Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='iwoniam']
[COLOR=#222222]Olifka i Colia jutro będą szczepione
je można ogłaszać
- napiszę tekst
w sumie - można prawie skopiować Buliego - charaktery podobne - b. pojętne dziewczyny

Kermiś, Kawek i Latinka nie nadają się teraz do adopcji
Jeżynka też...
ma za duże ubytki skóry, ale MA PIĘKNE 2 RÓŻOWE KUBRACZKI :)
Mama Tuni ma się lepiej
Soniak wraca do formy i co? polubiła koty ;-)

ale....
moja druga kicia - Miśka............ też choruje
jutro badania, prawdopodobnie padły nerki, wiek........ (14 lat??)
;(
nie poddam się rak łatwo, o nie........

NIO I MOGĘ NAPISAĆ OFICJALNIE, ŻE ŻOKO MA DOM !!!


MISSIAA - - potrzebujemy zdjęcia Sterki i jej maluszków

[/COLOR][/QUOTE]

Buli ma taki tekst:



[B]Bałwanek Buli szuka domu.[/B]
Buli jest ślicznym, dwumiesięcznym psiakiem, który wraz z rodzeństwem na świat miał przyjść w jednym z podkrakowskich pseudo-schronisk. Szczęśliwie tuż przed oszczenieniem zabrana przez nas mamusia urodziła dzielnie 7 szczeniaczków w domowych warunkach. Pięć suczek i dwa pieski.
Grzeczny, małoszczekliwy. Dogaduje się z innymi psami i kotami. Największy z rodzeństwa. Przez nieco dłuższą sierść w dużej mierze koloru białego przypomina małego bałwanka, stąd jego imię. Straszny przytulak, lubi być przy człowieku i cieszy się na jego widok.
Buli nie będzie bardzo dużym psem – jego mama waży 13 kg, a tata był prawdopodobnie jeszcze mniejszy. Obecnie waży około 3,5 kg, docelowo około 12-13 kg, podobnie jak jego mama. Załatwia się na ręcznik lub podkłady. Odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony przeciwko chorobom zakaźnym.
Piesek nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej, a także sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
kontakt:

[B]prosze, napisz z tego tekst dla Olifki to ja oglosze jeszcze dzis (ja nie moge zmienic liter na polski...)

Colia:

[quote][/B][COLOR=#000000]Nazywam sie Colia i jestem mloda (ponizej roku) suczka sredniego wzrostu (okolo 15 kg) wyciagnieta z pseudo-schroniska w Olkuszu. Jestem mloda mama, poniewaz tam gdzie przebywalam nie rozdzielo mnie od moich kolegow i...teraz mam 4 male szczeniaki (2 kazdej plci), ktore wkrotce beda do oddania.[/COLOR][COLOR=#000000]
[COLOR=#000000]Moj dom tymczasowy nie moze stac sie moim domem stalym, dlatego juz teraz szukam takiego prawdziwego, kochajacego domu![/COLOR]
[COLOR=#000000]Jestem odrobaczona (juz dwa razy), odpchlona, niedlugo bede zaszczepiona. Bede musiala tez zostac wysterylizowana.[/COLOR]

[COLOR=#000000]Kocham ludzi, toleruje inne psy i koty (zupelnie mnie one nie interesuja).[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jestem mila sunia, lubiaca spacery, potrafie chodzic na smyczy.[/COLOR]

[COLOR=#000000]Jesli szukasz sympatycznego, prawdziwego przyjaciela, daj mi tylko szanse pokazania jak jestem fajna![/COLOR][/COLOR]

[B][COLOR=#000000]Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Sunianie zostanie wydana do budy ani na łańcuch.
Przebywa obecnie w okolicach Krakowa.
Kontakt w sprawie adopcji:
email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel: 515192985[/COLOR][/B][B] [/quote]
[/B]
Olgasze tez Soniak (jutro) [B]chyba[/B] Justyna juz oglosila???

no i trzymam kciukory za Mame Tuni, Jezynke, twoje kicie :placz:

powiedz im, ze ciocia przyjezdza za 3 tyg i ze maja byc zdrowe!

[quote name='Marta72']Iwonko
wyciagniete tydzień temu Barbórek i[B] Romus[/B] sa na Twojej liście??

Mocno trzymam kciuki za Twoje domowe psiska i ich zdrowie!![/QUOTE]

zmienie imie na R... to co iwoniam napisalam, zeby nie bylo 2 takich samych imion i zaraz wkleje aktualiazacje
prosimy niech kazdy uwaznie sprawdzi 'swoje' psiaki na niej :)

[quote name='missieek']wkradł się błąd :)
Kudlisia nie miała i nie ma domu (przy okazji, Amor pojechał do DS w Niedzielę)

[SIZE=4]zrobiłam wydarzenie dla niej
[/SIZE][SIZE=4]
zapraszam do udostępniania, zapraszania znajomych

