Jump to content
Dogomania

Galeria Kumpla - wracamy...


Ewa&kumpel

Recommended Posts

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Wróciliśmy po długiej nieobecności. :oops: I cóż? Muszę się dogo nauczyć prawie od podstaw. Dużo się tutaj pozmieniało. Wstawianie zdjęć... itp. :crazyeye:

Wkrótce napiszę coś więcej.
Dzięki, że o nas nie zapomnieliście
Pozdrawiamy i postaramy się ponadrabiać co nieco. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hej. Jak już wcześniej napisałam trochę się działo. Najważniejsza informacja jest taka, że Kumpliś chorował. Któregoś dnia zaczął się gryźć i drapać. Czasem tak bywa, że pies się podrapie, więc nie byłam specjalnie zdziwiona. :shake: Po jakiś dwóch dniach zauważyłam, że wydrapał sobie skórę na plecach, a w międzyczasie posypała mu się sicha. Nie mogłam jej opanować - wszędzie pełno jej było.
Poszliśmy do weterynarza (nie naszego bo nie mieliśmy jak dojechać), a ten ogolił wydrapane miejsce, powiedział, żeby smarować maścią i przemywać płynem. Do tego oczywiście zastrzyki. Minęło parę dni i żadnej poprawy mimo tych wszystkich zabiegów.
Męczył się strasznie. Wreszcie pojechaliśmy do naszego pana weta. I co? Od razu postawił trafną diagnozę i poprawa nastąpiła w ciągu praktycznie dwóch, trzech dni.
Okazało się, że było to atopowe zapalenie skóry. Od kąpieli w pobliskiej rzece.

[IMG]http://images11.fotosik.pl/50/a9e3d949c84b15f3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...