Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem, już jestem! Przepraszam kochane ale weekend miałam niemalże bezinternetowy, jedną wiadomość wysyłało mi pół godziny:( Tż twierdzi że zapłacił rachunek ale kto go tam wie:)
Sprawy mają się tak:
Lilu zgodziła się przyjąć Zahira do siebie, naradzałam się tu z dziewczynami i doszłyśmy do wniosku że lepiej psa dać gdzieś niedaleko, gdzie w razie problemów zdrowotnych mamy tu cały bukiet znajomych lekarzy i łatwiej i taniej będzie go leczyć. Do tego u Lilu jest lub było kilka naszych psów ( nie żebym zarzucała coś Anji, ale wy pewnie też wolałybyście oddać dzieci do sprawdzonej niani która mieszka ulice dalej a nie do nieznajomej na drugim końcu miasta:))
Lilu może Zahira przyjąć już za tydzień, czeka na jakąś dużą budę z wybiegiem gdzie Zahir będzie miał wygodnie i swobodę ruchu:)
Wszystkich darczyńców proszę o wpłacanie pieniążków na konto TOZ-u, można już teraz wpłacać, jak tylko Zahir będzie miał na pierwszy miesiąc to będzie można już kombinować transport.
Byłam dziś u uszatka w odwiedzinach. Nie należe raczej do osób które są wrażliwe na psie spojrzenie czy mizianie ale dziś dziadek mnie rozmiękczył:oops: Kica sobie wokół mnie, a nagle podkicuje do mnie i łepetyną smyra po ręcę żeby go głaskać! Do tego te maślane oczy, wielkie uszy nietoperza-morda mi się śmiała od ucha do ucha:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Dzięki mimblunka zaproszenie.
Ze stala... phhffff.. musze policzyc ile teraz deklaracji mam i jak daleko jeszcze za granice rozsadku moge sie przesunac.
Jednorazowo na teraz moge 10 zl przelac. Prosze info o nr konta.[/QUOTE]

[quote name='rutta']Przenoszę swoją stałkę 10 zł na Zahira z błogosławieństwem skarbnika Misia :)[/QUOTE]

[quote name='ulke']Hej.
Ja jednorazowo 15 zł i deklaruję 10 zł miesięcznie :)

Pzdr[/QUOTE]

[quote name='shiina']przeslalam mu wczoraj male wsparcie- mam na dzieje, ze jutro do Was dotrze.[/QUOTE]

Dziękuje po stokroć kochane:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Już się poprawiam i zaznaczam wszystko w 1 poście:)

Link to comment
Share on other sites

26.02 Joanna S. 20 zł
27.02 Rafał K. 10 zł
27.02 Ulke 25 zł
27.02 Małgorzata K. 20 zł
27.02 Ewa K. 10 zł
28.02 Kamila S. 40 zł
28.02 Alicja M. 100 zł
28.02 Brzoska 20 zł
28.02 Justika 20 zł
razem: 265 zł


na razie tyle, do końca tyg mam nadzieję będzie więcej i Zahir będzie mógł jechac do hoteliku


p.s. przyznajcie się kto jest kim, żeby suni200 łatwiej się rozliczenia robiło

Edited by xmartix
Link to comment
Share on other sites

Zahir miał dziś robione badania krwi-jak na jego wiek to wyniki cud, miód i orzeszki:) Nieznacznie podwyższona amylaza ale to tylko kilkanaście jednostek, lekarz powiedział,że takim wynikiem nie należy się martwić.
Uszatek przypomniał też sobie co czystość, bo nie załatwia się już w kojcu tylko czeka na spacer-na początku byl w takim stanie że wogóle nie wychodził na spacery, od pewnego czasu są regularne i dziadzio wie gdzie co załatwiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']jesli chodzi o transport to jakby co mogę pogadać z Tż-tem, w końcu drogę do Lilu już znamy ;)[/QUOTE]

To możesz zacząć powoli już rozmawiać:) Czekam jeszcze na odp od Lilu ale myśle że w przyszłym tygodniu mógłby już jechać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']To możesz zacząć powoli już rozmawiać:) Czekam jeszcze na odp od Lilu ale myśle że w przyszłym tygodniu mógłby już jechać:)[/QUOTE]
już rozmawiałam wcześniej, nie ma sprawy :)
tylko w tygodniu to odpada, Kamil późno kończy pracę, więc zostają soboty
a w przyszłą jak na złość pracuję, więc ewentualnie późnym południem
no chyba, że już w tę sobotę by można - na 10 mamy do dentysty we Wrocku, więc potem od razu moglibyśmy chłopaka do Lilu zawieźć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'][B]podobno jest wpłata z zagranicy 100 Euro od pani[/B] [B]co adoptowała Harrisa[/B] 3 lata temu od nas ze schronu, jak wpłynie to potwierdzę :)[/QUOTE]

Daj Boże :modla:bo psiak potrzebuje pieniędzy.
Ja mogę teraz jedynie 10 zł stałej zaoferować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...