyli Lilkę... Zgadłam?

pzdr.[/quote]

Widzicie jaka to ona:roll::lol:

[quote name='andromeda']Wszystkiego NAJ NAJ dla shibaskow :Rose:[/quote]

Przekazałam-podziękowali:lol: i zajęli się demolką po posiłku wieczornym:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Skąpe,to fakt!:evil_lol: Ale i gorąco-rozpłynąłby się:diabloti:
Szybalony dziękują bardzoooooooo!:lol:


Nie marudź,bo przyłoże Ci tym tortem smalcownym!:evil_lol::lol:
[/quote]


Eeeeeeeee szyby podobno sprytne to by znalazły sposób żeby się tort nie rozpuścił. ;)

Jak mnie będziesz bić to na pewno nie przyjadę. ;)

Tylko, że ja poważnie mówię - ten wyjazd stoi u mnie pod znakiem zapytania. :shake:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Eeeeeeeee szyby podobno sprytne to by znalazły sposób żeby się tort nie rozpuścił. ;)

Jak mnie będziesz bić to na pewno nie przyjadę. ;)

Tylko, że ja poważnie mówię - ten wyjazd stoi u mnie pod znakiem zapytania. :shake:

Pzdr[/quote]

Ty mnie nie nerwuj!!!!!!!!!!:mad:Ja w ten upał dziś sprzątałam podwórko:pWysyłam swego Uaza na ....złom/należało mu się!:diabloti:/ i razem z nim wywalałam to,co nazbierałam przez ...noo..jakies tam lata.Dużo było,padam na pysk,a Ta mi tu wyjeżdża,że nie przyjedzie:mad::angryy:Taczkom,ale przyjedź!!!!!!!!!!:diabloti:KONIECZNIE!!!!!!!!!:mad:I nie stawiaj mi tu żadnych pytajnych znaków:razz::mad:Ostatnia niedziela sierpnia-Białystok =>i tu Twoje miejsce!!!!!!!!!HOWGH!:mad:

A bić Cię nie będę:evil_lol:-będę Cię tym smalcem smarować-jak nie przyjedziesz;),a znajdę miejsce ,gdzie będziesz...jakiś NDM,inny Poznań....znajdę,nie bój się:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ty mnie nie nerwuj!!!!!!!!!!:mad:Ja w ten upał dziś sprzątałam podwórko:pWysyłam swego Uaza na ....złom/należało mu się!:diabloti:/ i razem z nim wywalałam to,co nazbierałam przez ...noo..jakies tam lata.Dużo było,padam na pysk,a Ta mi tu wyjeżdża,że nie przyjedzie:mad::angryy:Taczkom,ale przyjedź!!!!!!!!!!:diabloti:KONIECZNIE!!!!!!!!!:mad:I nie stawiaj mi tu żadnych pytajnych znaków:razz::mad:Ostatnia niedziela sierpnia-Białystok =>i tu Twoje miejsce!!!!!!!!!HOWGH!:mad:

A bić Cię nie będę:evil_lol:-będę Cię tym smalcem smarować-jak nie przyjedziesz;),a znajdę miejsce ,gdzie będziesz...jakiś NDM,inny Poznań....znajdę,nie bój się:roll::evil_lol:[/quote]
A ja historii UAZA to nawet nie znam, ale pewnie poznam na wystawie (jak będzie czas).

I dokładnie, ostatnia niedziela sierpnia - to Białystok! Nie ma innej opcji...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']
Spodziewam się,że zrobisz mnóstwo zdjęć ,którymi uraczysz akity Baby;):lol:[/quote]


Czeeeesc...
Rany, zmaltretowany jestem, robilem za nadwornego fotografa na wystawie... Sorry, zdjecia sa wlasnoscia klubu.

Co moge pokazac, to moj rudzielec z Yoss Rotshild. Ruda byla troche oglupiala, bo ja ktos pierwszy raz w jej zyciu "wystawowo" trzymal:loveu:
[IMG]http://www.akita-welt.de/dodatki/dogomania/Yoss+Kari.jpg[/IMG]

Stwierdzam, ze coraz wiecej akit to wyperd... ki, coraz mniejsze i "kieszonkowe". Moj rudzielec, ktory pare lat temu nalezal do sredniej, to teraz baba jak piec, do tego wytrenowana. Wali 7 godzin po gorach, zje obiad i pyta, czy cos wreszcie ciekawego zaplanowane. W tym czasie inne zdychaja i wola lezec po stolem...:diabloti:

Serwus
Darius

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja historii UAZA to nawet nie znam, ale pewnie poznam na wystawie (jak będzie czas).

