Jump to content
Dogomania

Murzyn po latach pracy na etacie stróża trafił do schronu-Adoptowany!!!!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caryca26']Jeszcze nic nie wiem , od nas to ponad 360 km więc pewnie kierowniczka wróci bardzo późno i dopiero jutro do niej zadzwonię i dowiem wszystkiego. I oczywiście od razu zdam Wam raport cioteczki:)[/QUOTE]

Czekamy na wieści :lol:

Mam nadzieje, ze relacje ze spanielem dobrze się ułożą.

Link to comment
Share on other sites

No dziewczyny, byłam na przeszpiegach...I Murzyn, oprócz tego, że jest mocno osłabiony i skołowany bo sedalinie, to psiaki przyjeły go bardzo miło - przed sunią udawał prawdziwego ogiera:) To ma rewelacyjną budę, w której już mieszka (buda to głupie słowo - to jest oddzielny budynek...z przedsionkiem, budą właściwą i normalnie prawie jak mieszkanie). Jest naprawdę dobrze...a w załączeniu zdjęcie z budy jak już Murzynek śpi
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/img162j.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7195/img162j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki cioteczko za te wiadomości! Jestem przeszczęśliwa ,że chłopak ma domek i taki apartament:) A że ogiera udawał to mnie wcale nie dziwi , on ma słabość do kobitek i wiek mu w tym wcale nie przeszkadza:) Fajnie mieć taką wtyczkę jak Ty i mieć newsy z pierwszej ręki:)

Jutro dowiem się ile wyszło za transport Murzynka , podliczę jego konto i powiem ile kasy odziedziczy po nim Sidnej , który być może już jutro pojedzie na jego miejsce do hoteliku Terrier:) Po tym co piszę karolkamadry myślę ,że o przyszłość Murzynka w Szczecinie możemy być spokojne:)

Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim cioteczkom i wujkom:) za wsparcie , obecność na wątku Murzynka , wszelkie wpłaty i każdą inną formę pomocy.

Szczególne dzięki dla makik i Klary bo to dzięki jej stronie Pani znalazła Murzyna.

No i oczywiście zapraszam do śledzenia losów Murzynka w nowym domu bo dzięki cioteczce karolkamadry bedziemy mieć pewnie i newsy i foteczki za co z całego serca dziękuję!

Wogóle jestem mega szczęśliwa po rzutem na taśmę pomogliśmy i Murzynowi i Sidnejowi.

Jesteście wszyscy fantastyczni!

Edited by caryca26
Link to comment
Share on other sites

no no... toż to na prawdę apartament :D
Cieszę się, że Murzynkowi się powiodło.. ah gdyby tak każdemu udało się znaleźć prawdziwy dom zamiast DT, w każdym razie - takie momenty dają człowiekowi nadzieję :D

caryca26 - rozumiem, że fanty bazarkowe przechodzą na Sidneja :)?

Link to comment
Share on other sites

Moglybyście zdradzić gdzie domek ze Szczecina wypatrzył Murzynka?
Na jakimś portalu ogłoszeniowym, fb, dogo ? Być moze jest napisane o tym coś na wątku ale nie znam go szczegółowo a to jest zawsze jakaś wskazowka gdzie warto oglaszać psiaki, skąd jest jakiś odzew na ogloszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Pisałam już kochana , ze wszystko dzięki makik i stronie wspaniałej Klary:)
Więc makik jaki malutki udział? Udział przeogromny wręcz kluczowy i wspaniały! Jestem dozgonnie wdzięczna Tobie i Klarze![/QUOTE]

Czyli to nie ogłoszenie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...