Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gops']ja paczałam że ode mnie z Elbląga chyba nie ma pociągu bezpośredniego tam , bęę musiała się przejść na dworzec spytać , może ktoś będzie przejeżdżał przez Elbląg lub Gdańsk pociągiem :lol: ?[/QUOTE]

No ja chyba będę przez Gdańsk jechać. Przynajmniej tak mi się wydaje choć jak na razie nie znalazłam połączenia od Warszawy do tych Dąbek czy Darłowa. Więc pewnie tez będę musiała do Gdańska i z Gdańska dopiero.

Link to comment
Share on other sites

Ha. Fajnie. to będzie o czym pogadać na zlocie :). Ogólnie mi się podoba i mojemu psu też bo razem chodziliśmy na zajęcia do tej pory;). Tylko jak dla mnie za mało praktyki,za dużo wkuwania niepotrzebnej teorii no 15 tyg praktyk przez 3 lata to zdecydowanie za dużo. Poza tym jestem na specjalizacji małe zwierzęta i jak dla mnie mamy je zbyt pobieżnie traktowane.Np. na koty wogóle nie musieliśmy chodzić. Tylko prezentację zrobić, zdjęcie kotka i zaliczone. Oj będzie o czym gadać ;).

Link to comment
Share on other sites

to i tak nie narzekaj, my po 3 roku tylko 2 miesiace praktyki, i to tyle... z psem mozesz chodzic na zajecia? i moze aktywnie w nich uczestniczyc? suuuper, u nas takiej opcji w ogole sie nie przewiduja... jedyne co wiaze sie z bezposrednim konatktem to jazda konno w ramach wfu. Jak narazie same zwierzeta gospodarskie (krowki, swinki, kurki)), i przedmioty ogolne tzw. kobyły typu fizjologia, biochemia, genetyka... samo zło :) na 3 roku dopiero specjalnosc sie wybiera. U Ciebie tez jest takie suche podejscie do zwierzat? chociazby doswidczenie na zabie, pokazujac skurcz i rozkurcz miesnia, prowadzaca sciagajac skore z polowy zaby przedstawia to tak: tu rozciac trzeba i schodzi jak spodenki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']to i tak nie narzekaj, my po 3 roku tylko 2 miesiace praktyki, i to tyle... z psem mozesz chodzic na zajecia? i moze aktywnie w nich uczestniczyc? suuuper, u nas takiej opcji w ogole sie nie przewiduja... jedyne co wiaze sie z bezposrednim konatktem to jazda konno w ramach wfu. Jak narazie same zwierzeta gospodarskie (krowki, swinki, kurki)), i przedmioty ogolne tzw. kobyły typu fizjologia, biochemia, genetyka... samo zło :) na 3 roku dopiero specjalnosc sie wybiera. U Ciebie tez jest takie suche podejscie do zwierzat? chociazby doswidczenie na zabie, pokazujac skurcz i rozkurcz miesnia, prowadzaca sciagajac skore z polowy zaby przedstawia to tak: tu rozciac trzeba i schodzi jak spodenki...[/QUOTE]

Z psami można było.On sobie tylko siedziały pod nogami albo tak jak mój łaziły po ludziach i wpychały nos do głaskani ;). Ale ludzie większe świnie niż te gospodarskie i po psie który się zesrał nie sprzątali i teraz formalnie już nie mozna ale i tak tam czasami wpadam z moim Kostkiem. My specjazlizacje wybieraliśmy na drugim roku a teraz mamy niby specjalizacje ale tak naprawde to przedmioty mieszane i świnki i kotki czyli i duże i małe. Choć w sumie więcej się o tych gospodarskich świniach i krowach dowiaduje niż o tym co bym chciała. Ta my też mamy suchą wiedzę. A krojenie żaby to było tylko na filmiku. My też po 3 roku 9 tygodni ale ja wcześniej odrabiam.

