Jump to content
Dogomania

FORT Cup


Zielsko

Recommended Posts

Magda, mam nadzieję nie dostać kamieniem po oku:evil_lol: ale troszkę mam sugestię do oceniania drużyn. Dlaczego oddzielnie promujemy agility/ jumping? Ja bym poddała pod rozwagę, czy po prostu za łączne przebiegi, czyli jak w każdych zawodach nie przyznawać punktów, w tym:

- I lokata łącznie- 10pkt
- II lokata- 8pkt
- III- 6pkt
- IV- 4pkt
- V- 2pkt

dodatkowo za najszybszy czas łączny 5pkt/ zakończenie zawodów z wynikiem dosk dla drużyny (poniżej 5.99pkt dla całej drużyny)- bo jednak według mnie powinno się bardziej promować zwycięstwa 'w normalnych regułach agility' niż czas.

Jest to oczywiście tylko sugestia pod rozwagę:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żakla, jak mój Bari mógł się mieścić w czasach maxymalnych, to znaczy że Żwirek też może, więc nie kupuję 'bo się nie mieści':mad:

p.s. drużynowe będą wspólne dla openów i zerówek, więc może sędzia będzie miał serce i trochę 'odpusci' z czasem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Może będzie miał.

Wiesz, jemu się zdaża mieścić, przeważnie z karnymi za czas, ale się mieści. Ale w hali, na wykładzinie, gdzie jeszcze dodtakowo się ślizga, to on chyba nie ma szans.:roll:
No ale cóż, trudno się mówi. Jak będę mieć owczarka to mam nadzieję, że czas nie będzie naszym problemem...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Nie wiedzialam ze jest limit :placz: No to pewnie my się nie załapiemy ..... Kiedyś o wprowadzaniu limitów mozna było tylko pomarzyc, wiec z drugiej strony to dobrze ze agility zdobywa coraz większa rzesze fanow :eviltong:[/QUOTE]


Limit bedzie tylko na pierwszych zawodach. Po prostu nie damy rady tak wielu psom zorganizowac po 4 przebiegi w jeden dzien na jednym torze.

Pozostale zawody z serii odbeda sie w Laskach na dwoch torach jednoczesnie i nie bedzie limitow :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folka']a kiedy lista bedzie dostepna do zgłaszania sie ? bo to ze 29 to mi niewiele mowi ;) dajcie najlepiej godzine to sie zakradne:diabloti:
i bedzie:
pojawiam sie i znikam i znikam :lol:[/QUOTE]

Lista bedzie dostepna od poludnia 12:00 29.01 :) Powodzenia. Podamy link na stronie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']bo jednak według mnie powinno się bardziej promować zwycięstwa 'w normalnych regułach agility' niż czas.

Jest to oczywiście tylko sugestia pod rozwagę:p[/QUOTE]

Jak to czas? Przeciez druzyna ktora wygra dostanie najwiecej punktow i tak?

Mysle, ze punktowanie przebiegow osobno jest bardziej motywujace dla druzyn, a przy tym promuje te, ktore sa najbardziej dokladne i najbardziej szybkie - bo przeciez najwiecej punktow mozna zdobyc zajmujac dwa razy pierwsze miejsce.

Absolutnie nie w glowie mi promowanie najszybszych, ale z drugiej strony mysle, ze warto promowac i dokladnosc i szybkosc a najlepiej jedno i drugie razem. Mysle, ze w Polsce zdecydowanie za malo uwagi poswiecamy na to, zeby nasze psy biegaly szybko i chetnie, dopracowujac dokladnosc gdzies po drodze. Od lat niestety najpierw pracuje sie nad dokladnoscia a potem probuje sie przyspieszac psa, a to niestety za pozno. I dlatego na etapie na jakim jestesmu wole zachecac ludzi do przyspieszania psa nawet jesli pies nie jest tak dokladny, gdyz jest to dobry punkt wyjscia i daje duze nadzieje na przyszlosc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...