Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']To byłyśmy na tej samej wystawie? :crazyeye:

Byłam tam klientka, która wystawiała "normalnie" i niestety oceniono jej psa bardzo nisko :(:roll:

Wiem, że od kontowania coraz więcej hodowli odchodzi ;) Może za kilka lat będziemy mieć znowu onki z prostym grzbietem :)[/QUOTE]

Widziałaś tą akcję?! :D
Możliwe że byłyśmy na wielu wystawach razem nie wiedząc o swoim istnieniu ;)
W Krakowie jestem co roku , bo ciężko by było nie być.

Noo ja kilka razy widziałam normalne wystawianie na finałach (znaczy pies biegł przed babą na napiętej lince, ale w ciszy i spokoju) i pies zajmował jakaś lokatę na pudle.

Zasypuję was pytaniami, bo kuzynka tż sobie kupiła sukę onka (śmiesznie jakoś tanio ale ponoć rodowodowa) i chcę ją namówić na jakieś wystawy :D I jabym jej mogła sukę nawet wystawiać, tyle że cyrku robić nie będę.
Wystarczy że jak z Waldkiem na finałach lecę to pobudzać go muszę różnymi " szukaj ptaszków" bo mi zasypia :D

Jak to psy biegają bez ringówek?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majkowska']Jak to psy biegają bez ringówek?[/QUOTE]

na wystawie widziałam...
wchodzą na ring, odpinają smycz, biegną przy nodze, po skończonym biegu są z powrotem zapinane i dopiero ustawiane :eviltong:
No, ale to w lasie użytkowej, czyli po zdaniu egzaminu, najczęściej po IPO, ale też można inne zdawać ;)

Majkowska, podaj nazwę hodowli :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kalyna']

Majkowska, podaj nazwę hodowli :cool3:[/QUOTE]
zgubiłam troche watek:oops:. o jaka nazwe hodowli chodzi?

[quote name='justysiek']Kuba ma w moczu bakterie coli :( jestem załamana, najprawdopodobniej czeka nas szpital:placz:[/QUOTE]
a jak to sie objawia? jak to wychwycic?
podobno ogrom dzieci to ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']a pojęcia nie mam skąd ten onek :D
wiem tylko ze rod ma i kiedys cos padło ze bedziemy razem na wystawy jezdzic.
tyle ze ucichło, wiec pewnie było mineło ;) ta onka generalnie chyba w kojcu siedzi wiec na wystawy mogłoby byc ciezko...:([/QUOTE]

prawie wszystkie ON-y z hodowli siedza w kojcach. tylko kwestia socjalizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']nie wiem jak tam jest tak jak pisałam, ale podejrzewam że jednak zamknięty - oni pracują dość dużo, drugi pies też jest w kojcu chyba o ile nie na łańcuchu (bokser bodajże?).
Myślałam że rodowodowego inaczej potraktują, ale doszły mnie słuchy że nie... A szkoda.[/QUOTE]

łańcuch to już wg masakra :(
jak ludzie mają takie podejście to nie ważne dla nich czy z rodowodem czy bez... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']nie wiem jak tam jest tak jak pisałam, ale podejrzewam że jednak zamknięty - oni pracują dość dużo, drugi pies też jest w kojcu chyba o ile nie na łańcuchu (bokser bodajże?).
Myślałam że rodowodowego inaczej potraktują, ale doszły mnie słuchy że nie... A szkoda.[/QUOTE]

masakra , rozumie kojec na czas pobytu w pracy , ale łańcuch :/ i to jeszcze bokser , pies który jest niemalże łysy :( ... Nie masz wpływu na nich ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']dla jakiegokolwiek psa łańcuch to okropieństwo... szok:([/QUOTE]

no dokładnie .... zawsze mówię , buda nie jest zła , ale musi to być dobra buda , ciepła , obszerna , czysta ...no i w życiu łańcuch , wystarczy ogrodzić teren by pies nie nawiał i nie trzeba budować jakiś tam kojców

Jutro :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...