Jump to content
Dogomania

Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie, bo czy to Elvis czy nie, ale dylematem jest to, że to przecież wcale nie musi być fajny domek i co wtedy??? Oddacie Lukasa jakiejś babie, której zwisa i powiewa??? O nieee!!! Lukas jest kochany, on musi mieć fajny dom, a nie jakąś wariatkę! Jemu u nas lepiej, niż gdzieś tam u jakiegoś babska, poza tym, jeśli stwierdzili że to nie on, to nie on i po sprawie. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby wydać Lukasika nie wiadomo gdzie i komu....nie, niee, nieeee

Link to comment
Share on other sites

To nie było jakieś babsko tylko całkiem rozsądna kobieta. Byli szukać go u nas w Kundelku, rozwieszali u siebie ogłoszenia, tęsknią za nim i nie tracą nadziei. Jednak jak pisałam wcześniej, po dosłaniu im zdjęć stwierdzili, że to jednak nie ich pies. Ja osobiście przyjechałabym upewnić się w 100% skoro wczesniej wydawało im się, że to może być ten..

Link to comment
Share on other sites

Malawa daleko i jeszcze ograniczona rzeką. Możliwość przejścia psa na tą stronę to przejscie albo w Rzeszowie przez zaporę (i całe ruchliwe miasto), albo w Zarzeczu (5 wiosek musiałby przynajmniej przelecieć). Wg mnie kawał drogi i pies nie miałby powodu aż tak daleko się oddalać. Kobieta nie znalazła psa blisko i w schronisku w Rzeszowie to szukała dalej, pewnie dlatego po miesiącu tu trafiła. Do dobrze świadczy, że po miesiacu nadal szuka wg mnie.

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']nie wiem jak tam z jego sierścią, czy ma podszerstek czy nie, tak czy siak na pewno marźnie :shake:.[/QUOTE]
Jutro spróbuje założyć kubrak Lukasowi! Na niego nie próbowaliśmy, nie wiem, może mu tam Magda założyła..jutro spróbuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']A w kubraczek się wcisnąć nie da? Co oni wszyscy taka banda uparciuchów?
Wojtuś sobie dawał założyć, a ci jakieś cyrki urządzają...[/QUOTE]

Wojtuś, Terry i Gabi paradowały w kubraczkach i problemów nie robiły, a tu bunt jakiś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']To ja trzymam kciuki za chłopaka.

E, on ma jakiś tekst sensowny?[/QUOTE]
A no nie ma:cool3::cool3:

[quote name='majuska']Pamiętam Wojtusia w tym kubraku moro wpatrzonego w Agulę jak w święty obraz:diabloti:...to były czasy:lol:
Nie rozumiem dlaczego nowa ekipa gardzi kubraczkami:roll:[/QUOTE]
Wojtuś wiedział co dobre,a te mendy się nie znają;);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...