[URL]https://www.facebook.com/events/380755695347554/[/URL][/SIZE][/QUOTE]

rozglosilam
uzup aktualizacje

[quote name='missieek']uszy ma obcięte jak owczarek środkowoazjatycki?
może trzeba zainteresować ludzi od tej rasy?
już jednego psiaka z Olkusza wyciągneli[/QUOTE]

koniecznie jak wiesz do kogo wyslac, a jak nie to wklej tu info i pomozemy

[quote name='Malgoska']jakie te psy są smutne, jakie zrezygnowane i przymarznięte.....wyciągaliście jakiegoś?[/QUOTE]

straszne smutasy :(

[quote name='barb']Tak wiekszość jest pieknych, na zdjeciach widać, ze kiedyś o nie dbano.
Mogą być poszukiwane przez właścicieli. Iwoniam, pisalaś kiedyś ze psy, trafiają tam z roznych, czasem dość dalekich terenow. Czy kiedykolwiek na lokalnych portalach w miejscowościach skąd psy wywozone sa do tego schroniska ogłaszano :
jesli zaginął Twój pies szukaj go w Olkuszu ?[/QUOTE]

[quote name='Marta72']Barb
moze to kolejne nasze zadanie
nagłośnic przez nie wiem...schrony? lecznice? policję?
nie wiem, gdzie sie zgłasza zaginięcie psa???[/QUOTE]

[quote name='barb']Trzeba wiedzieć z jakich terenow psy są przywozone do Olkusza i takie ogłoszenie dawać na portalach lokalnych tych miejscowości.
Niestety jest jeszcze duzo ludzi, zwlaszcza starszych, ktorzy nie korzystaja z internetu.

Moja przygoda z Dogomanią zaczynała sie od działu zaginione. Naprawdę mnóstwo ludzi szuka swoch zaginionych zwierzakow. Jak ich szukają ? Równiez poprzez ogloszenia taże i na dogo.[/QUOTE]

[quote name='Marta72']to najwazniesze ....trafić z inf tam gdzie ludzie szukaja.... jakby to było możliwe na onecie np wrzucic info, by miało zasięg ogólnokrajowy....ale nie mam pojęcia czy jest to realne[/QUOTE]

pomysl dobry, ale musimy to razem zorganizowac, bo inaczej samemu sie nie uda...
sila = liczba ludzi
rozglaszanie, meczenie wladz itd..
inaczej bedzie lipa
ewentualnie mozna podpiac pod istniejace portale, typu e-zwierzak itp, te ktore sie 'zajmuja' ogloszeniami o zaginionych zwierzetach, mysle ze sie zgodza na to

[quote name='masza44']i jeszcze papużki nierozłączki

[/QUOTE]

fajowe to malenstwo
takie czarne bostwo ;)

[quote name='Agata Balu']Od 2007 roku walczę o ustawę o obowiązkowym znakowaniu i rejestracji psów: [URL]http://amicus.malopolska.pl[/URL] strona główna.
Amicus już nie żyje od 3 lat, a ja dalej walczę. Wpierw przez organizacje prozwierzęce - olały, potem przez posłów - olali, teraz zabieram się za samorządy powiatowe. Ostatnia próba.
Jedynie posłowie niektórzy wysłali w tej sprawie kilka interpelacji, ale Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi spuściło ich po brzytwie. Przez 6 lat mieli taką samą gotową odpowiedź, która powielali!!! Że to ogromne koszty!!! BZDURA!!!
Unia Europejska jest za tym, posłowie są za tym ale MRiRW nie, choć obecnie nie musiało by na to wydać ani grosza.
Ale PSL rządzi w MRiRW a to głównie ze wsi pochodzą te wszystkie bezdomne kundle!!!
Ech ... dużo by tu mówić[/QUOTE]

ide poczytac
czy ty masz profil na FB?
bo mozey zrobic niezle wydarzenie i pojdzie w swiat...!
oprocz pol polsku, ja moge po ang i fr nawet prowadzic, niech sie wszedzie ludzie dowiedza, jak to u nas jest,....

[quote name='majowa']wydaje mi sie, ze tego psiaka widziałam, tego o którego pytała bea100, ale to niemożliwe, chyba..... bo to było 150 km stąd[/QUOTE]

wcale by mnie to nie zdziwilo
a gdzie to bylo i kiedy?

[B]

pytanie: a moze by te dziki zglosic do WWF Polska albo innej org?
przeciez nie wolno trzymac dzikich zwierzat u siebie na posesji....? One sa pod ochorna...
[/B]

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

[quote name='uzona']To tez azjata? Masz jakieś jego zdjęcia? Ta sunia biało ruda, kopiowana wygląda na w typie CAO. Czy wiesz co z jej łapą?[/QUOTE]

innych nie - zrobienie zdjęć na kwarantannie graniczy z cudem, a on jest tam. Tak, ona wygląda na CAO. Łapa - wczoraj była ok, dziś już jest pokaleczona. Prawdopdobnie wczoraj psy były głodne, a że ich jest tam sporo... i jest zimno.......... DOSZŁO DO POGRYZIENIA.

