Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

[quote name='Alicja']no dokładnie .... zawsze mówię , buda nie jest zła , ale musi to być dobra buda , ciepła , obszerna , czysta ...no i w życiu łańcuch , wystarczy ogrodzić teren by pies nie nawiał i nie trzeba budować jakiś tam kojców

Jutro :kciuki:[/QUOTE]


zgadam się z tym i podpisuje się obiema rękami.

dzieki Aluś!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hejka,


lekarz powiedział, że mocz pobrany za pomocą woreczka to wynik niemiarodajny i wynik mogę wsadzić sobie w d...:-o
mam go rozebrać, załozyć mu ciepłe skarpety i czekać aż zacznie sikać i łapać środkowy mocz:mad: masakra.
także nadal nic nie wiem.



Cezar ma prawdopodobnie guza na jądrze a nie wnętrem jest:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']hejka,


lekarz powiedział, że mocz pobrany za pomocą woreczka to wynik niemiarodajny i wynik mogę wsadzić sobie w d...:-o
mam go rozebrać, załozyć mu ciepłe skarpety i czekać aż zacznie sikać i łapać środkowy mocz:mad: masakra.
także nadal nic nie wiem.



Cezar ma prawdopodobnie guza na jądrze a nie wnętrem jest:placz:[/QUOTE]

dokładnie , musisz złapać srodkowy sik , mojej siostry córka ma wiecznie bakterie i pobieranie jej moczu zawsze jest masakrą :roll:

o jeju :-( i co dalej bedziecie z tym robić ??

Link to comment
Share on other sites

Świetnie się u was dzieje...
Matko, trzymajcie się...

[quote name='Alicja']no dokładnie .... zawsze mówię , buda nie jest zła , ale musi to być dobra buda , ciepła , obszerna , czysta ...no i w życiu łańcuch , wystarczy ogrodzić teren by pies nie nawiał i nie trzeba budować jakiś tam kojców
[/QUOTE]

A ja jak już słyszę buda to mi się lampka czerwona włacza bo jednak co jak co ale jak ktoś ma psa w budzie to przeważnie na łańcuchu i w warunkach wiadomych...
Obszerna? A nie właśnie przytulna i dopasowana do rozmiarów psa?
Pamiętam że naszemu pierwszemu psu zrobiliśmy budę - zmieściłyby się w niej 2 bernardyny, miała wielkie wejście, przedsionek, zdejmowany dach, ocieplane boki... Ani raz tam nie wszedł...Potem dopiero dowiedziałam się ze pies wcale nie czuje się dobrze w wielkiej budzie, tylko woli małą przytulną przestrzeń gdzie sobie nagrzeje itd.
Waldkowi planuję postawić na wsi budę na balkonie, tyle że chyba już kupię, a nie będziemy budować.

Link to comment
Share on other sites

Justyś, niech ten pech Wam w końcu odpuści :roll:

[quote name='Majkowska']
A ja jak już słyszę buda to mi się lampka czerwona włacza bo jednak co jak co ale jak ktoś ma psa w budzie to przeważnie na łańcuchu i w warunkach wiadomych...
Obszerna? A nie właśnie przytulna i dopasowana do rozmiarów psa?
Pamiętam że naszemu pierwszemu psu zrobiliśmy budę - zmieściłyby się w niej 2 bernardyny, miała wielkie wejście, przedsionek, zdejmowany dach, ocieplane boki... Ani raz tam nie wszedł...Potem dopiero dowiedziałam się ze pies wcale nie czuje się dobrze w wielkiej budzie, tylko woli małą przytulną przestrzeń gdzie sobie nagrzeje itd.
Waldkowi planuję postawić na wsi budę na balkonie, tyle że chyba już kupię, a nie będziemy budować.[/QUOTE]

Tora ma budę-kupioną ;) Korzysta z niej tylko jak nie ma nas w domu i jest prawdziwa ulewa albo w zimę, ale musi mieć dużo słomy w środku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']hejka,


lekarz powiedział, że mocz pobrany za pomocą woreczka to wynik niemiarodajny i wynik mogę wsadzić sobie w d...:-o
mam go rozebrać, załozyć mu ciepłe skarpety i czekać aż zacznie sikać i łapać środkowy mocz:mad: masakra.
także nadal nic nie wiem.



Cezar ma prawdopodobnie guza na jądrze a nie wnętrem jest:placz:[/QUOTE]n

o , z tymi sikami to racja , ja zawsze łapałam w naczyńko , ale łapałam tak , że TZ trzymał Kubę , wsadzał nóżki do wody i mały zaczynał lać :lol:

Z Cezarem nie czekajcie już na nic tylko operujcie , wyciąć , kontrolować łącznie z RTG płuc i powinno być dobrze dobrze .

Edited by Alicja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
Z Cezarem nie czekajcie już na nic tylko operujcie , wyciąć , kontrolować łącznie z RTG płuc i powinno być dobrze dobrze .[/QUOTE]

Też tak myślę ;)
Ważne, żeby Cezar był zdrowy :)

Choć nie zazdroszczę sytuacji :shake: Bo teraz to masz problem i z Kubą i z Cezarem :-(

Zdrówka dla obu chłopaków :calus:

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny, u nas jak zawsze pod gorke, Kubie robi sie stulejka i teraz ma zapalenie :( ma antybiotyk przez tydzien a potem kontrol.... ehhh. Wczoraj dzwonila do mnie pielegniarka z osrodka czemu sie nie zglosilismy na szczepienie. Cezar zostal z Sebkiem my jestesmy u mamy bo chodzimy tu do lekarza. Cez zostal z Sebkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']szczepic mozna najwczezsniej 2 tyg po antybiotyku... jak bedzie ok. Beda mu sciagac ta skorke :([/QUOTE]

Nie wiem jak w PL, ale tu się to robi pod znieczuleniem ;) Jeśli będzie tak samo w PL, to nie martw się, będzie dobrze :calus:
A pediatra Ci nie mówił, że podczas kąpieli trzeba mu tę skórkę ściągać? Bo mi o tym mówiła i bratowa i pediatra ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...