Link to comment
Share on other sites

a mieliscie filmik ze szczurami jak im nerki wycinali? okroooopny. Facetow u nas sporoo, takze jest wesolo:) u nas szalu ze specjalizacjami nie ma: lowiectwo - rozrod chow i hodowla dzikiej zwierzyny, gospodarka paszowa i hodowla zwierzat gospodarskich, i agroturystyka. I raczej to łowiectwo, bo inzynierke chcialam o wilkach pisach, wiec jedynie to mi pasuje, a i praktyki chcialam miec w Stobnicy w stacji prowadzacej badania nad wilkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']a mieliscie filmik ze szczurami jak im nerki wycinali? okroooopny. Facetow u nas sporoo, takze jest wesolo:) u nas szalu ze specjalizacjami nie ma: lowiectwo - rozrod chow i hodowla dzikiej zwierzyny, gospodarka paszowa i hodowla zwierzat gospodarskich, i agroturystyka. I raczej to łowiectwo, bo inzynierke chcialam o wilkach pisach, wiec jedynie to mi pasuje, a i praktyki chcialam miec w Stobnicy w stacji prowadzacej badania nad wilkami.[/QUOTE]

Filmiki coś tam chyba było ale to tak szybko szybko bo mało czasu mieliśmy pozatym ja nie chodziąłm na wszystkie zajęcia bo fizjiologia była zbyt okropna jak dla mnie. Więc starłam się unikać jak tylko mogłam;). To fajnie że tyle specjalizacji i facetów ;). U nas tylko hodowla małych zwierząt amatorskich i hodowlanych lub hodowla dużych zwierząt. a na praktykach byłam w zoo, w szkole tresury psów policyjnych i teraz w gospodarstwie. A stacja z wilkami świetny pomysł :). u nas takiej opcji nie było.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie
Jestem nowy na tym forum.
Mam na imie Maciek mam 38 lat mieszkam w Łodzi moja ONKA to 8 miesieczna suczka owczarka niemeickiego.
Chetnie pojadę na zlot/obóz... morz, psy, piwo... nie bedę przypadkiem najstarszy? A może tacy starcy nie maja wstepu? - trochę sie o to martwię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Bartiś, ja pewnie z Katowic pociągiem będę jechać, ale już z psem, spóźniłaś się :diabloti: Zgadaj do Anuli, przekonaj ją żeby pojechała :evil_lol: Powiedziała, że z Boczkiem raczej nie, bo nie chce go męczyć podróżą.[/QUOTE]
W takim razie jedziemy razem? :evil_lol:
"tybetan (takie wielkie włochate)" to moje, ani nie wielkie, ani puchate, a latem to w ogóle jest łysy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unkasyr']Witam serdecznie
Jestem nowy na tym forum.
Mam na imie Maciek mam 38 lat mieszkam w Łodzi moja ONKA to 8 miesieczna suczka owczarka niemeickiego.
Chetnie pojadę na zlot/obóz... morz, psy, piwo... nie bedę przypadkiem najstarszy? A może tacy starcy nie maja wstepu? - trochę sie o to martwię[/QUOTE]
Jasne, zapraszamy, Ulv to też stara baba jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ja paczałam że ode mnie z Elbląga chyba nie ma pociągu bezpośredniego tam , bęę musiała się przejść na dworzec spytać , może ktoś będzie przejeżdżał przez Elbląg lub Gdańsk pociągiem :lol: ?[/QUOTE]
Właśnie Gopsie... pociąg jest, ale trzeba byłoby uderzyć najpierw do Malborka/Gdańska, później na Koszalin :) Tylko, że co dalej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']A tak w ogóle mam koleżankę z Elbląga. Ciekawe czy ją znasz. Też ma psa i jest wolontariszką z schronisku :).[/QUOTE]
imię podaj to może znam ;)

ja też nie wiem jak dojechać jeszcze (no i jak dokąś dojadę to co dalej :lol:), ktoś kto będzie miał auto chyba będzie musiał robić kursy po tych co pociągiem i nie wiedzą jak dojechać :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']Właśnie Gopsie... pociąg jest, ale trzeba byłoby uderzyć najpierw do Malborka/Gdańska, później na Koszalin :) Tylko, że co dalej?[/QUOTE]
damy radę :lol: piechtą :diabloti: albo poprosimy pieknie Marcina :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']imię podaj to może znam ;)

ja też nie wiem jak dojechać jeszcze (no i jak dokąś dojadę to co dalej :lol:), ktoś kto będzie miał auto chyba będzie musiał robić kursy po tych co pociągiem i nie wiedzą jak dojechać :eviltong:.[/QUOTE]

Kasia Okuń. Chociaż nie wiem czy mogę podawać. Teraz ACTA i te sprawy ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...