Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avaloth']też tak uważam :diabloti:

ja do tej pory nie mam pojęcia z czego Wy tak wtedy piałyście, ale było śmiesznie :evil_lol:
ja też się coraz bardziej na zlot nakręcam.[/QUOTE]
jak to z czego? ze wszystkiego. :diabloti: z tego, że miałyście w kuchni Culineo, z opowieści Anki o tym jak to Wena załatwiając się strasznie piszczała, a Anka się pod ziemie zakopywała bo ludzie myśleli, że psa maltretuje. :diabloti: albo z waszych drzwi do łazienki też. :D


[quote name='gops']ja od razu mówiłam żeby pilnować swoich suczek aby nie podchodziły do mnie i mojej ;) ewentualnie na smyczach nie luzem bo różnie się skończyć może .
jak każdy będzie swojego psa pilnował to dla mnie się super zapowiada, bo nie zniosę biegających luzem bez kontroli psów , albo jak się ktoś spiję i psa ma gdzieś ..
mam nadzieję że nie będzie tak źle :evil_lol:[/QUOTE]
a jak mój kudłaty "podejdzie" do Twojej suki dosyć szybko, może wręcz na nią naskoczyć, to ona mu odwinie? bo on tak zazwyczaj nowe znajomości zaczyna, ale od razu psa zostawia w spokoju jeśli ten go nie atakuje. Niestety dalej nie mogę go tego oduczyć. :roll:

[quote name='Karilka']No przynajmniej. Dogo i hipoterapia w jednym. Biznes się kręci.
Nie wiem jaki biznes można rozkręcić na [B]parówko-szczurku... Chyba grillowy. Hahaha[/B][/QUOTE]
umarłam.:evil_lol:

[/QUOTE]

[quote name='dog193']Jurek! Jasne, że Jurek :D
Kiedy to było? Pierwsze ognisko, drugie?


Haha, zgadza się, wygrywasz czajnik :diabloti:[/QUOTE]
pierwsze ognisko to było na bank. :diabloti:

[quote name='C&B']Jurek, Jurek :evil_lol: no, ale nie imie tu jest najwazniejsze :diabloti:[/QUOTE]
to sama idea jest najważniejsza. :evil_lol:


[quote name='Kava']ok, tam ale nie ma informacji jakie wymiary maja te domki.... a ja mam trzy psiaki....
nie wiem czy to dobrze funkcjonuje gdy 4 osoby i dziesiec psow na malej ilosci metrow kwadratowych przebywaja..[/QUOTE]
zapytaj Ulv, to ona chyba zazwyczaj ma ze sobą najwięcej psów i jakoś zawsze dawała radę. :diabloti:


znowu się trochę boję o to jak Dulux się będzie zachowywał, ale on na nieswoim terenie i wśród obcych jest o wiele mniej pewny siebie i raczej nie powinien sobie zaczynać z nikim, chyba jednak też w linkę jakąś zainwestuje, tak na wszelki wypadek. ;)
zlot zlot zlot :loveu: nie moge się doczekac. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']

a jak mój kudłaty "podejdzie" do Twojej suki dosyć szybko, może wręcz na nią naskoczyć, to ona mu odwinie? bo on tak zazwyczaj nowe znajomości zaczyna, ale od razu psa zostawia w spokoju jeśli ten go nie atakuje. Niestety dalej nie mogę go tego oduczyć. :roll:

[/QUOTE]
nie będzie źle po to są smycze i kagańce w razie czego .

[quote name='dog193']To taj, jak mój... I ma teraz nadłamanego pazura, mam mu ograniczyć ruch przez tydzień - HAHAHA! Poza tym nie wiem, czy te pazur się przytwierdzi do łapy, on jest cały luźny...[/QUOTE]
moja miała już 2 razy wyrywanego pazura u weta bo wisiał z niewiadomych przyczyn , gdzieś na dworze sobie załatwiała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']nie będzie źle po to są smycze i kagańce w razie czego .


moja miała już 2 razy wyrywanego pazura u weta bo wisiał z niewiadomych przyczyn , gdzieś na dworze sobie załatwiała.[/QUOTE]
z tym, że Dulux jak jest na smyczy rzuca sie 100% bardzej niz bez smyczy. Dlatego chciałam wczesniej zapytac czy w razie czego ona go tylko postraszy, czy od razu bedzie go atakowac bo jak na poczatku sie zraza do siebie to potem będzie źle chodzic na wspolne spacery itp. :)


Poza tym przypomnialo mi się jak tą pizze zamówiliśy i bleeee, niedobrze mi jak o niej myśle. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']z tym, że Dulux jak jest na smyczy rzuca sie 100% bardzej niz bez smyczy. Dlatego chciałam wczesniej zapytac czy w razie czego ona go tylko postraszy, czy od razu bedzie go atakowac bo jak na poczatku sie zraza do siebie to potem będzie źle chodzic na wspolne spacery itp. :)
:[/QUOTE]
a no chyba że tak , ona tylko straszy jeśli pies nie dominuję/atakuję więc ewentualnie trochę futra wyrwie ale krzywdy nie zrobi , myślę że będzie jak najbardziej ok .
ona głównie suk nie lubi i też nie to że chcę zabić , lubi pyskówki i awantury , jak się będą 2 psy gryzły mogę być pewna że moja wskoczy w środek się gryźć obojętnie kogo aby była awantura . nie będzie tak źle , jeśli w domku nie będę miała większej suki która będzie prowokować lub reagować na prowokację mojej to poza domkiem będzie dobrze z resztą ,tylko to mieszkanie wspólne mnie martwi i ewentualne spacery luzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']i mam jescze ważne pytanie !

[B]na stronie ośrodka piszę że domki są 4-7 osobowe ale piszę również że mają 4 łózka ;) więc 3 osoby na podłodze? polówkach ? nie wiem na czym .
jak to było ostatnim razem ?[/B][/QUOTE]

zapewne dostawki w formie rozkładanego fotela ;)



Ale ja zamawiam łóżko i to sporych rozmiarów na wypadek gdyby któryś z psów (nie licząc M.) postanowił ze mną spać, jak było to ostatnim razem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...