Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']To ja muszę szukać domu dla mojego stada, bo nikt nie zajmie się taką gromadką. Czyli wniosek z tego, że powinnam je zostawić na ulicy, bo większość z nich stamtąd do mnie przyszła. Ja nie kupowałam ich, ani nie szukałam. To one mnie znalazły. Co mam zrobić?????[/QUOTE]
Może testamentem zapisać w spadku :p Wybacz Ewo mój czarny humor... Wiem, że to poważna sprawa i rozumiem zarówno Twoje stanowisko jak i Zojii. Ja też mam 2 przygarnięte sunie i czasem się zastanawiam jak zabezpieczyć nasze zwierzaki na wypadek "W"

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewa[/B], Ty masz TZeta -na wypadek wypadku. Taki TZet jak Twój to jest niezłe zabezpieczenie ;) A o wprowadzenie obowiązku ujmowania w testamencie zwierząt zaczęła się już batalia. W tempie naszych ustawodawców za 25lat wprowadzą... Nastąpi to w pięknych czasach, gdy każdy pies i kot będzie obowiązkowo chipowany (za grubą kasę, a nie za free jak jest teraz...) Wtedy spadkobierca większej części spadku będzie w obowiązku zapewnić właściwą opiekę zwierzakom zmarłego -i to będzie piękne... szkoda, że nie dożyję ;)

[B]kaja[/B], jedziemy z ogłoszeniami Poli w gazetkach? Jakiś nowy tekst? Nowe tytuły?

Link to comment
Share on other sites

zoja ja nie mam głowy do tekstu, ale może jakis nowy by się przydał, masz jakies propozycje jeśli chodzi o tytuły? Ile by to kosztowało?
Może w weekend zrobie fotki rzeczy na bazarek, bo teraz po urolpie mam urwanie głowy a jutro jade w delagację, mam nadzieję, że Kara znajdzie trochę czasu żeby zrobic bazarek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Zoja, też nie dożyję tych pięknych czasów. Niestety żyjemy tu i teraz......[/QUOTE]
...ale to właśnie marzenia budują przyszłość :)

[B]Kaja[/B], to Echo jest chyba najbardziej wszechstronne. Są różne "Pragi Południa", "Bielany" i inne takie totalnie "terytorialne" mini-miesięczniczki, ale Echo jest wszędobylskie i ładnie pilnują rozkładania po klatkach schodowych, sklepach itp. Nie znam innej podobnej gazetki Może Wy znacie, dziewczyn?

Tekst proponuję tym razem suchy, prosty:
"POLA, sunia 9l., 14kg [SIZE=5][B][COLOR=#ff0000](?)[/COLOR][/B][/SIZE], zdrowa, sterylizowana, pogodna, charakterna. Bezdomna po śmierci opiekuna. Szuka domu.tel.600-968-755"

Ile waży Pola? Ile ma dokładnie lat? :)

Link to comment
Share on other sites

Ona jest do kotów obojętna.
Jej wieku nikt dokładnie nie umie ocenić, ale tak ok 8 pewnie będzie miała, a waży chyba niecałe 13 kg, ale dopytam Ani.
Jutro muszę zamówić jedzonko dla Polci, bo Ania wyjeżdża na urlop i TZ musi mieć wszystko przygotowane.

Link to comment
Share on other sites

Jedzonko dla Polci zamówione. Dostanie karmę Lukullus i oczywiście tradycyjnie ode mnie smaczki i zabaweczkę. Za karmę udało się zapłacić w promocji 127 zł za 15 kg. Zamówiłam po raz pierwszy w tym sklepie : bitiba. Zna ktoś ten sklep?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#800080]kaja, jedziemy? [SIZE=3]zamówiłam - kiedy zapłacisz wtedy wydrukują :)[/SIZE][/COLOR][/SIZE]

[/B][TABLE="class: tablew"]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"]kategoria:
[/TD]
[TD="colspan: 2"]Oddam za darmo[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"] rodzaj ogłoszenia:[/TD]
[TD="colspan: 2"]zlecenie druku ogłoszenia drobnego[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"]liczba znaków:[/TD]
[TD="colspan: 2"]147[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"]wyróżnienie w druku:[/TD]
[TD="colspan: 2"](bez wyróżnienia)[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[B]
TREŚĆ:[/B]
POLA, sunia 8lat,14kg. Bezdomna po śmierci opiekuna. Zdrowa,sterylizowana,pogodna,charakterna,toleruje koty. SZUKA DOMU.tel.781-472-791,600-968-755.

