Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dOgLoV']Ale cwaniara :eviltong: Ty jesteś jedna nas jest wiecej więc robimy pośrodku Polski :diabloti:[/QUOTE]

No właśnie przez to, że jestem jedna, to Wy przyjedziecie do mnie ;)
Zrzucicie się na paliwo i wyjdzie Was taniej niż mnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hej


jestem zalamana, dzis przy czesaniu Cezara zauwazylam na koncowkach jego uszu takie czarne grudki na ktorych siadaly muchy jak wsciekle, ja patrze a tam one skladaja jaja :( myslalam ze umre na zawal... odrazu wzielam wode utleniona i zaczelam ta zdejmowac jedna wielka rana na uszach.
wczoraj go czesalam i nic takiego nie bylo a dzis taki szok
zaczelam czytac i to moze byc muszyca... i pies moze umrzec od tego :(
jestem zalamana, jutro rano do weta pedem, bo dzis juz ok 17 to zobaczylam.

Link to comment
Share on other sites

ma martwicę końcowek uszu :(
ponoc to uwarunkowane genetycznie:-( mamy masci i leki i zobaczymy co dalej, jak nie beda pomagac to bedziemy robic co innego, maskara, jestem zalamana


do tego znajomej corka umiera na raka ma niecale 2 latka, normalnie ide ryczec:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']ma martwicę końcowek uszu :(
ponoc to uwarunkowane genetycznie:-( mamy masci i leki i zobaczymy co dalej, jak nie beda pomagac to bedziemy robic co innego, maskara, jestem zalamana


do tego znajomej corka umiera na raka ma niecale 2 latka, normalnie ide ryczec:placz:[/QUOTE]


masakra .... :-(

Link to comment
Share on other sites

niestety nic nie da się zrobić była szansa na operacje we Francji ale nie przeżyłaby transportu
jest z nia juz bardzo zle jest pod tlenem bo bez ma bezdechy i dostaje leki przeciwbolowe :(
jak dzis pisalam z jej mama to nie wiedzialam co jej powiedziec, ona umiera :( jak patrze na Kube to mi serce peka jak mysle o niej, szok.


Ala zapytam, dzis zaczelismy sparowanie kolo ndz powinno byc widac efekty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']niestety nic nie da się zrobić była szansa na operacje we Francji ale nie przeżyłaby transportu
jest z nia juz bardzo zle jest pod tlenem bo bez ma bezdechy i dostaje leki przeciwbolowe :(
jak dzis pisalam z jej mama to nie wiedzialam co jej powiedziec, ona umiera :( jak patrze na Kube to mi serce peka jak mysle o niej, szok.


Ala zapytam, dzis zaczelismy sparowanie kolo ndz powinno byc widac efekty.[/QUOTE]nie znam ale jak to czytam, to płakać się chce :( jaki ten świat niesprawiedliwy! za co tak cierpią dzieci, całkiem niewinne??? :( a dla rodziców taka tragedia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']nie znam ale jak to czytam, to płakać się chce :( jaki ten świat niesprawiedliwy! za co tak cierpią dzieci, całkiem niewinne??? :( a dla rodziców taka tragedia...[/QUOTE]


nie wiem, alee ja od wczoraj mam ciagle ja przed oczami, ten swiat jet tak cholernie niesprawiedliwy... taak bym chciala zeby stal sie cud :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']nie wiem, alee ja od wczoraj mam ciagle ja przed oczami, ten swiat jet tak cholernie niesprawiedliwy... taak bym chciala zeby stal sie cud :([/QUOTE]
widziałam na fb. imienniczka mojej małej...aż się nie chce wierzyć, że nic się już nie da zrobić i maleńka po prostu musi czekać na śmierć. w głowie mi się to po prostu nie mieści :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']widziałam na fb. imienniczka mojej małej...aż się nie chce wierzyć, że nic się już nie da zrobić i maleńka po prostu musi czekać na śmierć. w głowie mi się to po prostu nie mieści :([/QUOTE]


tym bardziej w tym przypadku niesprawiedliwy, ze jej mama miala 16 lat jak ja urodzila, zdecydowala sie urodzic i wychowac, opiekowala a w wieku 8 msc tak los z nich zadrwil, zachorowala, mama ciagle przy niej byla i jest, dziewczyna ktora sama po niekad jest dzieckiem jeszcze, straszny zal, niesprawiedliwosc i rozzalenie z mojej strony, a co ona czuje juz nawet nie mysle i mam nadzieje, ze mnie cos takiego nigdy nie spotka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Nikt mi nie wmowi w takich momentach ze Bog istnieje i jest milosierny, nikt...
Serce mi peka na widok cierpienia zwierzat, cierpienia dzieci nie jestem w stanie pojac w zaden sposob...
Gdzie umiejscowiony jest rak ktory odbiera zycie tej malenkiej? :([/QUOTE]maleńka już umarła :( miała guza mózgu.

Link to comment
Share on other sites

bylismy dzis u weta z samego rana
Cezar ma temperature
uszy sie nie goja
a od wczoraj ma krwotok z odbytu,
wyniki pobrane
krew sie nie krzepnie - mozliwe ze znow ktos "zyczliwy" nam podrzucil trutke na szczury bo wtedy dochodzi do wynaczynienia
jestem zalamana
jak leki nie pomoga to ... koniec a wtedy to juz nigdy wiecej psow.


mam strasznie ciezki czas teraz - jestem tak zdolowana i zmeczona ze nie da sie tego opisac.

Link to comment
Share on other sites

jeju , tak bardzo mi przykro :-( ja też ostatnio mam mega zły okres w żyCiu ale to o Ciebie spotyka jest okrutne :-(
trzymam kCiuki żeby jednak okazało się że to nie trutka a jeżeli tak to oby leki pomogły , nasza Ibri też swojego Czasu najprawdopodobniej najadła się trutki na szCzury i też krew leCiała jej z każdej strony , nie wiem o wtedy wet jej podawał ale powiedział że mamy się nie nastawiać na dobre zakońCzenie tej Historii , dawał wtedy Ibri jakieś 10% szans , a jak widać Ibri wyszła z tego i ma się świetnie , musisz być dobrej myśli !!!!

Link to comment
Share on other sites

Cezar cały czas walczy, tak mi polecial z wagi, ze nie wiem czym teraz nadrobimy te kg:-( oby chcial tylko przybierac.
na razie jestesmy na wygranej, po serii leków i kroplówek jest lepiej, ale zagrozenie jest bo jak jelita sie uszkodzily - oprocz trutki ktos rzucil mu cos ze szklem:angryy: to bedzie ok.
dostal suplementy na jelita, karme ma dla psow aktywnych, ale chyba musze jeszcze cos innego zadzialac bo nie wiem czy sama karma da rade.
musi przytyc do zimy 5-6 kg najmniej.

poprostu temu gnojowi co to zrobil zycze zeby mu lapy uschly a potem zeby go szlak trafil!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...