Jump to content
Dogomania

Aza- mój ukochany podhalan :)


Nemooo

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak mi przykro :( Mój piesek odszedł za TM miesiąc temu i strasznie mi go brakuje... Boli jakby mniej, ale brakuje mi strasznie przytulania się do niego i tego, że zawsze rozweselał mnie gdy wracałam do domu, że kradł czapkę lub kapcie i merdając ogonkiem paradował z nimi po całym mieszkaniu :) Musiałam go uśpić, ale decyzja była bardzo trudna :( Mimo to wiem, że zrobiłam dobrze, że istoty, którą się kocha, nie można skazać na bezsensowne cierpienie tylko dlatego, że chce się pobyć z nią ten tydzień czy dwa dłużej...

Moja psina nie ma wątku, ma za to skromną galerię, której nie chcę usunąć... Lubię patrzeć na tą jego szczęśliwą mordkę...

[url]http://www.dogomania.pl/galeria/d/8955/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Azunia właśnie została pochowana...
Kopanie trwało ponad 2 godziny... Ja wstałem i od razu poszedłem kopać... Ziemia była zmarznięta na 30 cm... Kopaliśmy młotkiem i siekierką :) Już biega za Tęczowym Mostem, je swoje ulubione przysmaki.. Jest zdrowa jak nigdy dotąd :) (mam taką nadzieję, a jak wiemy nadzieja umiera ostatnia ;))

A mi mniej więcej przeszło... Jestem szczęśliwy że już nie męczy się na tym świecie :evil_lol:

Co prawda brakuje mi jej, ale w tym psim niebie jest jej lepiej...

Żałuję też że nie założyłem jej wątku trochę wcześniej...


Aha...
Wczoraj oglądając na moim telefonie zdjęcia Azuni, okazało się że mam jeszcze odrobinkę zdjęć :) Takich dla was.... I wysnułem jeszcze jeden wniosek... Mój telefon to skarb.. Bo mam na nim pamiatkę po moim skarbie :P
Dobra bo znowu łzy mi lecą :oops:
Pozdrawiamy :) Ja z ziemi, a Aza zza TM :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Ja tu pierwszy raz,a tu takie smutna wieść:(
trzymaj się,i płacz do woli,bo on pomoże,choć nie od razu(Ja też 6 lat temu straciłam przyjaciela Baltusia)

a Ty Azuniu biegaj szczęśliwie za TM

P.S.Azunia była bardzo piękną suczką

pozdrawiamy[/QUOTE]

Dziękujemy i witamy :) Zaraz wpadamy do Oskarka :)
Strasznie żałuję że nie założyłem Azuli wątku wcześniej :(

Dziś wieczorem będzie kolejne zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pralinka94']Biedna Aza, może spotka się za TM z moim Dudusiem, który wczoraj również odszedł... ech, co to za wczorajszy dzień..[/QUOTE]

Trzymaj się :(:(
Na pewno się spotkają :)
Jak twój stan będzie Ci pozwalał napisać co się stało to możesz to tu napisać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']eh Pralinka trzymaj się ...coś pechowy ten rok :([/QUOTE]

Początek faktycznie bardzo pechowy... W środę jeszcze byłem z Azunią u weta, to też suczka ( chyba mix asta i boxera) była do uśpienia.. Miała straszne guzy na sutkach :(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][U]Usprawiedliwienie[/U][/B][/CENTER]
Proszę o usprawiedliwienie nieobecności [B]Nemooo[/B], wieczorem dnia 07.02.2012 i nie dodanie zdjęcia suczki imieniem Aza.
Powód: Przyjazd gości.


A teraz tak na serio :)
Sorki że nie było zdjęcia, ale goście nas zaskoczyli i byli do późna :p
Czyli: Zaległe zdjęcie+ Dzisiejsze zdjęcie+(może bonusik:))= może 3 zdjęcia :)

Pozdrawiamy i do wieczorka :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...