Jump to content
Dogomania

jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)


majafaja

Recommended Posts

Jakaś ty szcześliwa :)
I ja twym szcześciem pałam w ogrom słów spisanych na niby , by twa pustość osiągnć nie znam głupoty rozmiaru. Lecz pani wspaniała - bezdenna głupoty ,pokaż drogę zrozumienia tym co olej w głowie mają .

jednym słowem swym , wskaz panience drzwi swiata by poczekała nim kolejka na tego typu natury nadejdzie, a ze czekać w nieskończoność owa stota (celowe), będziemy cierpliwie olej nasz produkować będziemy. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 724
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vutz']:razz: :cool3:

:lol: :lol: :lol: :lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

jak ja was wszystkich kocham !!! ;)

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]
powiem ci tylko jedno - JESTES BEZNADZIEJNA OSOBĄ SZKODA TYLKO ŻE CIERPI NA TYM CHORY I BEZBRONNY PIES

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']:razz: :cool3:

:lol: :lol: :lol: :lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

jak ja was wszystkich kocham !!! ;)

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]



Żenujące...

Link to comment
Share on other sites

Jasny gwint-w tej kafejce-post drugi raz napisać muszę:mad: Dzisiaj byłam na SGGW w odwiedzinach u Malinki i Ligusia ale nie zobaczyłam ich:shake: doktor obiecał mi że w poniedziałek na godzinę 13-tą ją i Ligola zobaczyć-wówczas będzie konsultacja drmatologiczna oraz decyzja co do tego guzka/cysty pod gardłem-o czym wcześniej pisałam-czy BAC czy USG.
Do tego kupiłam i od razu zawiozłam dzisiaj jej ciepły sweter-mróz siarczysty a ona jest całkiem nagusieńka:placz: -20 zł (z uakcji za koraliki) do tego adresówki-ode mnie w prezencie-te nowe smyczki i obrózki też w prezenciku:oops: jakby co-także Vutz-tyle osób chciało pomóc-tyle zaangażowania a ty teraz straszysz izbą skarbową-lekarz, która wykonała jje zxabieg w pełnej narkozie i Ligolowi-psu w takim stanie bez porozumienia-bo tak uważała za słuszne-to jest niedopuszczalne!!!
Wcześniej z tych aukcji, które robiłam na bazarku bodajże 210 zł powinno być na Twym koncie osobistym-wczesniej jeszcze robiłam takie zestaweienie, co od kogo i ile idzie na twoje konto-miałaś to przekazać przelewem na AFN-na Malinę-tak ja wysłałam Ci sms-a, że na AFN bo napisałaś że pieniążki są na Twym koncie i jak się rozliczyć-więc tak miałaś zrobić-tak samo papiery adopcyjne-Dzuba jutro do Warszawy przyjeżdża i jakbyś nie wycofała się to by jutro były-ale cóż teraz to nieistotne w takiej sytuacji-a co ty myślisz umierające psy-ludzie z całej Polski je biorą każdy kto może by ratować zycie i nikt nie robi wariacji na temat papierów-tak jak alarmowali w radiu i telewizji i w gazetach by je ratować [U]każdy kto może[/U] ale twoja decyzja "za" i przeciw" jest na poziomie...ach brak słów-po prostu [B]na poziomie mojego pierwszego banerka z lewej strony.[/B]
[B]Niech Malinka śni ci się po nocy-niech jej zrezygnowany wzrok zapadnie ci w pamięć co obiecałaś żywemu stworzeniu i jak do niej przedmiotowo podeszłaś.[/B]
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4756/tnp2150171mv6.jpg[/IMG]
[B]P.S. swetros leży jak ulał-bo dzwoniłam wieczorem[/B]

