Jump to content
Dogomania

Akity Baby:)


Matagi

Recommended Posts

Witajcie moi drodzy!:loveu:
Agnieszko i Darku!:lol:Piekne,naprawdę piekne zdjęcia!:loveu:Zobaczyłam je,choć musiałam z dziesięć minut czekać,coby mi sie strona załadowała:angryy:Przekroczyłam swój limit transferu w blue connectcie,mam do 9.04 zawrotna prędkość....16 kilo:angryy: tak sobie pooglądałam różne zdjątka tu i tam,że teraz cierpię:placz::evil_lol:,mam nawet problemy z czytaniem nowego komediodramatu w odcinkach na dogomanii pt;"Saga rodu Daltonów-upadki i ...upadki":diabloti:
Po 9.04 ożywię więc swą działalność w Akitach Baby,niestety,tej szybkości nie przeskoczę....
Ale Wy może ożywicie tę galerię.....:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='anulus']witajcie!!!!
widzę piekne zdjecia Agi sa super! mnie ostatnio nie wychodzą.
Jak widzę Lilka też czytasz sagę rodu Daltonów-------świetna zabawa wkreciła mnie:lol::lol::lol:[/quote]
Ja czytam,wiele ciekawostek się doczytałem.:multi:

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOO.
Lilki galeria ożyła a już myślałem że wszyscy zapomnieli o rudzielcach mam na myśli BABĘ i resztę bandy kudłaczy a nie Lilkę:lol:
Zdjęcia Dariusa i Agi jak zwykle rewelka:multi:
Agnieszka musiałem się zastanowić:crazyeye: która to ZUMKA :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czesc Lilka,

tak to juz jest, jak ogladasz niewlasciwe zdjecia w INecie, to Cie zaszperuja:diabloti:

[quote name='abigail']
Twoje tłumaczenie problemów zdrowotnych akitek - [B]bezcenne[/B]!
Polska weterynaria, to trochę dziki zachód...,
polskiego Klubu Akit nie ma, z oficjalnym przepływem informacji marnie,
kierunki akiciej kynologii... od autostrad do "trzycyfrówek"(chodzi o drogi),
ale wiedz, że to co już zrobiłeś, poszło "w ludzi"! Wielkie dzięki!
[/quote]

hej, Agnieszka:-) Ciesze sie niezwykle, ze ludziska to tlumaczenie czytaja. Bardzo by mnie uszczesliwilo, gdyby ta metoda Rampaka zostala przez wlascicieli zastosowana i dostalbym odzew, jak to idzie. Moj kumpel zrobi mi fotograficza dokumentacje swojego SA-Akity. Nie mogl go przez zime oleic, wiec chlopak wyglada troche przecietnie. Teraz zaczynaja "wymiany oleju", wiec za pare miesiecy bedzie widac, jak sie chlopak zmieni:lol:

Slodkie masz te "Burki":loveu: Kwiatka przyniosly Ci czy tez cos konkretnego (zajaczek, kaczuszka...:diabloti:)?

Serwus
Darius

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darius']

hej, Agnieszka:-) Ciesze sie niezwykle, ze ludziska to tlumaczenie czytaja. Bardzo by mnie uszczesliwilo, gdyby ta metoda Rampaka zostala przez wlascicieli zastosowana i dostalbym odzew, jak to idzie. Moj kumpel zrobi mi fotograficza dokumentacje swojego SA-Akity. Nie mogl go przez zime oleic, wiec chlopak wyglada troche przecietnie. Teraz zaczynaja "wymiany oleju", wiec za pare miesiecy bedzie widac, jak sie chlopak zmieni:lol:

Slodkie masz te "Burki":loveu: Kwiatka przyniosly Ci czy tez cos konkretnego (zajaczek, kaczuszka...:diabloti:)?

Serwus
Darius[/quote]

Immunologia akit jest okropna i... ciekawa. Ja lubię wiedzieć. Jako zwolenniczka ludzkiej medycyny niekonwencjonalnej:multi: widzę w niestandardowych podejściach do psich chorób ratunek. Zwłaszcza jak weterynarze nie mogą poradzić:shake: Historia alergii Twojej suni jest również niezwykle edukująca... Wiem, że nasz lekarz, który leczy szczecińskie chore akity (niestety, właściciele nie chcieli się skontaktować, nie wiem skąd, jakie) świetny młody okulista, pasjonat, sam wyszperał milion informacji o chorobach akit, również z tego co pamiętam metodę olejową.