[quote name='majowa']wydaje mi sie, ze tego psiaka widziałam, tego o którego pytała bea100, ale to niemożliwe, chyba..... bo to było 150 km stąd[/QUOTE]

OJ, jak najbardziej możliwe.
Od Łodzi aż po Czechy... pamiętaj... Hycli jest minimum 3. Każdy ma samochody, każdy zwozi.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymaliśmy dla naszych piesków 10 pakietów po 20 ogłoszeń.
Mam tylko 2 dni - wybrałam te 10 piesków:

[B]MALEŃKA, PIĘKNA SUNIA MALINKA SZUKA DOMU:[/B]

Malinka to trzymiesięczna sunia. Waży 4,5 kg, jest odrobaczona i zaszczepiona. W przyszłości będzie średniej wielkości psem, około 20 kg, wielkości do kolan lub odrobinę ponad. Ma gładką jedwabistą sierść. Jest kochanym, wesołym, odważnym szczeniaczkiem, bardzo pojętnym. Niemal całkowicie jest nauczona czystości, ładnie reaguje na przywołanie, świetnie dogaduje się z psami i kotami. Grzecznie jeździ w samochodzie i pozostaje w domu sama jeśli zostawi się jej coś do gryzienia i zabawy. Jest bardzo przymilna, lubi pieszczoty i zabawy z ludźmi.
Malinka nie zostanie wydana do budy, ani na łańcuch. Warunkiem adopcji jest zgoda na sprawdzenie warunków życia pieska oraz podpisanie umowy adopcyjnej ze zobowiązaniem do sterylizacji suni po osiągnięciu dojrzałości. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt: IWONA - tel - 515192985, email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[B]TRUFLA SZUKA DOMU:[/B]

Trufla - uratowana wraz z maleństwami z Olkusza. Początkowo bardzo przerażona, stopniowo odzyskuje zaufanie do człowieka. Suczka ma już około 5-6 lat, na pewno wielokrotnie rodziła, ale obecnie ten trudny czas jest już za nią.
Trufla a pewno zaufa człowiekowi, ale potrzebuje, aby ktoś dał jej szansę. Jest zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona. Będzie sterylizowana.
Suczka jest w hoteliku koło Krakowa. W związku z tym, że jej brak zaufania w stosunku do nowego opiekuna może wzbudzać obawy, jestem skłonna, po jej adopcji, dla nowego opiekuna, przeprowadzić nieodpłatnie szkolenie. To posłuszna suczka; jej wadą może być strach, ale przy odpowiednim opiekunie odzyska pewność siebie i radość. Pomożemy zorganizować transport do nowego domu w okolicy Krakowa. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Trufelka nie zostanie wydana do budy, ani na łańcuch. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt: IWONA - tel - 515192985, email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]Soniak szuka domu !![/B]
SONIAK - Obecnie około 7-miesięczna, nieduża, towarzyska suczka, która nie miała dotychczas szczęścia w adopcji.
Waży około 11-12kg, głowa sięga do kolana, jest szczupła, większa nie będzie.
Jej rodzeństwo od dawna w domach, Soniak czeka nadal w hoteliku na nowy dom.
Soniak to bardzo energiczna sunia; nie należy do psów, które można posadzić w kącie i kazać mu siedzieć bez ruchu.
Soniak to mały żywioł = uwielbia być aktywną, tęskni za ruchem. Do zabawy zachęca łapiąc za dłonie opiekuna, ale robi to przyjacielsko.
Jest to bardzo inteligentny, szybko uczący się pies. Podstawowych komend nauczyła się w jeden dzień, kilku następnych w ciągu jednego tygodnia i nie zapomniała ich nawet po kilku dniach przerwy. To suczka, która nie lubi nudy.
Soniak z całą pewnością nadaje się na psa do szkolenia. Na pewno sprawdzi się w agility i freesbie. Ćwiczenia przynoszą jej radość.
Nie przepada za kotami, ale lubi towarzystwo innych psów. Nieco je dominuje.
Przy zrównoważonym, cierpliwym właścicielu będzie wspaniałym psem towarzyszącym.
Soniak jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Jeśli do czasu adopcji nie będzie sterylizowana, to obowiązek ten spocznie na nowym właścicielu.
Obecnie na sterylizację jest jeszcze zbyt wcześnie.
Soniak nie nadaje się na łańcuch. Nie zostanie wydana jak pies podwórkowy. To olbrzymi treningowy potencjał. Takiego człowieka dla niej poszukujemy.
Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt w sprawie adopcji - Iwona - [email][email protected][/email], telefonowanie mile widziane - 515192985.

[B]Dostojny, młodziutki Leon poszukuje domu:[/B]

Leon to sporej wielkości, przepiękny pies, który wraz z siostrą uratowany został z olkuskiego pseudo-schroniska. W ostatniej chwili, zanim było za późno, osoba o wielkim sercu wypatrzyła parę szczeniąt, których los skierował w to okropne miejsce.
Siostra Leonka- Berga znalazła już dom, a Leoś czeka. Jest dużym psem i prawdopodobnie dlatego nie miał dotychczas szczęścia, ale to opanowany, grzeczny piesek i zasługuje na wspaniałe miejsce.
Nie jest kłopotliwy; niewiele szczeka, nie ucieka. Podąża za człowiekiem. Można by zaryzykować stwierdzenie, że woli towarzyszyć człowiekowi bardziej niż drugiemu psu. Leon zachowuje czystość w domu. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Ma poniżej 1 roku, ale to już dość dojrzały pies. Gotowy do adopcji.
Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Leon nie zostanie wydany do budy, ani na łańcuch. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt: Agngelika - tel - 504060219, email: [EMAIL="[email protected]"]???[/EMAIL]



[B]Buli - śnieżnobiały piesek pragnie poznać swojego przyjaciela.[/B]

