Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobie, zrobię. Dzis puściłam Zahirka ze smyczy na boisku za domem. Myślę sobie że przecież dogonię kalekę. Po jak najszybszym załatwieniu potrzeb był czas oczywiście na tarzanie w trawie. Nagle usłyszał że tz zaczyna karmić psy na zewnątrz i się wystraszył że go ominie kolacja, jak nie ruszył sprintem do domu - na pewno bym go nie dogoniła. Na szczęście tuż przed drogą zatrzymał się, odwrócił zobaczyć co ze mną i na moje słodkie wołanie przybiegł z powrotem. Wytarzaliśmy się w pochwalnych euforiach ale już nie ryzykowałam i zapięłam go. Na samo wspomnienie i obraz radosnego, zapitalającego chłopaka gęba się uśmiecha. A ja głupia dałam się nabrać.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mi znowu spitoliła łajza jedna.
Nie ładnie wygladają dwa paluszki - zdarte troszkę. Ale nie mogę mu odmowić choć tych dwóch krótkich spacerków. Pryskam mu odkazając i czekamy na ortezę. Jak myślicie - ja mam ją zakładać na spacery tylko czy ma caly czas nosić. Bo jak ją pogryzie to będzie duża strata.

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie łapa jest do uratowania - jeśli wejdzie orteza, ułatwi mu poruszanie i chłopak pójdzie na skróty. Oczywiście mogę się mylić, na pewno będę testować.
Na dziś masaże dają efekty - chłopak się wyprostował, dlatego tak szybko zapiernicza, dlatego też że łapę podciągnął do góry i trzyma ją w powietrzu. Czyli ma siłę ją już utrzymać. Zaczyna ją też prawidłowo kłaść, czyli wywija na płasko.

Wiem, wiem zaraz będą pytania o zdjęcia. W tych warunkach pogodowych nie da się ;-)
Jak tylko pogoda się poprawi nagram Wam filmik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Kurcze nie żartuj tak! :mad:
[B]Myślałam że łapa do amputacji[/B] czy co...
Ale to fajnie! :D[/QUOTE]
no ja też tak najpierw pomyślałam, ale stwierdziłam, że to by była ta zła wiadomość, a nie to, że orteza nie potrzebna, więc cierpliwie czekałam na ciąg dalszy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no to ja ponownie napisze ze Orteza juz u mnie - cena to 110 $ (mam fakturę) + koszt wysyłki (na paczce to 10$) ale faktyczny koszt wysyłki poznam w poniedziałek jak przyjedzie znajoma która mi to załatwiła i wysłała

[IMG]http://i39.tinypic.com/2cz1utx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2ms1169.jpg[/IMG]


z Lilu umowilam się na odbiór osobisty, jak bedzie wWrocku w tygodniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...