Burki jak to Burki... to pajączek-zabawka. Z prezentów, to dwa dni temu był Szpaczek:shake:...
Ale... specjalnie dla Lilki, która lubi takie "aniołecki", a tego polubiła podobno od pierwszego wejrzenia;) nasza rodzinna "autorka" wieeelu życiowych niespodzinek, wciąż w świetnej formie 9-latka (chyba Blondynka?)

[URL="http://img408.imageshack.us/my.php?image=kitka1.jpg"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3240/kitka1.jpg[/IMG][/URL]

Gdyby ktoś chciał trochę horroru z serii "z kamerą wśród zwierząt", to też coś znajdę...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img408.imageshack.us/img408/3240/kitka1.jpg[/URL]

Moja cwaniara Kita!:loveu:Ona jest taka jak mój Okii-jak jej gdzieś trzeba iść,a są przeszkody,to pójdzie,choćby nie wiem co:evil_lol:.Jest pomysłowa,a ja lubię takie :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Racja,Asiaczku,będę błagać na kolanach:evil_lol:
W niedzielę się widzimy,prawda?:loveu:[/quote]
Jak już się pewnie zorientowałaś, nie zobaczyłysmy się w niedzielę, bo ja nad ranem dopiero wróciłam z Austrii i wystawe w NDM odpuściłam...

A, dostałam od Was CACIb-y z 2008 r. + ulotkę. Mam zamiar zawitac i w tym roku w sierpniu na Waszą wystawę.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']Lilka ??????
Jak to jest że wszyscy wstawiają zdjęcia a ty nie :eviltong:[/quote]

Bo ja jestem...oryginalna:diabloti:

Przed momentem napisałam tu dużooooooo i łaptop się wyłączył/gorąco mu w doopę,ma w środku kudły szybowe i akitowe,wentylator ledwo żyje,trzeba rozkręcać i czyścić:angryy:/.Jutro napisze więcej;)

Link to comment
Share on other sites

A Lilka to chyba znowu "zaginęła w akcji" :evil_lol: czyżby tak ją wciągnęło to skrobanie kociołka :hmmmm::eviltong::cooldevi:, że zapomniała o swoim blogasku??? :roll:
Swoją drogą faktycznie ciekawe kiedy tu ujrzymy zdjęcia autorstwa Matagi :eviltong:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ma-ta-gi!!!!!

pzdr.[/quote]

Noooo jestem,jestem;)

[B]Asiaczku!:lol:[/B]
Mam nadzieję,że operacja przeszła ok.i już ręka będzie zreperowana!:multi::lol:Kurde....ja to się boję zastrzyków,a co dopiero operacja....ojjjjojoj:crazyeye:

[B]Bety!:lol: [/B]masz troszkę racji.....prawie zaginęłam w akcji-cały czas coś robię,wiosna przeca przybyła;),a to trzeba pogrzebać w ogrodzie,taras trzeba zmodyfikować,w domu też małe rewolucje robimy,a najwięcej czasu pochłaniają zakupy.....mało jakoś jestem w domu,ciągle gdzieś latam....dziś np.wstałam skoro świt/9.00:diabloti:/,nakarmiłam ptaszyska i na rynek pojechaliśmy rowerkami,tam jakies zakupy i była 13.00....obiadośniadanie zjedliśmy w pobliskiej karczmie/super!:loveu:/,potem ruszyliśmy na stadion /tam gdzie są wystawy/ na zawody agility.Po zawodach zakupy drobne w spożywczym,potem dom i znowu robota...teraz smażę panierowane pieczarki na kolację,a później "Rancho",coś tam jeszcze i lulu....trenuję wczesne wstawanie:evil_lol:czyli ok.9.00;).

