Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!


AniaB

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='black_sheep']Zaraz odpisuje, to tej zainteresowanej osoby, ale ktoś chciał pudla, więc zaproponowałam Pole.... ale czy się spodoba? Taki z niej nie bardzo pudelek;([/quote]

black sheep - a czy mix pudelka moze byc? bo z ostródy mamy jeszcze wąłsnie takiego slicznego chłopaka - tajsonka...Gdyby oczywiscie polka nie miała szansy ...Bo ona jest priorytetem tutaj...
jak potzrebujesz watek to podam

bo na razie nie chce tu zasmiecać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Być może, być może...;) Tylko niech mi ktoś napisze, czy sunia mogłaby jechać za granice??!![/quote]

Hmmm...jak dobry domek, to owszem... Dziś byłam w schronie i Pola była jak zwykle spokojna... bez ekscesów... Lubi dropsy mleczne - wyjadła mi trochę, ale widać,że trochę jest jeszcze nieufna... Uwielbia za to siedzieć na budzie... Black Sheep - skontaktuj sie z Aga...Mazury...co do tej "za granicy" - ona jest nasza prezesowa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']No wiecie, nie wiem jak wy, ale my raczej za zagranicami nie przepadamy... Ale jeśli domek jest pewny, i jeśli się wie, co z psem się potem będzie działo, ma się jakieś informacje od właścicieli, to można wysłać. Ale tak w ciemno, to ja bym nie wysłała.[/quote]


No tak, my to np. boimy się w Polsce gdzieś daleko psy oddawać

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze raz te szczepienia. Sunie chce adoptować dogomaniaczka:) Więc chyba nei bezie problemu, że ma jechać za granice!:) Tylko, żeby mogła wyjechać, musi mieć szczepienia: jezeli nie ma szczepien [B]p nosowce[/B], prawo bedzie problematyczne, gdyz do wyjazdu musi normalnie uplynac 2 tygodnie od zaszczepienia, a [B]wscieklizna[/B] min 21 dni od przekroczenia granicy.

[B]Prosze sprawdzcie te szczepienia! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']I jeszcze raz te szczepienia. Sunie chce adoptować dogomaniaczka:) Więc chyba nei bezie problemu, że ma jechać za granice!:) Tylko, żeby mogła wyjechać, musi mieć szczepienia: jezeli nie ma szczepien [B]p nosowce[/B], prawo bedzie problematyczne, gdyz do wyjazdu musi normalnie uplynac 2 tygodnie od zaszczepienia, a [B]wscieklizna[/B] min 21 dni od przekroczenia granicy.

[B]Prosze sprawdzcie te szczepienia! [/B][/quote]

Ja wiem tylko ze była szczepiona przeciw wściekliźnie w grudniu wiec tu juz uplynelo dwano te 21 dni, a reszta szczepien to nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

black sheep - a co to za zagranica? niemcy?
a dogomaniaczka to chce pole dla siebie? czy dla kogoś dalej?
ja sie też troche boje zagranicy powiem szczerze...

wolałabym żeby sunia była gdzieś tu bliżej
a najlepiej w krakowie:oops: :lol:


ja juz sie tak do niej przywiazałam, ze ona nie moze jechać nigdzie daleko, nie i nie..!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...