Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No proszę jak to dobrze zaglądać do znajomych...:eviltong:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Matagi obudzona z zimowego snu już działa!:cool3:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale jak widzę ma znajomych ,którzy nie boją się używać aparatu fotograficznego!:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]bety- choć jesteś nieznajma dla nas shibowców to prośba gorąca...:oops:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Może uda Ci się uwiecznić jakąs naszą shibkę na wystawie???[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]W Opolu,Łodzi,Dobrym Mieście i Płocku będziem się pokazywać...;)[/SIZE][/FONT][/quote]

O widzisz:evil_lol: zawszeć jakowaś korzyść;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No proszę jak to dobrze zaglądać do znajomych...:eviltong:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Matagi obudzona z zimowego snu już działa!:cool3:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale jak widzę ma znajomych ,którzy nie boją się używać aparatu fotograficznego!:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]bety- choć jesteś nieznajma dla nas shibowców to prośba gorąca...:oops:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Może uda Ci się uwiecznić jakąs naszą shibkę na wystawie???[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]W Opolu,Łodzi,Dobrym Mieście i Płocku będziem się pokazywać...;)[/SIZE][/FONT][/quote]


Nie wykluczone, że może gdzieś się uda zrobić Waszą shibkę - a nawet jest to bardzo prawdopodobne. ;)


[quote name='Matagi']Masz całkowitą rację!:diabloti:
Latasz na działkę nocną porą,a zdjęcia będziesz robić zębami:diabloti:.Poza tym nic Ci nie dolega!:evil_lol:
Pieczarki mogę Ci podrzucić,nie ma sprawy,zostało kilka wielkich nie usmażonych wczoraj;-):lol:[/quote]


Nieprawda dolega :diabloti: - jestem głodna od wczoraj - bo się jakoś nie doczekałam na te USMAŻONE :eviltong: Twoje pieczareczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Nie wykluczone, że może gdzieś się uda zrobić Waszą shibkę - a nawet jest to bardzo prawdopodobne. ;)





Nieprawda dolega :diabloti: - jestem głodna od wczoraj - bo się jakoś nie doczekałam na te USMAŻONE :eviltong: Twoje pieczareczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr[/quote]

Boszszeeee:crazyeye: głodna od wczoraj!:roll:To ja Ci usmażę,przybywaj ku mnie!:diabloti: Do tych pieczarek mogę dorzucić pizzę z frutti di mare+sos czosnkowy,albo kotlety z cycki kurczakowej z brzoskwinią+ziemniaki opiekane i sałatka szwedzka.Może zaspokoję Twój głód;):evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No widzisz cioteczko,Ty naprawdę już wybudzona...:crazyeye:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale piszesz sensownie...:multi:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Do zobaczyska w Opolu...:evil_lol:[/SIZE][/FONT][/quote]

Ja wybudzona,a Ty?:evil_lol: Z kim Ty się będziesz widzieć w Opolu?Ze mną czy z Kasią ?:roll::evil_lol:

Ja jak śpię to też piszę sensownie:evil_lol:,ba,potrafię nawet śpiąc rozmawiać telefonicznie:eviltong::roll:...tylko nic potem nie pamiętam....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ty mnię tu nie łap za słówka..Widać,że za dużo mam zajęć i jeszcze ta haskusia...:angryy:Której się ktoś pozbył...:mad:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Rozumiem,że nie chce Ci się towarzysko jechać do Opola...Hi,hi,jednym słowem do zobaczenia w Dobrym Mieście,trudno poczekam...:loveu:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ty mnię tu nie łap za słówka..Widać,że za dużo mam zajęć i jeszcze ta haskusia...:angryy:Której się ktoś pozbył...:mad:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Rozumiem,że nie chce Ci się towarzysko jechać do Opola...Hi,hi,jednym słowem do zobaczenia w Dobrym Mieście,trudno poczekam...:loveu:[/SIZE][/FONT][/quote]