I dokładnie, ostatnia niedziela sierpnia - to Białystok! Nie ma innej opcji...

pzdr.[/quote]

Uaz odjechał na lawecie dziś,a ja za niego sprawiłam sobie nowiuśki monitorek:loveu::lol:
Tak!Nie ma innej opcji-ostatnia niedziela sierpnia!:lol:

[quote name='Maks i Spark']O kurka, ale groźnie tu, strach się bać... :evil_lol:

Miłego :p

A.[/quote]

Ja sama się boję też;)-że Kaśka nie dojedzie:evil_lol:Musze użyć wszystkich argumentów:eviltong:

[quote name='bety']Eeeeeeeee nie ma czego, to tylko na pokaz. :cool3::evil_lol:
Pzdr[/quote]

Ja Ci pokażę...:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Czeeeesc...
Rany, zmaltretowany jestem, robilem za nadwornego fotografa na wystawie... Sorry, zdjecia sa wlasnoscia klubu.

Co moge pokazac, to moj rudzielec z Yoss Rotshild. Ruda byla troche oglupiala, bo ja ktos pierwszy raz w jej zyciu "wystawowo" trzymal:loveu:


Stwierdzam, ze coraz wiecej akit to wyperd... ki, coraz mniejsze i "kieszonkowe". Moj rudzielec, ktory pare lat temu nalezal do sredniej, to teraz baba jak piec, do tego wytrenowana. Wali 7 godzin po gorach, zje obiad i pyta, czy cos wreszcie ciekawego zaplanowane. W tym czasie inne zdychaja i wola lezec po stolem...:diabloti:

Serwus
Darius[/quote]

Phi!:p Jak ten klub taki skąpy,to niech se sam Twoje zdjęcia ogląda,O!:p
Szkoda,że Kari tego jednego ze skąpców nie uwaliła:diabloti:-co będzie ją na sznurku ciągał:evil_lol:
Małe,czyli konusy,mówisz...:roll:....hiihiii Polska zawsze musi odstawać od normy-u nas duże akity,niektóre jak kunie dorodne....tylko szkoda,że 3/4 z nich to takie przedwojenne z wyglądu,zero orientu,słoma z kojca im spod oryginalnych,japońskich ringówek wystaje....:pchyba więc wolałabym już mniejsze,ale niech chociaż akitę przypominają:p.
Dareczku drogi!:loveu:
Napisz /jak odsapniesz;)/cos więcej o samej imprezie,chyba nie kazali Ci przysięgać,że pary z dzioba nie puścisz,co?/chalera,z tymi germańcami ,to kto i wie...:evil_lol:/.Jakby co,to półgębkiem pisz,ja im nie powiem:diabloti:.
Acha!Skypa nie razie nie mam /nie mam dziurki na słuchawki w nowym monitorze,ale Darek zrobi cuś i będą słuchawki/,ale mam do końca miesiąca telefon stacjonarny:diabloti:Póżniej go zawieszę,na plaster mi on?:roll:Piszę ot,tak,może chcesz na mnie wydać troszku eurosów....;)Numer masz na priva:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ja sama się boję też;)-że Kaśka nie dojedzie:evil_lol:Musze użyć wszystkich argumentów:eviltong:



Ja Ci pokażę...:mad::evil_lol:[/quote]

A co Wy tacy zatęsknieni za moim widokiem w Białym, hę? :roll::evil_lol:

A co mi pokażesz fajnego? :eviltong:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Nie marudź!;)
Hooohoooo:evil_lol: Różne takie mogę pokazać....:eviltong:[/quote]

Ale ja lubię pomarudzić.:eviltong::evil_lol:

Eeee z tym pokazywaniem to się znowu pewnie przechwalasz.:diabloti:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Ale ja lubię pomarudzić.:eviltong::evil_lol:

Eeee z tym pokazywaniem to się znowu pewnie przechwalasz.:diabloti:

Pzdr[/quote]

Co znaczy znowu? hę?:evil_lol: Marudo jedna:razz:Zawsze coś na poczekaniu mogę pokazać....:eviltong:Pomysłów u mnie dostatek;):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...