Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

[quote name='EVA2406']Dorotko, nic więcej jeszcze o domku nie wiemy, bo pani zadała tylko takie pytanie.
Napisałam do pani maila i czekam na odpowiedź.[/QUOTE]

Moje jamniki, nawet te stare całkiem nieźle radzą sobie biegając tam i z powrotem po trzech kondygnacjach. Wiem że nie powinny, ale nie chcą mnie słuchać.:p W domu trudno im tego zabronić, bo cały czas biegają za ludźmi. A Polcia musiałaby tylko kilka razy dziennie pokonać schody, wychodząc na spacerki, a całkiem żwawa z niej panienka. Więc może nie byłoby to wcale dla niej za trudne ?
Może ta pani coś logicznego odpisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Moje jamniki, nawet te stare całkiem nieźle radzą sobie biegając tam i z powrotem po trzech kondygnacjach. Wiem że nie powinny, ale nie chcą mnie słuchać.:p W domu trudno im tego zabronić, bo cały czas biegają za ludźmi. A Polcia musiałaby tylko kilka razy dziennie pokonać schody, wychodząc na spacerki, a całkiem żwawa z niej panienka. Więc może nie byłoby to wcale dla niej za trudne ?
Może ta pani coś logicznego odpisze.[/QUOTE]

Oby. Czekam.

Tylko Twoje jamniki mieszkają w domku gdzie są również pomieszczenia na dole. Więc w razie sytuacji awaryjnej nie musiałyby wchodzić na górę. Poza tym waga jamnika trochę różni się od wagi Poli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Nie moich jamników :diabloti:
Dumka waży 17 kg, czyli jamnik XXL.[/QUOTE]

A ja myślałam, że tylko Milusia jest XXL :evil_lol:

[IMG]http://imageshack.us/a/img189/6985/dscn21091996.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img834/7767/dscn48173810.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

moja siostra miała jakmnika szorstkowłosego w rozmiarze XXL i zawsze jak przyjeżdżali do mnie to jak z kimś innym wychodził na spacer to sam pokonywał 2 pietra, a jak ze mną wychodził to hop do mnie na rączki i takiego kloca dźwigałam ;) ale to był ukochany Piesio, niestety kilka lat temu odszedł (przyplątało się do niego sporo chorób: serce, astma, ale praktycznie do ostatniego dnia kopał, jak górnik przodkowy :))
Pamiętam jak Cudowna Nasza Karusia przygarnęła Misia też niczego sobie w wadze, tylko, że on biedaczek od początku był strasznie schorowany miał ogromne problemy z kostkami, i nasza Karusia dźwigała go kilka razy dziennie po schodach, ale Misio wygrał naprawdę los na loterii, bo przynajmniej ostatni rok życia przeżył w cudownym domku z cudownymi Ludźmi :) - Kara bardzo, bardzo Ci dziękuję, a przy okazji poznałam Codowną Osobę (mam na mysli oczywiście Karę), czyli jak to mówią same plusy :)
Mam nadzieję, że do Poli los też się uśmiechnie, bo przecież jest całkiem ładną pakienką :) i myślę, że chyba mało uciążliwą - poza wagą ;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy, co Pani odpisze, jeśli odpisze.
Swoją drogą takie codzienne schodkowe gimnastyki pomogłyby Polci zrzucić wagę, a to sama korzyść :)
Ale natura jakoś tak nierówno daje, mam pieska 11 lat, który śmiga jak torpeda, nawet młodzież musi się namachać łapkami, żeby mu dorównać :)

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops:
Zawstydziłam się.
Ale muszę sprostować. Tak całkiem sama nie dźwigałam. Szybko nauczyłam się wykorzystywać każdego jelenia, co się nawinął pod rękę, do noszenia Misia:evil_lol: Szczególnie [B]NA[/B] górę. W dół z czwartego jakoś lepiej szło;)

Nie da się ukryć, że osoba w starszym wieku może sobie nie dać rady skoro ja, wtedy młódka:eviltong:, czasami ledwo zipałam.

