Jump to content
Dogomania

Śliczny, duży, puchaty miś!- Szczecin|MA DOM!


Inez

Recommended Posts

Nie potrafie rozszyfrowac co to za mix.
W typie kaukaza, nowofundlanda?

W każdym razie jest to duza, potężna suka przecudnej urody. Na początku troche nieufna, gdy ją pierwszy az zobaczyłam kilka dni temu - na moj widok schwowała sie do budy i tylko zerkała z bezpiecznej odleglości, dzis jednak sie przełamała:multi: , podszedla wolnym krokiem i nawet dała sie pogłaskać ale bylo widac że wciąz się troche boji, może w przeszlości mial przykre doświadczenia z człowiekiem?
Ma ok 2 latka.

Zauroczyła mnie:loveu: , gdybym tylko miala warunki to nie zastanawialabym sie zbyt dlugo.....
Popatrzcie tylko na nią:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3056/tnbaster1il9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/788/tnbasterlf5.jpg[/IMG][/URL]


Znajduje sie w boksie numer 26, niestety numerka nie udalo mi sie odczytac ale spróbuje to ustalić.

W jego sprawie mozna się kontaktowac ze mną: 692 397 531 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .
Albo bezposrednio ze schroniskiem:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie
al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 tel.całodobowy (+91) 487-02-81.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jogi okazal sie byc suczką, ale Joga to tez fajne imię :eviltong: .
Przepraszam za niescislości ale tak jak mówilam, albo ona nie ma numerka albo po prostu go nie dostrzegłam w tej bujnej siersci i zidentyfikowanie psa było nieco trudnejsze a oczarowała mnie tak że musiałam ją tu pokazać duzo wczesniej:oops:
Co więcej, przykuła nie tylko moją uwagę, wczoraj w programie "Pis Los" Diana jako jedną z wielu postanowila wypromowć m.in ją. :kciuki: :kciuki:

Joga pilnie potrzebuje domu, inne psy ją zdominowały a zycie takiego "schroniskowego popychadła" nie jest łatwe :shake: ....
Jest miłą, spokojna suczką, ma ok 2 lata.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red]Dobrze że było też o kotach i oby jak najwięcej,bo to są też żywe[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Red]zwierzęta[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red],[/COLOR]które pragną miłości i czułości a niestety w naszym kraju nadal są ofiarami osądów ludzi,którzy tak naprawdę nie mają pojęcia o mądrości i inteligencji kotów o ich działaniu leczniczym i terapeutycznym.Niestety jako łatwy łup"nie zagryzie i nie szczeka"często padają ofiarami młodych zwyrodnialców,którzy dla draki [SIZE=3][COLOR=Red]biją,wieszają czy[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Red]zabijają koty[/COLOR][/SIZE],tak jak to miało miejsce rok temu w naszym schronisku,gdy 3 małolatów zamknęło się od środka w"Domu Kota" i z wyrachowaniem zabiło dwa koty rzucając nimi o ścianę.Oczywiście zgłosiłam sprawę na policji,a mój mąż osobiście ich gonił,a później jeszcze parę razy śledził,ale cóż...niska szkodliwość czynu.A chłopki do schroniska się już przychodzić boją,ale chodzą podobno na sąsiednie diałki i robią to samo.Myślę,że skoro te koty i tak mają takie kiepskie życie(co drugi jest bezdomny)to nie muszą ich wszyscy kochać,ale przynajmniej nie przeszkadzać i pozwolić normalnie żyć!A dzięki takim programom i edukacji młodzieży może zmieni się końcu mentalność społeczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

ok, ok...ja nie mam nic do kotów i do tego żeby je promować, ale po porstu jestem "psiarą" więc to chyba zrozumiale ze wolałabym żeby o psach bylo jak najwięcej a że program nosi tytuł "Psi Los" to sie zdziwiłam że o kotach tak duzo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']ok, ok...ja nie mam nic do kotów i do tego żeby je promować, ale po porstu jestem "psiarą" więc to chyba zrozumiale ze wolałabym żeby o psach bylo jak najwięcej a że program nosi tytuł "Psi Los" to sie zdziwiłam że o kotach tak duzo....[/quote] Choć ogólnie od urodzenia kocham zwierzaki,to też byłam kiedyś bardziej psiarą,bo poprostu,jak większość z nas przywykłam do widoku bezdomnych kotów na ulicach,a dopiero od paru lat,jak zaczęłam dokarmiać w zimę bezdomne,wygłodniałe koty na działkach,to bardziej się do nich zbliżyłam i zobaczyłam że to takie same pieszczochy jak psy,a jak nawet jakiś jest dziki,to tylko dlatego,że nigdy nie poznał dobrego człowieka i po prostu boi się go.Ja sama niejodnokrotnie dokarmiając koty,spotykałam się z nieuzasadnioną agresją ludzi.Dlatego przepraszam,że piszę o kotach na forum dla psów,ale chciałabym walczyć o ich prawa również.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...