Buli to młodziutki, bo zaledwie 10-tygodniowy piesek, który wraz z rodzeństwem przyszedł na świat po tym, jak jego mama została rozmnożona w jednym z małopolskich pseudo-schronisk. Uratowani, odkarmieni, czekają wraz z rodzeństwem na nowy dom.
Buli jest już dwukrotnie zaszczepiony przeciw chorobom zakaźnym, odrobaczony i odpchlony. Jest zdrowy!. To wesoły, towarzyski pies, który uwielbia zabawy z piłeczką, jak i bieganie za kulami śniegowymi w ogrodzie.
Większość potrzeb fizjologicznych załatwia na zewnątrz, uczony czystości od pierwszych tygodni życia. Uczony także "dobrego zachowania".
Buli ma dobry apetyt, nie jest wybredny.
Nadaje się do dzieci, dobrze reaguje tak na inne psy jak i na koty. Nie jest agresywny. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja psa po osiągnięciu dojrzałości. Jest to warunek adopcji. Buli nie zostanie wydany do budy, ani na łańcuch. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt w sprawie adopcji - Iwona - [email][email protected][/email], telefonowanie mile widziane - 515192985.

[B]Fiord[/B][B] - pies-kumpel na całe życie.[/B]

Fiordzik, to niewielki (ok 6-7kg), zabawny piesek o dropiatym umaszczeniu, który trafił do nas podczas ogromnych mrozów zimą. Jego szczęściem było to, iż nie był już szczenięciem, bo przeżył w jednym z najgorszych schronisk w Małopolsce.
Fiord nie jest już młodzieniaszkiem, ale nie jest to piesek stary. Ma około 5, może 6-ciu lat, jest jednak niesamowicie energiczny. Uwielbia zabawę - bieganie za piłeczką, spacery ze swoim opiekunem i dość chętnie bawi się z innymi czworonogami. To wspaniały piesek towarzyszący.
Fiordzik nie lubi za bardzo zostawać sam, ale potrafi się do tego przyzwyczaić. Kilka dni i na pewno przyzwyczai się do nowej sytuacji.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, pozytywny wynik wizyty przed-adopcyjnej. Psiak jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Przeszedł także krótkie szkolenie :)
kontakt - Samanta - 789135904, email: [email][email protected][/email]

[B]Matylda - szczupła sunia o cudownym umaszczeniu szuka domu i opieki.[/B]
Matylda, wraz z mamą i swoim rodzeństwem, po tym, jak znalazła się w pseudo-schronisku, została umieszczona w domu, w którym swoje pierwsze tygodnie spędziła w przyjaznych i bezpiecznych warunkach.
Matylda jest wspaniałym psem-obserwatorem. Najpierw się przygląda, obserwuje, a później rusza do działania. Nie jest psim niszczycielem, ani szczekaczem. Jest wesołą, ale dość opanowaną sunią.
Uczona czystości, załatwia się na podkłady lub na szmatkę, a w tej chwili większość potrzeb fizjologicznych załatwia już na zewnątrz.
Mimo, iż jest pięknie umaszczona, nie znalazła jeszcze nikogo, kto zechciał by dać jej dom.
Pręgi, które ma na ciele są wyraziste i wspaniale współgrają ze sposobem jej poruszania.
Czasem porusza się z gracją niczym łabędź, a czasem biegnie i podskakuje jak pies Pluto. Długie uszy wspaniale falują na wietrze.
Matylda ma dobry apetyt, nie jest wybredna.
Nadaje się do dzieci, dobrze reaguje tak na inne psy jak i na koty. Nie jest agresywna. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja psa po osiągnięciu dojrzałości. Jest to warunek adopcji. Matylda nie zostanie wydany do budy, ani na łańcuch. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt w sprawie adopcji - Iwona - [email][email protected][/email], telefonowanie mile widziane - 515192985.


[B]Kropisia - niewielka, trikolorka, która pragnie mieć dom.[/B]

Kropisia to sunia, która w olkuskim pseudo-schronisku została dotkliwie pogryziona. Rany miała i na łapkach i na ciele. Na boku miała ogromną dziurę. Odratowana, wyleczona, odzyskała spokój i radość.
Kropisia jest spokojną suczką; nie hałasuje, nie niszczy. Uwielbia przebywać blisko opiekuna. Nadaje się na suczkę, która w domu będzie przytulać się do każdego. Nie jest duża - waży 6 kg, ma ok 12 miesięcy czyli większa nie urośnie.
Na spacerach nie ciągnie, nie hałasuje. Jest karna. Zna podstawowe komendy. Czysta i spokojna.
Kropisia została już wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Miała także robione badania łapki, którą czasem unosi w górę, ale która zupełnie nie przeszkadza jej z bieganiu.
Suczka ma dobry apetyt, nie jest wybredna.
Nadaje się do dzieci, dobrze reaguje tak na inne psy jak i na koty. Nie jest agresywna. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Kropisia nie zostanie wydany do budy, ani na łańcuch. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt w sprawie adopcji - Iwona - [email][email protected][/email], telefonowanie mile widziane - 515192985.


