Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Musha']Lila
czy ty przypadkiem nie kąpałaś Ojosan w wybielaczu ??????:crazyeye:
taka jakaś bidula wybielała:shake: :evil_lol:
a ty zganiasz na słońce:diabloti:[/quote]

Nie,nie wykąpałam w wybielaczu,drogi Krzysiu:p.
Ja nigdy nie musiałam malować swoich psów....:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']Ja tak tylko po cichutku i niesmialo (:diabloti:) pytam niektore aktywne panie o dzialanie dziurawca na akity z okreslonymi problemami....

Czy to pytanie bylo wystarczajaco "nieokreslone"?:snipersm:

Serwus
Darius[/quote]

Bosszzzzzze,co za szyfr:crazyeye::roll::evil_lol:
Nie,jeszcze Tosiek nie oliwiony,za zimno u nas,w nocy np.wczoraj,temperatura spadła do -2:cool1:Wolę więc ,żeby Antoni był łysawy niż z zapaleniem płuc:lol:.Czekam na cieplejsze dni....:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hej, witamy się, ale malo czasu...
Zarazidę na krótka drzemkę i o 5.15 wyjazd do Lodzi...

Pzdr.[/quote]

Cześć Asiaczku!:lol: Ojjj,to Ty w tej Łodzi będziesz niewyspana:shake:
Wczoraj byłam na wystawie w Dobrym Mieście gdzie poznałam Twoje dziecię-Sajdunię:loveu:Fajna dziewczynka z bardzooooo miłą właścicielką:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim już odpowiedziałam więc teraz troszku info:lol::

Baba jeszcze nie zabrała się rodzenie,jakoś jej nie śpieszno....ja chciałabym,żeby urodziła 3 maja-to takie.......patriotyczne by były szczeniaki:roll::evil_lol:.

Wczoraj na wystawie w Dobrym Mieście moje szyby ,czyli Hanusia i Głupolek uzyskali:
S`HOSHI Matagiinu PL -I dosk,medal złoty,NDPwR,CWC.Od wczoraj jest już reproduktorem....:evil_lol:/jak to poważnie brzmi w jego przypadku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:/

S`HANA Matagiinu PL -I dosk,medal złoty,CWC.

Plan znaczy wykonany został;)

Link to comment
Share on other sites

Gratki!!!
A my tu gościnnie, zgodnie z obietnicą-ponieważ podobno ta galeria jako jedyna wszystkie kundle zmieści :)
No więc :mój Rudy pochodzący ze schronu: "made in Swarzędz::) Witamy się! Zdjęcia mało ciekawe bo z placu budowy, ale jak już staniemy na nogi to wstawimy "prawie wystawowe" :)
[IMG]http://i41.tinypic.com/29cqjwz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/25p7o0i.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/145s7p.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/149uzdc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/sepwug.jpg[/IMG]
Ło matko- zawaliliśmy galerię- przepraszamy i pozdrawiamy serdecznie :)

Edyta & Hiro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Wszystkim już odpowiedziałam więc teraz troszku info:lol::

Baba jeszcze nie zabrała się rodzenie,jakoś jej nie śpieszno....ja chciałabym,żeby urodziła 3 maja-to takie.......patriotyczne by były szczeniaki:roll::evil_lol:.

Wczoraj na wystawie w Dobrym Mieście moje szyby ,czyli Hanusia i Głupolek uzyskali:
S`HOSHI Matagiinu PL -I dosk,medal złoty,NDPwR,CWC.Od wczoraj jest już reproduktorem....:evil_lol:/jak to poważnie brzmi w jego przypadku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:/

S`HANA Matagiinu PL -I dosk,medal złoty,CWC.

Plan znaczy wykonany został;)[/quote]


Taaaaaaaaa, a nawet znaku życia wczoraj nie dała jak jej tam poszło, ale dzisiaj mi na wystawie w Łodzi przekablowały dobre krasnoludki :eviltong::eviltong::eviltong:

A niech Ci będzie [SIZE=5][COLOR=blue][B]GRATULACJE[/B][/COLOR][/SIZE] ale dla shibów nie dla Ciebie. (Ha Ha Ha Ha) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Hm, patriotyczne shiby - hi hi hi dobre dobre. No to oby się zdarzyło :cool3:

A ja planu nie wykonałam dzisiaj musiałam odpuścić fotki shibowców - bo sędzia "zamarudził" no i musiałam zmykać na pociąg. Nawet nie wiem co tam w japońcach akitowych wzięło rasę. :shake:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie gratulujemy szybowcom :sweetCyb:

matulu jak ja bym chciała zeby nam poszło w miare przyzwoicie w Bydgoszczy:modla: to bedzie nasz debiut ktory przyprawia mnie o stan zawałowo - agonalny :mdleje:oczywiscie wiadomo ze trza brac to jako zabawe git zgadzam sie. ALE NIE ZNACZY ZE TRAKTUJE TO NA LUZIE UFFF. Wkoncu wiadomo Quesciu jest dla mnie naj naj a tu beda go oceniac. Mały nawet chodzi ładnie na ringówce, da sie pomacac pod ogonem, gdy sie skupi na parowce rowniez slicznie stoji, ale zebiszczow jakos niechce pokazac zaraz zaczyna kłapac paszcza :baddevil: ogolnie od dnia wysłania zgłoszenia zyje w stresie :flaming:

tak tez sie zastanawiam czy powinnam zadzwonic do zwiazku i sprawdzic czy kasa wpłyneła bo ze zgłoszenie doszło to wiem ale o kasie nie informowali mnie :confused:
co myslicie bardziej zaawansowani w wystawy :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Wczoraj na wystawie w Dobrym Mieście moje szyby ,czyli Hanusia i Głupolek uzyskali:
S`HOSHI Matagiinu PL -I dosk,medal złoty,NDPwR,CWC.Od wczoraj jest już reproduktorem....:evil_lol:/jak to poważnie brzmi w jego przypadku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:/

S`HANA Matagiinu PL -I dosk,medal złoty,CWC.

Plan znaczy wykonany został;)[/QUOTE]

Gratulacje, cieszę się:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda']Serdecznie gratulujemy szybowcom :sweetCyb:

matulu jak ja bym chciała zeby nam poszło w miare przyzwoicie w Bydgoszczy:modla: to bedzie nasz debiut ktory przyprawia mnie o stan zawałowo - agonalny :mdleje:oczywiscie wiadomo ze trza brac to jako zabawe git zgadzam sie. ALE NIE ZNACZY ZE TRAKTUJE TO NA LUZIE UFFF. Wkoncu wiadomo Quesciu jest dla mnie naj naj a tu beda go oceniac. Mały nawet chodzi ładnie na ringówce, da sie pomacac pod ogonem, gdy sie skupi na parowce rowniez slicznie stoji, ale zebiszczow jakos niechce pokazac zaraz zaczyna kłapac paszcza :baddevil: ogolnie od dnia wysłania zgłoszenia zyje w stresie :flaming:

tak tez sie zastanawiam czy powinnam zadzwonic do zwiazku i sprawdzic czy kasa wpłyneła bo ze zgłoszenie doszło to wiem ale o kasie nie informowali mnie :confused:
co myslicie bardziej zaawansowani w wystawy :hmmmm:[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Poczuwając się do roli zaprzyjaźnionych szybowców :oops:,tzw weteranach wystawowych informujemy właścicieli Queścika,że:jesli zgł.na Bydgoszcz potwierdzone to najważniejsze,o kaskach to Związek nie informuje zwyczajowo/chyba,że nie dostanie to się piekli! :mad:Hi,hi/a więc wszystko OK!He,he,a z zębiszczami to trzeba trenować,trenować i tyla.../pomaga wysmarowana ręka kabanoskami../ ;)Mam nadzieję na miłe spotkanko-my też jedziemy z szybowcami na wystawę do Bydgoszczy,ale 17 maja...Z gluteniuszką w szczylach i z dorosłym macho! :eviltong: Zapraszamy do galerii Astra Kai Ulubieńcy Kasi...A co!!!!Reklama dźwignią nie tylko handlu,ale i znajomości!Prawda Matagii?????????:razz:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Proszę, jaka piękna akitka made in Swarzędz.:lol:
[url]http://i44.tinypic.com/sepwug.jpg[/url]

[B]Matagi[/B] - wyniki - bombowe! Gratuluje i czekamy na wieści z porodówki...
Może Baba specjalnie tak wstrzymywała, abyś mogła spokojnie "zaliczyć" wystawę...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Cześć Asiaczku!:lol: Ojjj,to Ty w tej Łodzi będziesz niewyspana:shake:
Wczoraj byłam na wystawie w Dobrym Mieście gdzie poznałam Twoje dziecię-Sajdunię:loveu:Fajna dziewczynka z bardzooooo miłą właścicielką:lol:.[/quote]
W Dobrym Mieście była jeszcze Maśka 9MALMSEY IN RED Asiaczek FCI), ale nie wiem, czy Właścicielka miała na tyle czasu, aby posiedzieć przy ringu...
Ale w Białymstoku to namówię Monikę i Maśkę, coby posiedziały z nami dłużej!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cześć [B]Edyta:lol: [/B]Witaj w AB:multi:.
Dzięki za gratki:lol:.A Hirek przystojniak,fotogeniczny z niego chłopak.Na wszystkich prawie zdjęciach wstawionych przez Ciebie ma taką poważną ,a zarazem pytającą minę,ale jest tam też zdjęcie ,gdzie on ....się uśmiecha:diabloti:
Zaglądaj tu ,proszę,zapraszam serdecznie ja i Baba:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Taaaaaaaaa, a nawet znaku życia wczoraj nie dała jak jej tam poszło, ale dzisiaj mi na wystawie w Łodzi przekablowały dobre krasnoludki :eviltong::eviltong::eviltong:

A niech Ci będzie [SIZE=5][COLOR=blue][B]GRATULACJE[/B][/COLOR][/SIZE] ale dla shibów nie dla Ciebie. (Ha Ha Ha Ha) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Hm, patriotyczne shiby - hi hi hi dobre dobre. No to oby się zdarzyło :cool3:

A ja planu nie wykonałam dzisiaj musiałam odpuścić fotki shibowców - bo sędzia "zamarudził" no i musiałam zmykać na pociąg. Nawet nie wiem co tam w japońcach akitowych wzięło rasę. :shake:

Pzdr[/quote]

Ja dzwoniłaaaaaaaaaaaaaaaam!!!:pTylko nikt ze mną nie chciał rozmawiać:p Wyjechałam z DB i gdzieś koło Mrągowa dzwoniłam....:cool1:
Szybom gratulacje przekazałam:pPodziękowały;):evil_lol:
Marudny sędzia.....:razz: bynajmniej mnie nie zawiódł:evil_lol: to jego sędziowanie potwierdziło moją opinię o nim,którą znasz zresztą:evil_lol:;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Proszę, jaka piękna akitka made in Swarzędz.:lol:
[URL]http://i44.tinypic.com/sepwug.jpg[/URL]

[B]Matagi[/B] - wyniki - bombowe! Gratuluje i czekamy na wieści z porodówki...
Może Baba specjalnie tak wstrzymywała, abyś mogła spokojnie "zaliczyć" wystawę...?

Pzdr.[/quote]

Dzięki!:lol: I wzajemnie!:lol: Łódź była dla Was szczęśliwa-wiedziałam ,że mnie nie zawiedziecie!:lol:

Hiiihiii;)Baba ZAWSZE myśli tylko o sobie:evil_lol: to samolubna jaszczurka;):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Matagii,jak tam Baba i babowe dzieci?????? :oops:Już są???????? :razz:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Daj znać,nie bądź taka...:mad:[/SIZE][/FONT][/quote]

A gdzie tam:evil_lol:Baba lata z tym swoim bębenkiem jak pershing,nie śpieszy się:shake:, a dziś 3 maja...:mad:;)Ale nic to ,poczekamy:roll::evil_lol:.
A Ty nie nerwuj się,jak się urodzą,napiszę:lol:;).

Link to comment
Share on other sites

Hej Lilka :)
Bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie.

[quote name='Matagi']Na wszystkich prawie zdjęciach wstawionych przez Ciebie ma taką poważną ,a zarazem pytającą minę,ale jest tam też zdjęcie ,gdzie on ....się uśmiecha:diabloti:
[/quote]

Jeśli chodzi o Rudego to on przez całe życie coś kombinuje "wyczekująco". I nie wiem, czy to kwestia takiego zmarszczonego czułka, czy rzeczywiście wrodzona inteligencja....hmmm:diabloti:

[IMG]http://i41.tinypic.com/j9a3xt.jpg[/IMG]

A uśmiechać też się potrafi- tylko musi mieć powód :)

[IMG]http://i43.tinypic.com/2i8bywm.jpg[/IMG]



Właśnie mnie pyta, czy będzie miał szansę zostać Wujem "narodowych" Szybowców?. Zaczyna się już niecierpliwić, bo pozostało tylko kilka godzin.......Więc jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ja dzwoniłaaaaaaaaaaaaaaaam!!!:pTylko nikt ze mną nie chciał rozmawiać:p Wyjechałam z DB i gdzieś koło Mrągowa dzwoniłam....:cool1:
Szybom gratulacje przekazałam:pPodziękowały;):evil_lol:
Marudny sędzia.....:razz: bynajmniej mnie nie zawiódł:evil_lol: to jego sędziowanie potwierdziło moją opinię o nim,którą znasz zresztą:evil_lol:;).[/quote]

U mnie nic nie dryndoliło :shake: bo bym odebrała, nie do tej Kaśki może zadzwoniłaś? :roll:
Pzdr

p.s. Baba bierz się do roboty, my chcemy konstytucyjno-patriotyczne shibowce!!!!!!!!!!!!!! :mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...