[B]lokalizacja:[/B]
Bemowo
Powiat Legionowski
Wola

[B]cena:[/B]
65,53zł

[B]numer zlecenia[/B]
[B]1CNG1
[/B]
Jak płacić:

Echo Media Plus sp. z o.o.
ul. Wspólna 3
05-120 Legionowo
55 1060 0076 0000 3300 0068 1867
Należność należy wpłacać na poda*ny obok numer konta, koniecznie podając wygenerowany przez sys*tem numer zlecenia. Brak numeru zlecenia na przelewie może skutko*wać odmową druku ogłoszenia lub wydrukowaniem w terminie póź*niej*szym. Jeśli nie otrzymamy po*twier*dzenia wpłaty, wówczas ogłoszenia są drukowane po zaksięgowaniu przez bank należności na koncie Echo Media Plus sp. z o.o. Zalecamy przesłanie potwierdzenia faksem na nr 22 614-58-03 lub e-mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Przesłanie potwierdzenia do poniedziałku do godz. 17.00 gwarantuje ukazanie się ogłoszenia w najbliższym wydaniu.

Wszelkie reklamacje prosimy wysyłać e-mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected]
[/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Jedzonko dla Polci zamówione. Dostanie karmę Lukullus i oczywiście tradycyjnie ode mnie smaczki i zabaweczkę. Za karmę udało się zapłacić w promocji 127 zł za 15 kg. Zamówiłam po raz pierwszy w tym sklepie : bitiba. Zna ktoś ten sklep?[/QUOTE]
Również nie znam... Ostatnio zaopatruję swoje psy w karmę w zooplusie.

Wreszcie, po 4 dniach nocnych zmagań, wyprodukowałam bazarek, z którego połowa dochodu pójdzie na potrzeby Poli.

Zaglądajcie, proszę i podnoście, zwłaszcza w ciągu dnia bo ja pracuję przez cały dzień a z telefonu nie da się tu pisać (przynajmniej z mojego)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254250-Bluzki-sp%C3%B3dnice-spodnie-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-na-Pol%C4%99-i-Henia-do-20-lipca?p=22283450#post22283450"][COLOR=#b22222][SIZE=4][U][B]BAZAREK dla POLI i HENIA[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja też robiłam ostatnio ( po zamknięciu Świata Karm) w Zooplusie, ale jak zobaczyłam różnicę w cenie 32 zł na worku, to zwątpiłam i zmieniłam sklep. Widzę, że prężnie działają. Zobaczymy kiedy dostarczą.

Co do ogłoszeń, to nie bardzo dobrze z terminem trafiłyście, bo Ania jest od wczoraj na urlopie i jakby telefony się urywały w sprawie Poli, to Ania nie wypocznie ;).

Liduś, dziękuję za bazarek. Już biegnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Ja też robiłam ostatnio ( po zamknięciu Świata Karm) w Zooplusie, ale jak zobaczyłam różnicę w cenie 32 zł na worku, to zwątpiłam i zmieniłam sklep. Widzę, że prężnie działają. Zobaczymy kiedy dostarczą...[/QUOTE]
Sprawdziłam i w sklepie bitiba karma, którą kupuję moim psom jest w tej samej cenie jak w zooplusie z tą różnicą, że w bitibie musiałabym zapałcić jeszcze 19 zł za dostawę lub coś dokupić za ok 10-15 zł a w zooplusie już od 100 zł jest darmowy transport :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Sprawdziłam i w sklepie bitiba karma, którą kupuję moim psom jest w tej samej cenie jak w zooplusie z tą różnicą, że w bitibie musiałabym zapałcić jeszcze 19 zł za dostawę lub coś dokupić za ok 10-15 zł a w zooplusie już od 100 zł jest darmowy transport :-)[/QUOTE]

To w przypadku karmy dla Polci udało się zaoszczędzić ok 30 zł a za przesyłkę nie płacę w żadnym z tych sklepów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']W sumie to chyba jakiś wyjątek z tą Polciową karmą, bo moje doświadczenia też są dobre jeśli chodzi o zakupy w zooplusie.
Ale 30 zł. to piękna kwota do zaoszczędzenia.
Jaką karmę jada Polcia?[/QUOTE]

Ostatnio DIF poleciła Lukullusa. Moim też kupiłam i nawet im smakuje.

[quote name='kaja8888']zoja za ogłoszenie zapłacę dopiero 28 lipca - nie będzie za późno?[/QUOTE]

To nawet chyba lepiej ze względu na Ani urlop.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...