[B]Colia - piękna, krótkowłosa, radosna. Pokochasz?[/B]

Colia to sunia łudząco podobna do owczarków collie, ale znacznie mniejsza. Szczupła, pięknie umaszczona, wesoła. Niesamowicie oddana człowiekowi. Waży 12 kg, większa nie będzie.
Colia wykarmiła swoje maluszki, pomogła także i opiekowała się kotkami oraz innymi szczeniętami.
To radosna sunia, która według mnie daje niesamowity potencjał szkoleniowy. Zna już kilka komend, bardzo szybko się uczy.
Jest młoda, nie ma jeszcze roku, a już została rozmnożona. Teraz, gdy jej maluszki już są starsze i ona sama poszukuje swojego docelowego opiekuna. Została odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Będzie przed adopcją sterylizowana, ale musimy jeszcze troszkę po szczepieniu zaczekać.
Suczka ma dobry apetyt, nie jest wybredna.
Nadaje się do dzieci, dobrze reaguje tak na inne psy jak i na koty. Nie jest agresywna ani do ludzi, ani do zwierząt. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Kropisia nie zostanie wydany do budy, ani na łańcuch. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt w sprawie adopcji - Iwona - [email][email protected][/email], telefonowanie mile widziane - 515192985.


[B]Olifkowe puchate cudo szuka domu.[/B]
Olifka to młodziutka, 7-tygodniowa suczka, której mama oszczeniła się w samochodzie w drodze ze schroniska. Miała zostać wysterylizowana, gdyż rozmnożył ją właściciel pseudo-schroniska, ale już było zbyt późno. Jej rodzeństwo chorowało. Ona jedna była i jest silna i zdrowa.
Olifka ma piękne umaszczenie - biało-brązowe. Do tego ma bardzo gęstą, nieco puszystą sierść. Nie będzie wielkim psem, może osiągnąć wagę do 15kg. Mama waży 12 kg.
To pojętna, bardzo towarzyska sunia. Nie boi się ludzi, ani innych zwierząt. Dogaduje się z nimi bez problemu. Lubi także dzieci, nie atakuje kotów.
Część potrzeb fizjologicznych załatwia już na zewnątrz, pozostałe na podkłady. Suczka ma świetny apetyt, nie jest wybredna.
Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Jest to warunek adopcji. Olifka nie zostanie wydany do budy, ani na łańcuch. Adopcja na terenie Krakowa i okolic.
Kontakt w sprawie adopcji - Iwona - [email][email protected][/email], telefonowanie mile widziane - 515192985.


proszę Was o ewentualne sugestie, korektę.

PS. DZIĘKUJEMY ZA PAKIETY !!

Link to comment
Share on other sites

bardzo podobnego piecha widziałam jakis miesiąc temu u swoich rodziców w świetokrzyskiem, ale nie był głodny nawet nie popatrzył na karmę, mega łagodny, pysk jest identyko, widziałam go tylko w nocy, rodzice go nie widzieli wcześniej, nie wiedzialam czy on przyszedł z kolesiami od "budki z piwem" ktora tam, stoi a dogadac sie z nimi o 23 juz nie szło, umówiłam sie z tata że jesli psiak bedzie to da mu jeść rano w poniedziałek tyle ze psa juz nie było

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][INDENT][B]aktualizacja [/B][B]11/12/2012:
[/B][B]
1/ moje "domowe" [/B][/INDENT]
[/COLOR][COLOR=#000000][INDENT]
Diabełek - MA DOM !
Mika -MA DOM!!!
Apis - MA DOM !! (z Czoko) !
Szczęściarz* - ogłasza osoba z poza dogo
Alex* - ogłasza osoba z poza dogo oraz skorupiaczek
Teodor* - ogłasza - Justynka Lipicka
Aresik* - ogłasza osoba z poza dogo
Scoobie** - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Amorek** - ogłasza osoba z poza dogo
Misio** - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Sonia* - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Groszek* - ogłasza osoba z poza dogo - MA DOM !!!!
Atos-Bernardyn* - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Nuka - MA DOM !!!
Lalunia* - ogłasza majowa
Mama Tuni (Munia = Saba) - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Zoko* - MA DOM !! ([B]TesiaKr[/B])
Greta* - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]?
Czester* - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Czarda* - ogłasza ?? help
Pagaj - MA DOM!!
Kora - oglasza skorupiaczek

[B]2/ SZCZENIAKI Z HARBUTOWIC:[/B]
Funia - MA DOM !!
Fuks - MA DOM !!
Klimek - Filon - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Klementynka - Figunia - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Fanta (mama szczeniaczków) - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]o[/URL]soba z poza dogo
Fafik - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Figiel - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Feta - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Pixi - Nitka - ogłasza Justynka Lipicka
Dixi - Sznurka - ogłasza Justynka Lipicka




2012/11/15 Sabine Bazaud <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]>
[B]3/ Aktualizacja Olkuszaki [/B]

