Jump to content
Dogomania

Niewidomy, zmarznięty, bezpanski piesek pilnie potrzebuje pomocy!!!


kerad

Recommended Posts

24 minut temu, rozi napisał:

Zaglądam kontrolnie, bo chyba słoiczki się skończyły.

Zgadłaś ;)

Kolejna porcja, tym razem z wątróbką już prawie ugotowana. Na dziś na obiad dla chłopczyka musiałam zdążyć ;)

 

Wczoraj kupiłam tablety z żurawiną i Vinpocetine (duże opakowanie 100 tab/ na 100 dni). Zapłaciłam 38,94 zł

Vinpocetine miałam niecały 1 listek do sprawdzenia, zadziałało.

Wstawię paragon wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

O 12.10.2016 o 05:17, Moli@ napisał:

 

Kerus bywa uparty do bólu, szczeka, potrafi warknąć zęby pokazać gdy coś nie po jego nosie. Z kubraczkiem stoczyłyśmy nie jedną "walkę", grzbiet wygolony pod elektrody, zima, mróz i jak wyprowadzić golasa na spacerek...na szczęście dał się przekonać ;)

Karusku, bądź grzeczny urwisku to dla Twojego dobra 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, rozi napisał:

Nie zgadłam, tylko policzyłam, ja obsesyjnie doglądam tego, w co się wkręcam :)

:)

Kerus po obiadku, zdecydowanie wątróbka smaczniejsza od mięska

sprawdzę czy może jeść żołądki, serduszka drobiowe. Lubi takie wynalazki ,)

Z główką/rozumkiem Keruska zdecydowana poprawa, byliśmy na dłuższym spacerku, weszliśmy do lasu. Idzie dziarsko zdecydowanym krokiem, utrzymuje linię prostą...powącha, nawet "coś" wyciągnął z pod liści.  Nie sprawdzałam, odciągnęłam, bez entuzjazmu pomaszerował dalej. Czasami lepiej nie widzieć tych "skarbów" ,)

Edited by Moli@
Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, rozi napisał:

Dobrze, że dopisałaś. Ja za chwilę może będę mieć problem z główką Kuli, dobrze jest wiedzieć co dobrze działa na pieski.

Widziałam jamniczkę bez kontaktu z objawami neurologicznymi i obserwuję ją po zastosowaniu tego leku... nastąpiła poprawa. Podawano jej inne preparaty bez efektów. Widziałam pełen koszyczek leków. Sąsiedzi robią wszystko żeby oszczędzić cierpienia ukochanej suni.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Mela Jakimiuk napisał:

Witam

Pewno, ze moge dac budke, ale nie wiem czy wymiarowo bedzie dobra ma 57cm  dlugosci i 50 glebokosci, byla budą dla jamnika

Malutka...Kerusek ma 74 cm długości od nasady ogonka do główki... bardzo dziękuję a odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, rozi napisał:

Moil@, skończył się malutki mój bazarek ze słoiczkami (i buteleczkami), chciałabym podać do wpłat bezpośrednio konto Kerusa, czy masz coś przeciwko temu?

Już wyjaśnione przez telefon. Bardzo proszę o potwierdzanie na bieżąco wpłat bazarkowych tutaj:

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, rozi napisał:

Policzyłam słoiki, do czwartku są, zajrzę w piątek. A jak tam kerusowe konto?

Keruskowe konto będzie sprawdzane wieczorem i wszystkie wpłaty potwierdzone na bazarku.

Słoiczki muszą być, Kerus suchej karmy bez dodatków nie jada, nigdy u nas nie jadł. Pochrupie kilka bubek, podanych do pysia i odwraca mordkę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, rozi napisał:

Dopytywałam, bo właśnie mi się wydawało, że wpłata od Panny Marple powinna była dojść wcześniej :)

Dziś rano poszła wpłata od Iv_, też pewnie zaraz dotrze, a pozostałe dwie nie wiem kiedy, bo nie mam sygnału. Sygnałów znaczy.

Dopytuj, pytaj...odpowiem :)

Sobota, niedziela banki nie działają, bazarek zakończył się piętnastego,  miałam zacząć sprawdzać wpływy na konto od dziś.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...