Jump to content
Dogomania

Śliczny, duży, puchaty miś!- Szczecin|MA DOM!


Inez

Recommended Posts

Ale ze mna naprawde nie trzeba o to walczyć i uswadamiac że koty tez mają swoje prawa, wiem ze mają.
A moja siostra tez namiętnie dokarmia koty :)

Swoją drogą czy my się czasem nie widzielismy wczoraj w schronisku? Byłas razem z taką starsza panią? Jesli tak, to byc może kojarzysz dziewczyne w zielonkawym płaszczu i z aparatem w łapie? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez']Ale ze mna naprawde nie trzeba o to walczyć i uswadamiac że koty tez mają swoje prawa, wiem ze mają.
A moja siostra tez namiętnie dokarmia koty :)

Swoją drogą czy my się czasem nie widzielismy wczoraj w schronisku? Byłas razem z taką starsza panią? Jesli tak, to byc może kojarzysz dziewczyne w zielonkawym płaszczu i z aparatem w łapie? ;)[/quote]Oj czemu mnie źle zrozumiałaś,ja nie z Tobą walczę(bo napewno jak lubisz zwierzaki,to nie skrzywdziłabyś kota) tylko z zacofanymi ludźmi ,którzy je gnębią i krzywdzą,dlatego przeprosiłam że na forum o psach rozpisuję się o kotach,lecz pomyślałam,że w końcu inni też to czytają i może niejeden zmieni swój stosunek do kotów.Bo właśnie przez taką edukację:w internecie,gazetach,szkołach,następne pokolenia będą bardziej wrażliwe niż my.W końcu kiedyś psy też żyły dziko,a jak człowiek poznał je i oswoił stały się członkiem rodziny.Przepraszam,ale nie pamiętam Cię ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

bylam dzisiaj w schronie i odwiedzilam Joge, niestety biudlka dalej czeka...:-( nawet nie wiedzialam ze ma takie piekne oczy, takie orzechowe... Inez moze allegro? dalabym Abre i Joge co ty na to? tylko kurcze potrzebny bylby jakis ckliwy tekst, sprobuje cos wymyslec ale niestety to nie jest moja domena. ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy to ta suka przywieziona przez straż leśną z interwencji, odczepiona od drzewa?

Widzę ją za każdym razem, gdy jestem w schronisku. Nie sposób nie zauważyć. Aż się dziwię, że tak piękny i oryginalny pies jeszcze tam siedzi! Niezwykłe umaszczenie i te oczy :loveu:

Niestety, jest pechowo ulokowana, w "cuchnącej alejce". Mało kto z odwiedzających schronisko tam się zapuszcza, ba! mało kto wie, że na tyłach budynków socjalnych też są boksy.

Suka jest naprawdę niezwykła. Zawsze jak przechodzę koło klatki, to robi kilka HAU, takim donośnym, głębokim głosem. Wymarzony pies do stróżowania. Już sam jej wygląd odstraszy potencjalnych amatorów cudzego mienia, a już jak się odezwie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to podnosimy!

Ją trzeba po prostu zobaczyć na żywo (ale na zdjęciach też nieźle wyszła, nie powiem)! Bardzo przypomina jakąś rasę, ale nie mogę dojść, jaką :niewiem: Nie chodzi o kaukaza. Spójrzcie na jej pysk. Taki specyficzny... hm... Kto mnie oświeci?

Link to comment
Share on other sites

Dajcie ją do ogłoszeń w prasie lokalnej i w Kontaktach.
Ja w ten sposób znalazłam domy dla szczeniaków i dzwoniło też sporo zainteresowanych dobermanem i rottweilerem.

Zaraz jadę po huskiego, więc przywitam się z pięknością, bo jest w boksie naprzeciwko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...