Jump to content
Dogomania

Dziadziuś BREGUŚ(*) spaceruje po łąkach za TM razem z BALTISIEM(*) :( :( :( :( :(


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 954
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania75']Coś już wiadomo?[/QUOTE]

Niestety do końca nie było wiadomo co dzieje się z Bregusiem :( ... 26-ego po raz pierwszy był u weterynarza- w zasadzie nie działo się nic wyraźnego. Opiekunkę niepokoiło zachowanie Bregusia.
I od tego dnia już niestety wszystko poszło nie tak: podawane leki( sterydy, antybiotyki, wspomagacze układu nerwowego), konsultacje nawet u neurologa nie doprowadziły do poprawy stanu Bregusia, a wprost przeciwnie- mimo chwilowych pozytywnych zmian, stan gwałtownie się pogarszał, a stale nie można było postawić jednoznacznej diagnozy. Mocz, krew w zasadzie bez większych zmian, usg i rtg nie wykazało zmian, a Breguś wyraźnie był coraz słabszy i mniej sprawny- 1-ego zaczął tracić czucie w łapkach...
Breguś odszedł 4-ego przed trzecią w nocy :( :( :(.

Wybaczcie, że piszę o tym dopiero teraz- przewróciło mi się wszystko 23-ego grudnia i nocą gdy mogłabym siąść do komputera, nie mam już po prostu siły.
Cały czas byłam w kontakcie telefonicznym z hotelikiem, a mimo wszystko śmierć Bregusia jest dla mnie szokiem :(
Dziękuję, że byliście z oboma Dziadeczkami... dziękuję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Niestety do końca nie było wiadomo co dzieje się z Bregusiem :( ... 26-ego po raz pierwszy był u weterynarza- w zasadzie nie działo się nic wyraźnego. Opiekunkę niepokoiło zachowanie Bregusia.
I od tego dnia już niestety wszystko poszło nie tak: podawane leki( sterydy, antybiotyki, wspomagacze układu nerwowego), konsultacje nawet u neurologa nie doprowadziły do poprawy stanu Bregusia, a wprost przeciwnie- mimo chwilowych pozytywnych zmian, stan gwałtownie się pogarszał, a stale nie można było postawić jednoznacznej diagnozy. Mocz, krew w zasadzie bez większych zmian, usg i rtg nie wykazało zmian, a Breguś wyraźnie był coraz słabszy i mniej sprawny- 1-ego zaczął tracić czucie w łapkach...
Breguś odszedł 4-ego przed trzecią w nocy :( :( :(.

Wybaczcie, że piszę o tym dopiero teraz- przewróciło mi się wszystko 23-ego grudnia i nocą gdy mogłabym siąść do komputera, nie mam już po prostu siły.
Cały czas byłam w kontakcie telefonicznym z hotelikiem, a mimo wszystko śmierć Bregusia jest dla mnie szokiem :(
Dziękuję, że byliście z oboma Dziadeczkami... dziękuję...[/QUOTE]

4 stycznia..... w tym dniu odszedł mój malutki Łatuś też :( :( :(
dopiero byłam w stanie jakoś na dogo wejść, a tu taka wiadomość :( :(

[IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1380478_701535326543144_1614927828_n.jpg[/IMG]
żegnaj, Bregusiu ! :( :( :( :(

dla DZIADECZKÓW jeszcze wplata przyszła:
10,- Małgorzata M., Marek M. z Leśnej (07.01.)

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Mari współczuję :([/QUOTE]

z serca dziękuję !
jakoś składam się pomalutku, życie "pogania" samo... dwa kolejne dziadeczki mam na codziennych kroplówkach, z tragicznymi wynikami :( :(
mam tylko nadzieję, że śmierć Łatusia to nie jest początek "lawiny"....

jeszcze muszę usiąść do Baltisiowo-Bregusiowych rozrachunków, jakoś brakuje siły.....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bascha84']10.12 przesłałam 30 zł na to konto co zwykle z tytułem : darowizna dla Bregusia (nadawca Barbara W) - dotarły te pieniążki do Was dziewczyny? To niewiele jest ale szkoda by było gdyby do Was nie dotarło.[/QUOTE]

jest, dotarło, przepraszam, przeoczylam, wplata na samym dole wyciągu, a ja ostatnio też niezbyt "przytomna" byłam...

30,- Barbara W. (10.12.)

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszam na bazarek, na dług za leczenie :([/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250149-PO%C5%9AWI%C4%84TECZNA-WYPRZEDA%C5%BB-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ug%C3%B3w-BDT-BUDRYSEK-oraz-Dziadeczk%C3%B3w(*)-do-18-01?p=21764458#post21764458"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250149-PO%C5%9AWI%C4%84TECZNA-WYPRZEDA%C5%BB-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ug%C3%B3w-BDT-BUDRYSEK-oraz-Dziadeczk%C3%B3w(*)-do-18-01?p=21764458#post21764458[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='beataczl']tak smutno ...Bregus
[*] :([/QUOTE]

do Bregusia i Baltisia powędrował w sobotę mój kochany, stary Hektor :(


a odnalazłam ten wątek, bo wpłaty dla Dziadeczków naszych dotarły:

10,- Krystyna S.-P. z Poznania (03.02.)
700,- zuzlikowa - bazarek (03.02.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...