Ja lubię łapać-wszak myśliwy jestem;):evil_lol: Okej,okej:evil_lol::lol:
Pojechałabym towarzysko....czemu ni....:roll:ale jakoś to tak daleko....i chyba nikt z moich znajomych sie nie wybiera...:shake:
Tak,że pozostaje poczekać 2 tygodnie ,do spotkania w Dobrym Mieście;):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']... i nawet jest dosyc aktywna!:evil_lol:

pzdr.[/quote]

I nawet całe trzy zdjęcia wstawi;):evil_lol::

[URL="http://img178.imageshack.us/my.php?image=zdjcie036a.jpg"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3443/zdjcie036a.jpg[/IMG][/URL]

ktoś Babie przeszkadzał w zasypianiu....
[URL="http://img178.imageshack.us/my.php?image=zdjcie039a.jpg"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2434/zdjcie039a.jpg[/IMG][/URL]

Okiiemu nikt nie przeszkadzał ,tylko on tu sypia...

[URL="http://img178.imageshack.us/my.php?image=zdjcie044a.jpg"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3375/zdjcie044a.jpg[/IMG][/URL]

a to oczywiście skąpa Baba i TYLKO JEJ piłka:evil_lol: Ktoś ma wątpliwości....?:diabloti:
Zdjęcia niekoniecznie teges,ale z komórki wyszły:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']hahaha, Baba sie usmiecha... a ona juz jest ciazowa?
[URL]http://img178.imageshack.us/img178/3443/zdjcie036a.jpg[/URL]

pzdr.[/quote]

Nieee,to zdjęcia zrobione chyba przed kryciem:roll:...a to,że Baba zęby szczerzy,to normalka,u niej bez różnicy-czy w ciąży czy nie,rano czy wieczór,każda pora dobra coby uzębienie przewietrzyć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']no i nadal nie wiem, czy Baba jest w ciazy czy tez nie...

pzdr.[/quote]

TAK!!!:lol:Baba jest w ciąży:multi: powinna rodzić ok.1 maja-ale kto to Babę wie?:roll: Baba to oszustka,w ciąży jest na pewno,nie robiłam USG,ale już widać,bo gruba,ale kiedy zamierza wydać dzieci na światło dzienne to nie wiadomo:shake::evil_lol:.Podobnie,jak przy poprzedniej ciąży domaga się ....złotych precjozów,każda koleżanka,która zawita do nas jest napastowana przez Babę,która liże pierścionki,sięga do uszu i łapie zębami za złote kolczyki.Ja nawet nie zakładam kolczyków po tamtych dzieciach,kiedy to Baba mnie okradła w nocy i je zeżarła:evil_lol:.Dostałam nowe,ale zakładanie bez sensu-obrobi mnie w nocy,jak nic!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']Lila
jak widać na środkowym zdjęciu Okii zaanektował pokoik Martyny na stałe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Zgadza się!Tam mieszka Okii-na górze/stół/,na dole Ojo,stale i zawsze zamieszkuje tam gwarek Dudek /troszkę go widać na ciemnym zdjęciu/.
Czasami tam też urzęduje Darek,którego rano budzi Dudek drąc się:"Ojo" albo...."tato":diabloti: Daruś chyba tego nie lubi......:evil_lol:,słysze jak czasami opieprza gwarka,tłumaczy mu,że wcale nie jest jego tatą....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale kto to wie....w dzisiejszych czasach....:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']TAK!!!:lol:Baba jest w ciąży:multi: powinna rodzić ok.1 maja-ale kto to Babę wie?:roll: Baba to oszustka,w ciąży jest na pewno,nie robiłam USG,ale już widać,bo gruba,ale kiedy zamierza wydać dzieci na światło dzienne to nie wiadomo:shake::evil_lol:.Podobnie,jak przy poprzedniej ciąży domaga się ....złotych precjozów,każda koleżanka,która zawita do nas jest napastowana przez Babę,która liże pierścionki,sięga do uszu i łapie zębami za złote kolczyki.Ja nawet nie zakładam kolczyków po tamtych dzieciach,kiedy to Baba mnie okradła w nocy i je zeżarła:evil_lol:.Dostałam nowe,ale zakładanie bez sensu-obrobi mnie w nocy,jak nic!:diabloti:[/quote]
jak kazda baba , Baba sie ceni.:evil_lol:

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...