[B]missieek:[/B][B] watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477[/URL][/B]
Lala - ogłoszenia są , [B]ogłasza [/B]barb
Leon - ogłoszenia są [U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U] [B]ogłasza [/B]Ziutka oraz [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]
Gruszka [B]ogłasza [/B]Justynka Lipicka
Raszko - ogłoszenia są[U] zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U] [B]ogłasza [/B]Ziutka~(edit)
Runa - ogłoszenia są, [U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U]
Sarbinka, Selinka i Sawcia - na pewno jedna ogłoszona [U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U] - [B]ogłasza [/B]Justynka Lipicka
Aron - Trzebinia - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] ma DOM!
Lima - Bukowno/missieek - [B]ogłasza [/B]missiaa/missieek i karolciasz28 [U]zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl[/U]
Alma(Chrzanów-Bukowno) = Alma2 = Anda - ONkowata - wróciła z adopcji, ogłaszana przez stowarzyszenie INNI [URL="http://www.inni.org.pl/"]http://www.inni.org.pl[/URL] - [B]ogłasza [/B]Ziutka
Sterka i szczeniaki: [B]ogłasza [/B][B]?? help[/B]
- Atos
- Portos
- Aramis
- Derka/Darka
- Duma
Fox/Foks: [B]ogłasza [/B]- Justynka Lipicka -MA DOM !!!!
[B]17 kotow - [/B]ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] -[B] nadal czekam na info ktore???[/B]

[B]iwoniam: [/B][B]watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045[/URL][/B]
Kora - MA DOM!!!!!
Giza - ogłoszenia aktualne - Justynka Lipicka - MA DOM!
Erys - ogłasza osoba z poza dogo
Czokuś - MA DOM!! ! (Z APISEM)
Czika*** - [B]ogłasza [/B]Justynka Lipicka - MA DOM !!!!
Colia(Kolia) (oraz x4 szczeniaki)*** - [B]ogłasza [/B]Justynka Lipicka (na razie bez szczeniaków) oraz [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]
SZCZENI ETA COLII:
Lati - chora, zdrowieje - na razie nie może być ogłaszana
Kawek - chory, zdrowieje - na razie nie może być ogłaszany
Kermi - chory - na razie nie może być ogłaszany
Olifka - [B]zdrowa- może być ogłaszana!! [/B][COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]

Kropka-Kropisia*** - ogłasza Justynka Lipicka oraz [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]
Foka i spółka (oraz x7) - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
- Buli - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] oraz [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]
- Bunia - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] - MA DOM!!!!!!
- Azja - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] - MA DOM !!!
- Matylda - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] oraz[COLOR=#ff0000] pakiet ogloszen[/COLOR]
- Gawon - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] - MA DOM !!!
- Bambi - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] - MA DOM !!!
- Trusia - ma DOM!!!
Rudy kotek - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] - jest u missiaa na DS! - MA DOM!!

[B]stowarzyszenie INNI: [/B][B][URL="http://www.inni.org.pl/"]http://www.inni.org.pl[/URL][/B]
Berta/Tila - Połamana sunia - w typie Bergi - kontakt - stowarzyszenie INNI - ogłasza [URL="http://www.inni.org.pl/"]http://www.inni.org.pl[/URL] oraz [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] MA DOM!!!!!!!!!!!
Maszka - mała ruda psinka - stowarzyszenie INNI - ogłasza Justynka Lipicka oraz [URL="http://www.inni.org.pl/"]http://www.inni.org.pl[/URL]


[B]BDT/Ikusia:[/B]
Fiord - [B]ogłasza [/B]Ikusia i Justynka Lipicka oraz [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]
[B]kocieta: Shanon, Muki,[/B] Zgredek, [B]Kredka[/B],[B] Mikra,[/B] Beriberi oraz Magnus - [B]ogłasza [/B]Ikusia oraz ?[COLOR=#b22222]
[/COLOR]- Zgredek - obecnie Bachus - MA DOM!
- Magnus - obecnie Pepsi - MA DOM!
- Beriberi - obecnie Batumi - MA DOM!

[B]BDT /Till:[/B]
Bruno - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Aron - Trzebinia - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL] ma DOM!
Diego - [B]ogłasza [/B]barb, osoba z poza dogo i [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]
Franio - Starszy piesek - Kudłacz - [B]ogłasza [/B]?? help
Amor - od dziś MA DOM!!!!

[B]BDT /IwoP + Iwoniam:[/B]
Wera - [B]ogłasza [/B]Justynka Lipicka
Daffi - ogłasza [URL="http://krakowianka.fr/"]krakowianka.fr[/URL]...

[B]BDT/masza44
[/B]Malinka - [B]ogłasza [/B]Justynka Lipicka oraz [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]

[B]AMOK / PDT:
[/B]Soniak - [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]
Trufelka - watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114[/URL] oglasza [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen x2[/COLOR][/INDENT]
[/COLOR][COLOR=#000000]

[/COLOR]

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#00ff00][SIZE=4][B]o, dzięki wielkie.........!!

[/B][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#b22222]duża, duża pomoc :)[/COLOR][/B]


[quote name='krakowianka.fr'][COLOR=#000000][INDENT][B]aktualizacja [/B][B]11/12/2012:
[/B][B]
[...]

[/B][/INDENT]
[/COLOR][COLOR=#000000][INDENT][B]AMOK / PDT:
[/B]Soniak - [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen[/COLOR]
Trufelka - watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114[/URL] oglasza [COLOR=#FF0000]pakiet ogloszen x2[/COLOR][/INDENT]
[/COLOR][COLOR=#000000]

[/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

spox :)

[B]PROSZE [/B]tylko niech kazdy [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]sprawdzi ta aktualizacje [/B][/COLOR][/SIZE][quote name='iwoniam'][COLOR=#00ff00][SIZE=4][B]o, dzięki wielkie.........!!