Link to comment
Share on other sites

co mowicie malinka jest po sterylizacji ta malinka ??? w wersji szkielecik do leczenia ??
ze co ???
coz nie dziwne mojego Dudusia tez wykastrowano w takim stanie ze si eledwo trzymal a Rufus stracil zycie ....
\
Sprawa Rufusa zajmie sie sad zatem jego smierc nie bedzie bez odzewu - siedze i pisze wlasnie oskarzenie do rzecznika odpowiedzialnosci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']
kurde wezmy do kupy psiaki ktorym ta debikowata dr frankenstain dala do wiwatu i spiszmy pozew do sadu wspolny!!!1
[/quote]
Anda - [U]"Czy ty Wiesz z kim rozmawiasz????!!!! z weterynarzem"!!! to słowa, które usłyszałam na zadawane pytanie tej osobie.[/U]
[COLOR=blue][B]Banerek to wzięcia-Misiaczek go pięknie zrobiła-mówiłam, że jest the best[/B][/COLOR]

Napisał [B]misiaczek[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3427396#post3427396"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] .

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40917"][IMG]http://i13.tinypic.com/4g6pmdt.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://i9.tinypic.com/350sz7q.jpg[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43986&highlight=Ligol"][IMG]http://i16.tinypic.com/2rnhtlj.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40917"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym, tak trochę na poprawę nastroju, podać najświeższe wiadomości o jednej suni uratowanej z piekła w Ligocie. Suczka nazwa się Mimi i przebywa w azylu Cichy kąt w Tarnowskich Górach. Była szczenna i dzisiaj urodziła szczeniaki. Niestety, z powodu skrajnego wyniszczenia organizmu suni cały miot trzeba było uśpić. Ale to jedyna smutna wiadomość. Sunia czuje się dobrze, jest pod troskliwą opieką a nowi właściciele już nie mogą się doczekać kiedy będą ją mogli zabrać do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='satana1']Chciałabym, tak trochę na poprawę nastroju, podać najświeższe wiadomości o jednej suni uratowanej z piekła w Ligocie. Suczka nazwa się Mimi i przebywa w azylu Cichy kąt w Tarnowskich Górach. Była szczenna i dzisiaj urodziła szczeniaki. Niestety, z powodu skrajnego wyniszczenia organizmu suni cały miot trzeba było uśpić. Ale to jedyna smutna wiadomość. Sunia czuje się dobrze, jest pod troskliwą opieką a nowi właściciele już nie mogą się doczekać kiedy będą ją mogli zabrać do domu.[/quote]

dobrze, ze choć suńcia uratowana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Wyjątkowa Vutz zrobiła wyjątkowo świńską robotę!


Co do skóry - czy coś już wiedzą? U Togo był świerzb, a u Mamby w sumie nic nie wykryto.[/quote]

Skolei u tej drugiej łysej suni-co ja adoptowal komitet pomocy zwierzetom z Tych a jest we wroclawiskiej lecznicy-wlasnie sie dowiedzialam, ze wykryto; nużenca, swierzbowca, grzybice i tasiemca:shake: :shake: :shake:

Sunia jest kochan, byly dzis odwiedzinki-wylizala ich od głow do stóp;)
A dobra wiadomosc,ze adoptowali druga sunie, co nozke trzeba jej zlozyc! Jest juz w klinice.;)

Link to comment
Share on other sites

tia ja kiedys tez uslyszalam od owej pani !!! - ze dudus ma sie swietnie i jesli bedzie cos nie tak to zadzwoni i zebym nie dzwonila bo ona nie ma czasu na rozmowy o stanie psa jak mu si epogrorszy zadzwoni ...


a jak mnie poprosila zebym zawiozla / bo akurat bylam na spcerze z rufusem / psa ktorego znalazl facet na usg - z rozdetym brzuchem i temperatura 35 stopni na usg a ja powiedzialam ze pies i ze pies umiera i to ni ejest ropomacicze !! jak twierdzila to powiedziala ze ni epotrzebuje porady weterynarza bo oan nim tu z nas dwojga jest - i co si eokazalo suka miala olbrzymi nowotwor krew w otrzewnej i umarla mi w drodze na usg wyjac z bolu przez minute - jakby nie mozna jej bylo skrocic cierpienia wczesniej
i co potem - mialam sunieczke w samochodzi i zadzwonilam do owej pani doktor czy moge przywiezc suke na kremacje 0 i co uslyszalam - ze nie !!!!

Link to comment
Share on other sites

vutz - napisze to, choc moze potem zarzucisz mi grozby karalne hehe....