Aaaaa,zapomniałam .....szanowna Baba w ciąży:lol:Dzieci powinny przyjśc na świat ok.1-5 maja.....znowu będzie co robić:evil_lol:
A zdjęcia jakieś tam robiłam,porobię jeszcze i wstawię,niech tylko troszkę czasu znajdę.Darek składa zdjęciową składankę,lata 2002-2009,wolno mu to idzie,ale robi;).
Aaaa i jeszcze jadę do Dobrego Miasta....;)
Buziaczki wszystkim!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Noooo jestem,jestem;)

[B]Asiaczku!:lol:[/B]
Mam nadzieję,że operacja przeszła ok.i już ręka będzie zreperowana!:multi::lol:Kurde....ja to się boję zastrzyków,a co dopiero operacja....ojjjjojoj:crazyeye:

[B]Bety!:lol: [/B]masz troszkę racji.....prawie zaginęłam w akcji-cały czas coś robię,wiosna przeca przybyła;),a to trzeba pogrzebać w ogrodzie,taras trzeba zmodyfikować,w domu też małe rewolucje robimy,a najwięcej czasu pochłaniają zakupy.....mało jakoś jestem w domu,ciągle gdzieś latam....dziś np.wstałam skoro świt/9.00:diabloti:/,nakarmiłam ptaszyska i na rynek pojechaliśmy rowerkami,tam jakies zakupy i była 13.00....obiadośniadanie zjedliśmy w pobliskiej karczmie/super!:loveu:/,potem ruszyliśmy na stadion /tam gdzie są wystawy/ na zawody agility.Po zawodach zakupy drobne w spożywczym,potem dom i znowu robota...teraz smażę panierowane pieczarki na kolację,a później "Rancho",coś tam jeszcze i lulu....trenuję wczesne wstawanie:evil_lol:czyli ok.9.00;).

Aaaaa,zapomniałam .....szanowna Baba w ciąży:lol:Dzieci powinny przyjśc na świat ok.1-5 maja.....znowu będzie co robić:evil_lol:
A zdjęcia jakieś tam robiłam,porobię jeszcze i wstawię,niech tylko troszkę czasu znajdę.Darek składa zdjęciową składankę,lata 2002-2009,wolno mu to idzie,ale robi;).
Aaaa i jeszcze jadę do Dobrego Miasta....;)
Buziaczki wszystkim!!!:loveu:[/quote]


O raaaaaaaaaaaaaaany - Lilka jednak żyje :evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong:
A ja dzisiaj tyż babrałam się na swoich działkowych rabatkach. :cool3: O 9 rano dziś to ja już ręce miałam ubabrane ziemią i pokłute różami - a Ty mi tu mówisz że to "skoro świt" :crazyeye::crazyeye: No to ja w takim razie poszłam na działkę w "nocy" czyli chyba lunatykowałam albo co :evil_lol:

A przerzuć mi tu trochę tych pieczareczek bo po pracy w polu zawsze jestem mocno wygłodniała :cool3::cool3::cool3:

No to będziemy trzymać kciuki za gładki Babowy poród na wystawie w Łodzi - kurde i jak ja zdjęcia będę robić - chyba zębami :evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]No proszę jak to dobrze zaglądać do znajomych...:eviltong:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Matagi obudzona z zimowego snu już działa!:cool3:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale jak widzę ma znajomych ,którzy nie boją się używać aparatu fotograficznego!:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]bety- choć jesteś nieznajma dla nas shibowców to prośba gorąca...:oops:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Może uda Ci się uwiecznić jakąs naszą shibkę na wystawie???[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]W Opolu,Łodzi,Dobrym Mieście i Płocku będziem się pokazywać...;)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']O raaaaaaaaaaaaaaany - Lilka jednak żyje :evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong::evil_lol::eviltong:
A ja dzisiaj tyż babrałam się na swoich działkowych rabatkach. :cool3: O 9 rano dziś to ja już ręce miałam ubabrane ziemią i pokłute różami - a Ty mi tu mówisz że to "skoro świt" :crazyeye::crazyeye: No to ja w takim razie poszłam na działkę w "nocy" czyli chyba lunatykowałam albo co :evil_lol:

A przerzuć mi tu trochę tych pieczareczek bo po pracy w polu zawsze jestem mocno wygłodniała :cool3::cool3::cool3:

No to będziemy trzymać kciuki za gładki Babowy poród na wystawie w Łodzi - kurde i jak ja zdjęcia będę robić - chyba zębami :evil_lol:

Pzdr[/quote]

Masz całkowitą rację!:diabloti:
Latasz na działkę nocną porą,a zdjęcia będziesz robić zębami:diabloti:.Poza tym nic Ci nie dolega!:evil_lol:
Pieczarki mogę Ci podrzucić,nie ma sprawy,zostało kilka wielkich nie usmażonych wczoraj;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...