[/B][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#b22222]duża, duża pomoc :)[/COLOR][/B][/QUOTE]

Tila ma dom - nie zauwazylam wzesniej wpisu, ale tu sie tyle ciagle dzieje, ze czasem trudno ogarnac :)
wydrukowalam liste wiec bede dalej uzupelniac jak cos ;)

jutro zrobie nowe/odnowie:
Atres
Daffi
Sonia (Harb)
Myszka (wies u Pani Asi/Ani?)
Diego
Bruno
Czester
Teodor

a reszte 'moich' pojutrze..........

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]PILNE:[/B][/COLOR]
[QUOTE]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263772301/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8208/8263772301_1b595823e5_z.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263772301/"]DSC01309[/URL][COLOR=#000000] by [/COLOR][URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL][COLOR=#000000], on Flickr[/COLOR]
[COLOR=#000000]tu są 2 ciężarne sunie - ta całkiej po lewej właśnie teraz jedzie do swojego nowego domu.[/COLOR]
[COLOR=#ffa500][SIZE=4][B]Czy ktoś zaopiekuje się sunią po sterylce? Jeśli ktoś podejmie się opieki to jutro możemy te sunie wysterylizować.[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000]w garze surowe mięso. Nie jest zgniłe, bo jest??? ZAMARZNIĘTE??[/COLOR]
[COLOR=#000000]WODA w misce nie była zamarznięta.[/COLOR][/QUOTE][COLOR=#000000]

Missia:

[QUOTE]
[/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/kudlisia/kudlisia4.jpg[/IMG]

[/QUOTE]
ona jest u was nadal, tak?

[B]a tak w ogole to jest 12/12/12... oby to byla szczesliwa data dla psiakow i kociakow![/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy wiadomo coś o tej beni z boksu, gdzie są 2 bernardynki i azjata.
pytam o tą bardziej długowłosą. W jakim może być wieku? I czy jest sympatyczna w stosunku do ludzi i zwierzaków.
Znam kogoś kto być może będzie nią zainteresowany. Ale to nic pewnego.
A ten psiak od niej z boksu z obciętymi uszami to całkiem ładny pies w typie owcz środkowoazjatyckiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']bardzo podobnego piecha widziałam jakis miesiąc temu u swoich rodziców w świetokrzyskiem, ale nie był głodny nawet nie popatrzył na karmę, mega łagodny, pysk jest identyko, widziałam go tylko w nocy, rodzice go nie widzieli wcześniej, nie wiedzialam czy on przyszedł z kolesiami od "budki z piwem" ktora tam, stoi a dogadac sie z nimi o 23 juz nie szło, umówiłam sie z tata że jesli psiak bedzie to da mu jeść rano w poniedziałek tyle ze psa juz nie było[/QUOTE]
Oooo proszę napisz mi na pw miejscowość gdzie to było proszę :) Może on też miał dom i trzeba by ogłosić w zaginionych/znalezionych w necie i na ogarkowie przede wszystkim?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']spox :)

[B]PROSZE [/B]tylko niech kazdy [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]sprawdzi ta aktualizacje [/B][/COLOR][/SIZE]

Tila ma dom - nie zauwazylam wzesniej wpisu, ale tu sie tyle ciagle dzieje, ze czasem trudno ogarnac :)
wydrukowalam liste wiec bede dalej uzupelniac jak cos ;)

jutro zrobie nowe/odnowie:
Atres
Daffi
Sonia (Harb)
Myszka (wies u Pani Asi/Ani?)
Diego
Bruno
Czester
Teodor

a reszte 'moich' pojutrze..........[/QUOTE]

[quote name='krakowianka.fr'][COLOR=#ff0000][B]PILNE:[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000]

Missia:


ona jest u was nadal, tak?

[B]a tak w ogole to jest 12/12/12... oby to byla szczesliwa data dla psiakow i kociakow![/B][/QUOTE]

[quote name='annodomini']Czy wiadomo coś o tej beni z boksu, gdzie są 2 bernardynki i azjata.
pytam o tą bardziej długowłosą. W jakim może być wieku? I czy jest sympatyczna w stosunku do ludzi i zwierzaków.
Znam kogoś kto być może będzie nią zainteresowany. Ale to nic pewnego.
A ten psiak od niej z boksu z obciętymi uszami to całkiem ładny pies w typie owcz środkowoazjatyckiego.[/QUOTE]

[quote name='Justyna Lipicka']Frania ogłaszałam ja ale to było jakiś czas temu, cały czas to co mam odświeżam
Czarda nie ma ogłoszeń? jak tak to zrobię...jak do pakietów poszła Soniak:)[/QUOTE]
ależ FRANIO A DOM!!
Żokulek ma dom !!
i Tila ma dom !! :):):)


?
Czerda, Greta, Sonia z Harb, Czester, Teodor !!!!, Myszka - a może Maszka od stow Inni??
Daffi, Bruno, i mam jeszcze jedną sunię - BRENDĘ

[FONT=Verdana]"Brenda w typie sznaucera[/FONT]
[FONT=Verdana]znudzone dzieci oddały ją babci...., która nie radziła sobie z takim żywym psem[/FONT]
[FONT=Verdana]jest zaszczepiona, odpchlona i wysterylizowana,[/FONT]
[FONT=Verdana]potrzebuje dużo ruchu, nie szczeka bez potrzeby[/FONT]
[FONT=Verdana]jest bardzo czujna i bardzo delikatna, wymaga dużo cierpliwości"-JEST ŚLICZNA[/FONT]

[quote name='bea100']Cioteńki- czy na dogo gdzieś jest jakiś temat dyskusyjny o Olkuszu schronie i co tam się działo/dzieje? Byłabym wdzięczna za linka plizz[/QUOTE]
poza naszym wątkiem? Ofiary schroniska, żywe trupy...wpisz to w wyszukiwarce to Ci się pokaże.