Link to comment
Share on other sites

Kochane!

Miałam zamawiać dla swoich psiaków [URL="http://allegro.pl/obroza-foresto-duza-nowosc-8-miesiecy-dzialania-i3096935200.html"]obroże przeciwkleszczowe Foresto. [/URL]
Przy okazji, w celu uniknięcia opłaty za przesyłkę chciałam pozbierać zamówienia od wszystkich chętnych i zamówić dla psów hotelowych.
Niestety obroża podobno jest bardzo skuteczna, ale też nie mało kosztuje, ok 70 zł. Najnormalniej w świecie nie stać mnie w tej chwili na taki wydatek. Dla trzech psiaków to ponad 200 zł. Zabezpieczę swoje psy czymś w lżejszej wersji finansowej.....:(

Przemyślcie więc, proszę czym zabezpieczyć Polkę, bo kleszcze zaczęły ŻER!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że warto spróbować. Obroża droga ale działa 8 miesięcy! Żaden środek tak długo nie odstrasza tych krwiopijców więc w perspektywie i tak opłaca się bardziej niż kupowanie co miesiąc kropelków za minimum 25 zł. Czy Pola waży więcej niż 8 kg? Bo ta obroża jest zdaje się dla średnich i dużych psów. Czy Pola nosiła już podobną obrożę? np kiltixa? Pytam bo to mocne odstraszacze i np. moja Gapa cały czas drapała się. Musiałam zmienić na inną obrożę.
Nie wiem jak Ewa zapatruje się na ten wydatek :???:

Może przeprowadzimy szybką dobrowolną zbiórkę na ten szczytny cel???
Kto jest za? Ręka w górę! :diabloti:
[IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hands/19.gif[/IMG]Mogę wspomóc kwotą 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

No to mamy już więcej niż pół obroży :multi:
Czy ktoś jeszcze dorzuci grosik mały?
Może chociaż piąteczkę :???::???::???: [IMG]http://www.picturesanimations.com/m/money/52.gif[/IMG]
Pięknie prosimy w imieniu Poleńki [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/00021.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja też oczywiście dorzucę działeczkę. Oby tylko Polcia nie była na to uczulona, tak jak moje psiarstwo.
Aniu, ale chyba w ub roku Polcia też miała obróżkę. Dobrze pamiętam?
Jeśli tak, to nie ma na co czekać i zamawiaj, a ja w każdej chwili przeleję Ci kasę.
Moja wetka wczoraj mówiła, że babeszja już szaleje :(

Link to comment
Share on other sites

Moja Siostra dorzuca na obrożę dla Poli 50 zł :) Ewcia więc w przyszłym tygodniu prześlę na hotelik plus na obrożę za siebie i Siostę to będzie łącznie 190 zł jesli dobrze liczę ;) - nie bedzie za późno jeśli w przyszłym tygodniu zrobię przelew? jeśli za późno to w tym zrobię przelew na obrożę,a w przyszłym na hotelik

Link to comment
Share on other sites

Wow! Czyli jest kaska na obrożę! Super!

Rzeczywiście Pola miała poprzednio kiltixa. Nie było reakcji uczuleniowej z tym, że sierść pod szyją się psom powycierała. Tak miał Morisek, Murzyn i moja Ronia. No i Polka.

Muszę na biegu dzisiaj lecieć z nią do weta! :(
Wrósł jej w tylnej łapie pazur i potrzebna jest wizyta w gabinecie! Dobrze, że od rana jest "mój" wet! Dam znać co i jak...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj chyba coś się działo z Dogo, i nawet nie mogłam zajrzeć do Poleńki :(

Elu, nie będzie za późno, bo przelew robię po 1 szym, więc spoko.

Liduś :loveu: , dziękuję. 20 zł dotarło :)

Aniu, jak Polcia wizycie u weta?
Czy już coś postanowiłaś z obrożami, bo ja mogę kasę przelać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...