Jump to content
Dogomania

Ineczka MA DOM !!! Zamieszkala RADOMIU :)


lula85

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety talentu nie mam ale starałam się jak mogłam :)

Inka – kudłata sunia szuka domu


Inka to kudłata ok.3 letnia sunia, dzięki dobrym duszom sunia opuściła miejsce gdzie życie psów nie jest łatwe. Sunia w schronisku była smutna, zrezygnowana i zdesperowana. Po prau dniach w hoteliku, otoczona miłością, bezpieczeństwem i ciepłym kątem Inka doznała przemiany, stała się wesołym i bardzo kontaktowym psiakiem. Szaleje na spacerach, cieszy się każdym dniem, kocha człowieka i potrzebuje z nim kontaktu… Inka jest pięknym psiakiem, niestety w wyniku wypadku straciła oko, ale w niczym jej to nie przeszkadza, i mamy nadzieje że to nie utrudni adopcji bo ta sunia naprawdę zasługuje na cudowny domek…

Link to comment
Share on other sites

Odrobinę poprawiłam ogłoszenie :) Dopisałam na końcu kilka konkretów, zmieńcie, jeśli coś jest nie tak :) Może tak:

[FONT=Times New Roman]Piękna, kudłata Ineczka szuka domku[/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Ineczka to kudłata, ok. 3-letnia sunia. Dzięki dobrym ludziom opuściła schronisko, w którym panowały bardzo trudne warunki. Ineczka popadła tam w depresję. W hoteliku, otoczona miłością swoich opiekunów, stała się bardzo wesołym psiakiem. Szaleje na spacerach, cieszy się każdym dniem, kocha człowieka i potrzebuje z nim kontaktu. W wyniku wypadku Ineczka straciła oko, jednak w niczym jej to nie przeszkadza. Sunia zasługuje na cudowny domek. [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Inka została odpchlona, odrobaczona i wysterylizowana. Adopcja możliwa po podpisaniu umowy przedadopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Dla mnie tekst do ogłoszeń I i II super!U Ineczki wszystko dobrze........WIOSNĘ już widać pięknie śpiewają ptaszki w lasku brzozowym!Mocno ściskamy wszystkie Kochane cioteczki:calus::calus::buzi:[/QUOTE]
Kochana Ciocia Sylwia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...