TRZYMAJCIE TERAZ MOCNO KCIUKI,.
WAŻNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]"Brenda w typie sznaucera[/FONT]
[FONT=Verdana]znudzone dzieci oddały ją babci...., która nie radziła sobie z takim żywym psem[/FONT]
[FONT=Verdana]jest zaszczepiona, odpchlona i wysterylizowana,[/FONT]
[FONT=Verdana]potrzebuje dużo ruchu, nie szczeka bez potrzeby[/FONT]
[FONT=Verdana]jest bardzo czujna i bardzo delikatna, wymaga dużo cierpliwości"-JEST ŚLICZNA[/FONT]

Kilka zdjęć Brendy -
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267089312/][img]http://farm9.staticflickr.com/8069/8267089312_830403d37a_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267089312/]inline1[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267089194/][img]http://farm9.staticflickr.com/8059/8267089194_643e78956b_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267089194/]inline3[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267089084/][img]http://farm9.staticflickr.com/8355/8267089084_15f1b009d7_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267089084/]Zdjęcie0285[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267088670/][img]http://farm9.staticflickr.com/8067/8267088670_0ecfb351ff_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8267088670/]Zdjęcie0286[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr

ogłosznia na mnie rzecz jasna, ale..
zamiast MATYLDY, KTÓRA OD DZIŚ MA DOM :) !!!!!!!!!!!!!!!!!! DO Ogłoszeń dam właśnie Brendę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Cioteńki- czy na dogo gdzieś jest jakiś temat dyskusyjny o Olkuszu schronie i co tam się działo/dzieje? Byłabym wdzięczna za linka plizz[/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-Żywe-trupy-błagają-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-!?highlight=OFIARY[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annodomini']Czy wiadomo coś o tej beni z boksu, gdzie są 2 bernardynki i azjata.
pytam o tą bardziej długowłosą. W jakim może być wieku? I czy jest sympatyczna w stosunku do ludzi i zwierzaków.
Znam kogoś kto być może będzie nią zainteresowany. Ale to nic pewnego.
A ten psiak od niej z boksu z obciętymi uszami to całkiem ładny pies w typie owcz środkowoazjatyckiego.[/QUOTE]

starsza Benia (benka/azjatka, wg mnie to drugie..) jest bbb. grzeczna i towarzyska
duża, ale przyjazna. Wiek tej starszej - min 5 lat, nie wiem dokładnie, ciężko określić nie wchodząc i badając.

Piesek bernardyn - (dziewczynka) jest dość spokojna - może 1 rok.

Azjatka z poranioną łapką i przyciętymi uszkami - ona jest młoda na pewno - nie jest stara, a duża.

i ta rotkowata - na zdj po prawej całkiem - także młoda

[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263773447/][img]http://farm9.staticflickr.com/8489/8263773447_e0bc177e38_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263773447/]DSC01303[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263773585/][img]http://farm9.staticflickr.com/8057/8263773585_1a414f5f57_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263773585/]DSC01303 - Kopia[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263772571/][img]http://farm9.staticflickr.com/8343/8263772571_592990bf7b_z.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8263772571/]DSC01307[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr


ta 'azjatka" przypomina takiego azjatę -
[URL]http://www.google.pl/imgres?q=owczarek+azjatycki&hl=pl&sa=X&tbo=d&biw=1366&bih=677&tbm=isch&tbnid=bqMgNjrINwtCVM:&imgrefurl=http://klub.pies.pl/blogs/entry/Rasa-stycznia-Owczarek-rodkowoazjatycki-&docid=KPe37YrxyRrd8M&imgurl=http://www.cao.pl/images/cao/1586_5362.jpg&w=800&h=600&ei=o4DIUJmAM-So0AWs_oFA&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=160&dur=1516&hovh=194&hovw=259&tx=123&ty=73&sig=113894705944827504436&page=2&tbnh=132&tbnw=174&start=24&ndsp=35&ved=1t:429,r:24,s:0,i:187[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteńki wybaczcie OT ale to m.in dla Su wyjętej 2 lata temu właśnie z Olkusza...zapraszamy na Sylwestowy mini bazarek po prawdziwe perły oraz nowe firmowe kreacje (rozmiary od 10 do 48!)...na socjalizację Su z Olkusza oraz chore ogonki...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237228-Dla-Suzanki-i-szczurków-do-20-12-KREACJE-SYLWESTROWE-I-BIŻUTERIA[/URL]-!!!

Link to comment
Share on other sites

Azjatka już bezpieczna w DT :)
To pierwsze zdjęcia
[quote name='Ziutka65']jutro wizyta u Weta to i tatoo sprawdzi, narazie bardzo wystraszona jest
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/pict3211.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8040/pict3211.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/132/pict3215.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6987/pict3215.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/248/pict3212.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1576/pict3212.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/pict3216v.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2577/pict3216v.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...