[B]co ty kobieto sobie myslisz?[/B] ze w polsce nie ma firm windykacyjnych? ze jak sie ludzie maxymalnie wk..... to nie wynajma takich oprychow? a firma windykacyjna za kase to tak cie oporzadzi ze bedziesz wygladala gorzej niz malinka. - ale oddasz dlugi co do grosza a moze nawet z nawiazka!!!

...to taka mala dygresja....nie zebym znala taka firme....nie nie...i chyba na szczescie dla ciebie zreszta nie znam....ale chyba nie ludzisz sie ze wytrzymalosc dogomaniakow nie ma granic....

firma windykacyjna to sprawa legalna - nawet kazdy z nas moze ich wynajac, ale wiem co nieco o sposobach egzekwowania dlugu! i naprawde - nie zazdroszcze ci hehe...

rozlicz sie teraz z pieniedzy i rozlicz sie z wlasnym sumieniem za to co zrobilas, zebys nie musiala rozliczac sie pod koniec zycia z nieuczciwosci wobec tych istot, ktore najbardziej potrzebuja pomocy!

twoje czlowieczenstwo to DNO!!!!! bo czlowieczenstwo mierzy sie stosunkiem do tego co slabe, chore i bezbronne!

przemysl to kobieto i oddaj co do grosza pieniadze przeznaczone na psa!

wariant lagodny: wizyta u ciebie z glownym weterynarzem komendy glownej policji w warszawie (w kazdej chwili).... wybieraj, wacpanna!


_____________
sadze, ze vutz po prostu zobaczyla, ze malinka jest na "topie"....przypadek znany kazdemu dogomaniakowi....suka rozpoznawalna, 'modna', oryginalna przez swoja tragedie, i ze vutz spocznie na laurach jak setki osob na ulicy beda pytac co sie psu stalo a ona odpowie: wzielam ja z piekla bo mi sie serce krajalo! i przez to stanie sie niemal swieta! i beda ja wielbic, chwalic jej wspanialomyslnosc, dzwonic, pytac jak tam psina a ona bedzie puuuuchla jak balon... takie jest moje zdanie....

a co do znajomosci jezykow obcych: get the f... out of here!

wstyd mi, ze TEZ jestem z Warszawy!

Link to comment
Share on other sites

Dajmy spokój, ten wątek nie jest o niej tylko o Malince,czyta i cieszy się że ludzi emocje ponoszą, przestańmy - marnujemy energię a i tak mamy jej mało...
Ustanówcie kogoś kto będzie was reprezentowal w razie nieoddania pieniędzy Malinki, wszystko jest do załatwienia.
Pamiętajcie, co zasiała- to zbierze.
I zakończmy na tym...
I o Malince proszę!:loveu: :loveu:
To cud!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']sadze, ze vutz po prostu zobaczyla, ze malinka jest na "topie"....przypadek znany kazdemu dogomaniakowi....suka rozpoznawalna, 'modna', oryginalna przez swoja tragedie, i ze vutz spocznie na laurach jak setki osob na ulicy beda pytac co sie psu stalo a ona odpowie: wzielam ja z piekla bo mi sie serce krajalo! i przez to stanie sie niemal swieta! i beda ja wielbic, chwalic jej wspanialomyslnosc, dzwonic, pytac jak tam psina a ona bedzie puuuuchla jak balon... takie jest moje zdanie....

[/quote]

Ale tą slawe to mozemy jej załatwic na cała Polsk, nie tylko na ulicy:razz:

Agnieszka od Ozziego tez byla slawna na cala Polske, nie tylko na dogo.

Mysle,ze dziennikarze Faktu czy SE poleca na 'taka sensację'. Porzucila schorowanego psa z Ligoty.

Ulitowala sie nad biednym, chorym psem z Ligoty a jak pies dojechal do w-wy, trafil do kliniki, to psa porzucila w lecznicy. Nawet koledzy z pracy beda wtedy ja "podziwiac", jak Agnieszke. SE i Fakt zapewne tez umiesci jej zdjecie i Malinki:razz: "Sława" murowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...