Jump to content
Dogomania

DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!


Recommended Posts

Wczoraj Doyek omal nie pojechał do domku, w końcu jednak padło na sunię z padaczką, która była u nas ponad 1,5 roku. Ale Doyek bardzo wzruszył panie, które u nas były, bardzo poważnie zastanawiały się nad jego adopcją. On bardzo fajnie reaguje na obcych, bez paniki, daje się głaskać itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']no to super:smile: moze cos sie zacznie krecic wokol Doyka:smile:))[/QUOTE]

[quote name='zioberek87']ekstra że jest zainteresowanie:smile: cioteczko a może niech wezmą dla suni kompana:smile: naszego Doyka:-D[/QUOTE]

zainteresowanie z tego co czytam było że tak powiem "jednorazowe" i nic z niego nie wynikło. Chyba telefonów nie było żadnych?
Co powiecie na zrzutkę na ogłoszenia dla Doy'a (to oczywiście pytanie do wszystkich deklarujących nie tylko do wyżej cytowanych;) ), może jakoś trochę przerobić tekst, dać kilka ładnych fotek? od ostatnich ogłoszeń minęło ponad 1.5 miesiąca. Chyba nie ma co też liczyć, że ktoś przyjedzie do Murki i adoptuje Doyka.. (choć oczywiście tego mu życzę).

Druga sprawa:
[quote name='Stevie Rae']Sprawa ze sceptiques została wyjaśniona - 27 lipca zostanie wysłana zalegająca kwota ;)[/QUOTE]

i jak to się zakończyło? w rozliczeniu nadal brak wszystkich wpłat.

sprawa trzecia i ostatnia;)

Nie mam pojęcia czy ta chudość Doyka jest ok czy coś się dzieje, ja bym była jednak za badaniem krwi, nie jest to inwazyjny zabieg, nie jest bardzo kosztowny, można się o wielu rzeczach dowiedzieć, wiele rzeczy wykluczyć. Tak naprawdę wychudzenie może być objawem tysiąca chorób/nieprawidłowości, a większość z nich da o sobie znać także w wynikach krwi. Zresztą już nawet pomijając kwestię tego czy jest za chudy czy nie, jest to pies schroniskowy, który może w każdej chwili trafić do nowego domu, myślę że warto mu zafundować badania krwi nawet tylko po to żeby potwierdzić, że wszystko jest ok.

Co uważacie?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Ciotki !
Zapraszam Was na wątek Karmelka - rudzkiego pieska któremu podarowane zostało szczęście w nieszczęściu !
:multi:


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230427-Karmel-mix-Nova-Scotia-czeka%C5%82o-go-U%C5%9APIENIE-gdyby-nie-serca-wielkich-ludzi-%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230427-Karmel-mix-Nova-Scotia-czeka%C5%82o-go-U%C5%9APIENIE-gdyby-nie-serca-wielkich-ludzi-%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, szkoda, że było tak blisko i nic z tego nie wynikło ;) Jestem jak najbardziej za zrobieniem nowych ogłoszonek - Doyek mieszka teraz w domku, jego charakter się zmienił, ma nowe fajne fotki, a nuż ktoś się znajdzie! Myślałam też o wyróżnionym allegro czy tablicy, to dwa najczęściej odwiedzane serwisy ... może doyek nie ma super oryginalnej urody, ale może jakieś dobre serce jak te Panie zainteresują się nim?
Aktualnie mam na głowie dwa bazarki które trwają do 17 sierpnia - później niestety wyjeżdżam, więc Doyciowi przydałoby się rzeczywiście dodatkowa porcja kaski, bo powoli ta topnieje ... także na początku września mogę zabrac się za bazarek - chyba, że ktoś ma czas i chęci, to wtedy byłabym wdzięczna :)
Jeżeli natomiast chodzi o zbiórkę na ogłoszenia, to jeśli nie wyjdzie, zawsze mogę odliczyc to od kaski Doykowej.

Link to comment
Share on other sites

Niestety niezmiernie rzadko się zdarza, że ktoś do nas przyjeżdża i chce psiaka akurat z małymi szansami na adopcję... przeważnie ludzie chcą psiaka młodego, ładnego, bezproblemowego...
Więc wszelkie ogłoszenia mile widziane.

Doyek w domu uspokaja się coraz bardziej, już nie wzdryga się przy głaskaniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']I jak z tymi badaniami? Robić? Nie robić?
Jutro będzie u nas wet to zapytam go co myśli o tej chudości Doyka, o ew. badania i ich koszty. Może wówczas będzie łatwiej podjąć Wam decyzję.[/QUOTE]

a jest opcja żeby od razu wet pobrał krew i zabrał do badania?

Link to comment
Share on other sites

Wet powiedział, że Doy nie jest jakoś koszmarnie chudy, ale dla pewności można mu zrobić krew (60 zł), gdyby tam coś wskazywało na problemy z robalami to można potem zrobić analizę kału, ale wet powiedział, że tasiemiec nie zawsze jest widoczny w analizie.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym poznać Waszą opinię - co robimy z Doykiem?
Ja osobiście uważam, że skoro weterynarz uważa że chudość Doyka nie jest jakoś strasznie widoczna i nie powinna być poważna, to ja darowałabym sobie badania, chyba, że zacznie nam dramatycznie chudnąc. Tak jak wspomniałam, też mam chudego psa, wszyscy znajomi uważają, że go głodzę - przebadany wzdłuż i wszerz, porcje karmy dostosowane do jego wagi - taki już po prostu jest. Aczkolwiek, co Wy o tym sądzicie?
Jeśli chodzi o ogłoszenia, to rzeczywiście przydałoby się zorganizować zbiórkę na nie. Tutaj jest bazarek, w 20 portalach koszt wynosi 4 zł, może ktoś chciałby zasponsorowac Doykowe ogłoszenia?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59[/URL]
A ja chyba muszę zabrać się za zapraszanie nowych gości na bazarek, bo z finansami Doyka krucho ...

Link to comment
Share on other sites

Doyek dziś po raz pierwszy zaczepiał psy do zabawy oraz... mnie :)
Pozwala się już głasknąć na przestrzeni, podchodzi sam z siebie, merda tym swoim kikutkiem. Tylko to jego szczekanie i powarkiwanie zostało - chyba dodaje sobie tym odwagi :)

W ogóle to polubił bardzo takie legowisko :)
[IMG]http://images42.fotosik.pl/532/0613471d24f39386.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...