Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noo ale masz brzusio :loveu:

Wózek wymiata :)


A z łapką to może być ułamek sekundy. Źle staną, wpadł w dziurę, uderzył się. Będzie dobrze :)

Dla alergików są polecane TOTW, bezzbożówki, z różnymi rodzajami mięs... niestety cena zwala z nóg :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Fajny wózek , wygodny i stabilny :cool2:

Co do karmy , to 3 kg nic by ci nie dały , bo to za mało dla duzego psa by ocenić czy mu pasuje[/QUOTE]

no masz rację Ala, 3 kg to za mało... więc zamówię cały worek i zobaczymy.
no wózek też mi się podoba:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Jeśli chodzi o Briata z dziczyzną to Oli bardzo źle na nią reagował- ciągle wymiotował.

Dużo zdrówka dla Ciebie i Cezarka :loveu:[/QUOTE]

hmmm, chyba jednak zamówię mu tą jagnięcinę z ryżem, jadł ją jako szczyl dobrze na nią reagował i nie potrzebnie mu zmieniałam na tego kurczaka... moja wina.
dzięki Kasiu:) mnie chyba łapie coś, zaczyna mnie boleć głowa i w gardle jakoś mnie drapie... oby mnie nie rozłożyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Jak pasowała Jagnięcina z ryżem to wróć do niej . Wyleżeć choróbsko ;).
No i :kciuki: za zdrowienie łapy[/QUOTE]

no tak chyba zrobię, teraz dostaje gotowane bo zimno było plus can vit z proszku na stawy z witaminami.
ale juz coraz cieplej przerzucę go na suchą, bo zawsze lepiej zbilansowana i muszę na stawy mu coś kupić, ale już w tabletkach.

mam nadzieje, że nie będę chora, ta zmienna pogoda daje w kość, w poniedziałek było pięknie, wczoraj sypał śnieg dziś wilgotno i szaro buro... wiosno przyjdź już na dobre!
no z łapką mam nadzieję, że minie, po lekach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ale duży brzuszek już masz, fajny wózek :) Zdrówka Cezarro życzę :)[/QUOTE]

nooo nawet nie wiesz jak mi momentami ciężko jest:) szczególnie pod koniec dnia...
dzieki Iza.
Cezar już mniej kuleje, chce się wściekać i darł japę jak wychodziłam do kuriera bo i on chciał iść, ale ma mieć przez te kilka dni ograniczony ruch, musi wytrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']nooo nawet nie wiesz jak mi momentami ciężko jest:) szczególnie pod koniec dnia...
dzieki Iza.
Cezar już mniej kuleje, chce się wściekać i darł japę jak wychodziłam do kuriera bo i on chciał iść, ale ma mieć przez te kilka dni ograniczony ruch, musi wytrzymać.[/QUOTE]

Może to młodzieńcze zapalenie kości/stawów? Wet to stwierdził u L. i czytałam, że to lubi znikać i nawrać i czasem kuleją różne kończyny, nie tylko jedna. L.też ma alergie na kurczaka, dostaje boscha sensitive dla szczeniąt, na przemian z boschem adult -oba z jagnięciną,ale bedę musiała coś zmienić, bo ten dla szczeniąt, jest tylko do roku, a ona ma już 14mies., a adult jej się znudził i ma malo tej jagnięciny.. myślę właśnie nad zwykłym britem lub britem care..chcę coś w miarę taniego, bo jeszcze Vikki i nie tylko też coś musi jeść..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Może to młodzieńcze zapalenie kości/stawów? Wet to stwierdził u L. i czytałam, że to lubi znikać i nawrać i czasem kuleją różne kończyny, nie tylko jedna. L.też ma alergie na kurczaka, dostaje boscha sensitive dla szczeniąt, na przemian z boschem adult -oba z jagnięciną,ale bedę musiała coś zmienić, bo ten dla szczeniąt, jest tylko do roku, a ona ma już 14mies., a adult jej się znudził i ma malo tej jagnięciny.. myślę właśnie nad zwykłym britem lub britem care..chcę coś w miarę taniego, bo jeszcze Vikki i nie tylko też coś musi jeść..[/QUOTE]


u nas też Cezar miał to zapalenie kości teraz też to ma, ale po tabletkach przeszło.
ja kupię mu brita premium lamb and rice on ma duzo jagnieciny bo cos ok 40%
a cena za 15 kg 140zl, a przy 2 workach wychodzi 115zł za worek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']u nas też Cezar miał to zapalenie kości teraz też to ma, ale po tabletkach przeszło.
ja kupię mu brita premium lamb and rice on ma duzo jagnieciny bo cos ok 40%
a cena za 15 kg 140zl, a przy 2 workach wychodzi 115zł za worek.[/QUOTE]

Ciekawa jestem jak się spodoba Cezarowi i czy mu spasuje ? Ja chyba też go kupię,ale dopiero jak L.wykończy zapasy dawnych karm :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']u nas też Cezar miał to zapalenie kości teraz też to ma, ale po tabletkach przeszło.
ja kupię mu brita premium lamb and rice on ma duzo jagnieciny bo cos ok 40%
a cena za 15 kg 140zl, a przy 2 workach wychodzi 115zł za worek.[/QUOTE]
moje psy kiedyś jadły tą karmę. nawet im służyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a próbowałyście Bosch'a?

[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch[/URL]

ryba i ziemniak, albo ryż i jagnięcina? wydaje mi się, ze cena w miarę fajna :)[/QUOTE]

Alina, czytałaś skład tej karmy? Na pierwszym miejscu jest sproszkowane mięso drobiowe, a Justyna chce karmę bez drobiu ;) Pominę fakt, że jest w niej tylko 5% jagnięciny :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Ciekawa jestem jak się spodoba Cezarowi i czy mu spasuje ? Ja chyba też go kupię,ale dopiero jak L.wykończy zapasy dawnych karm :)[/QUOTE]

Cezar jadł brita care junior lamb and rice jak był szczylem i żałuję, że mu zmieniłam, bo świetnie mu pasował, a teraz kupię mu tego ulepszonego premium i mam nadzieje, ze bedzie ok a jak nie to bede szukala dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a próbowałyście Bosch'a?

[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch[/URL]

ryba i ziemniak, albo ryż i jagnięcina? wydaje mi się, ze cena w miarę fajna :)[/QUOTE]

ale jego skład do brita się nie umywa, bo tam tej jagnięciny jest conajmniej 8 razy wiecej no i jest drób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Alina, czytałaś skład tej karmy? Na pierwszym miejscu jest sproszkowane mięso drobiowe, a Justyna chce karmę bez drobiu ;) Pominę fakt, że jest w niej tylko 5% jagnięciny :roll:[/QUOTE]


zgadzam się z Tobą Madziu:)


coś mi multicytat nie działa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Ozzy po bricie robił za trutkę gazową :lol:

Szykujecie się pomalutku ??[/QUOTE]

no zobaczymy jak podziała na niego ta nowa receptura... oby było ok.

noooo:) już powoli zaczynam, od następnego tyg trzeba wziąść się za pakowanie torby i ciuszki.
wózek mamy, łóżeczko też - ale jeszcze cała wyprawka do niego nie kupiona.
powiem Ci, że już bym chciała być po i wiedzieć, że jest ok.
30 kwietnia będę wiedziała, czy czeka mnie cesarka... w sumie to już nie wiem co lepsze, tyle opinii różnych, że trzeba będzie samej się przekonać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...