Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi']Hielołłłłłłłłł:lol::lol::lol:
Co prawda następnego dnia;),ale ciężko z czasem-praca mnie wezwała:lol:wychodzę po 9.00 ,wracam przed 19.00....aby do niedzieli dotrwać-będzie troszkę rozrywki;):lol:[/quote]


..to zarobiona jesteś....

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']A będziesz w niedzielę w Wwie ?

A.[/quote]

Oczywiście,że TAK!:multi: Dlatego piszę,że jeszcze dwa dni;)W piątek pracuję,w sobotę pracuję,później troszkę poimprezuję /kolega z Litwy przyjeżdża;)/,a w niedzielę skoro świt zasuwamy do Wawy:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Oczywiście,że TAK!:multi: Dlatego piszę,że jeszcze dwa dni;)W piątek pracuję,w sobotę pracuję,później troszkę poimprezuję /kolega z Litwy przyjeżdża;)/,a w niedzielę skoro świt zasuwamy do Wawy:lol:.[/quote]


To fajnie, liczę na spotkanie oko w oko ;), ja będę dzika i swobodna :lol: tą razą....o której chodzicie?

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Oczywiście,że TAK!:multi: Dlatego piszę,że jeszcze dwa dni;)W piątek pracuję,w sobotę pracuję,później troszkę poimprezuję /kolega z Litwy przyjeżdża;)/,a w niedzielę skoro świt zasuwamy do Wawy:lol:.[/quote]

No to ja już widzę to Wasze przybycie na wystawę po imprezie. :cool3: Będzie "wejście smoka". :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']To fajnie, liczę na spotkanie oko w oko ;), ja będę dzika i swobodna :lol: tą razą....o której chodzicie?

A.[/quote]

Będzie oko w oko;) Ja też będę bez swoich ogonów.Szyby wchodzą jakoś po 11.00....:roll:chyba;) Ale ja będę dużoooo wcześniej,ok.8.00;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No to ja już widzę to Wasze przybycie na wystawę po imprezie. :cool3: Będzie "wejście smoka". :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr[/quote]

A już taaaam:evil_lol: nie marudź,tylko przybywaj skoro świt ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Będzie oko w oko;) Ja też będę bez swoich ogonów.Szyby wchodzą jakoś po 11.00....:roll:chyba;) Ale ja będę dużoooo wcześniej,ok.8.00;)[/quote]

Ja będę trochę póżniej, ale tak żeby na baski zdążyć, a potem wilcze....

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No to ja już widzę to Wasze przybycie na wystawę po imprezie. :cool3: Będzie "wejście smoka". :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr[/quote]

Myślisz, że będzie zionąć ogniem....:crazyeye::evil_lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']A już taaaam:evil_lol: nie marudź,tylko przybywaj skoro świt ;):lol:[/quote]

Skoro świt,:roll: ja już w nocy stanę pod bramą żeby najlepsze miejsce zająć. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No z Lilką to wszystko jest możliwe :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr[/quote]

Fakt. Bo gdyby przyjąć tezę, że zadzwoni do Niej upierdliwa pani-anonim lub jeżeli zajrzy do Jej Galerii Jej nieulubiona czytelniczka, to kto wie...?:diabloti:

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']O,bardzo rozsądnie:cool3::evil_lol:!Kaloszki weź,tam zawsze błocko;)[/quote]

Kaloszki na wieś wywiozłam :evil_lol:.
A z jakąś godzinkę temu nad moim osiedlem przeszła burza - ciekawe czy nad wystawą też. :roll: A teraz świeci pikne słoneczko.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Fakt. Bo gdyby przyjąć tezę, że zadzwoni do Niej upierdliwa pani-anonim lub jeżeli zajrzy do Jej Galerii Jej nieulubiona czytelniczka, to kto wie...?:diabloti:

pzdr.[/quote]

Ha!:lol:Właśnie sobie uświadomiłam,że durna baba nie dzwoniła do mnie od wtorku-może się zepsuła:roll::diabloti:???.
A tą drugą moją "ulubioną":diabloti: babę to spotkam w niedzielę....:mad::diabloti:już się doczekać nie mogę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Kaloszki na wieś wywiozłam :evil_lol:.
A z jakąś godzinkę temu nad moim osiedlem przeszła burza - ciekawe czy nad wystawą też. :roll: A teraz świeci pikne słoneczko.

Pzdr[/quote]

To był błąd:eviltong:
Gadałam przed chwilą z baseciarzami,nic nie mówili o deszczu -słonko im przyświeca,żrą ciasto:placz:,a ja w pracy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']To był błąd:eviltong:
Gadałam przed chwilą z baseciarzami,nic nie mówili o deszczu -słonko im przyświeca,żrą ciasto:placz:,a ja w pracy:placz:[/quote]

Fajnie pracujesz ... na dogo. :evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Fajnie pracujesz ... na dogo. :evil_lol:
Pzdr[/quote]

Nooooooooo:evil_lol: Z doskoku zaglądam na dogo,laptopa mam cały czas włączonego,dogo wrzucone,a jak klient wchodzi to zrzucam na pasek i tyla....co mi będą podglądywać,nie?;):eviltong: Dziś jakoś mniejszy ruch u mnie niż wczoraj,więc troszku luzu nie zaszkodzi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Uprzejmie donoszę, że nad Gwardią burza straszyła, ale nic jej z tego nie wyszło, słońce prażyło, ale teraz u mnie pada....i burzy sie troszeczkę

A.[/quote]
A w Białymstoku troszke pokapało /akurat na tyle,żebym nie musiała ogrodu podlewać;):evil_lol:/ i świeci słonko.Jaka ma byc pogoda na niedzielę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']A w Białymstoku troszke pokapało /akurat na tyle,żebym nie musiała ogrodu podlewać;):evil_lol:/ i świeci słonko.Jaka ma byc pogoda na niedzielę?[/quote]

Dokładnej pogody jeszcze nie znam, ale pewnie będzie podobna...

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...