Jump to content
Dogomania

Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia


masza44

Recommended Posts

Wątek zakładam ponieważ obiecałam pomóc znajomej u której Lunka znalazła DS ale niestety musi z niego odejść...

Lunka ma 4 miesiące. Została porzucona pod marketem w Krakowie. Kasia ją zabrała do siebie i rozkleiła ogłoszenia, że znaleziono szczeniaka. Zadzwoniła nastolatka z zastrzeżonego numeru, że to ona wzięła psa, ale rodzice się nie zgodzili i kazali oddać do schroniska więc podrzuciła ją pod Castoramę, aby ktoś ją znalazł . Kasia postanowiła zatrzymać malutką jako swojego 3 pieska i przez 2 miesiące było dobrze. Niestety od kilku tygodni najstarsza, 10 letnia sunia rezydentka zrobiła się bardzo agresywna w stosunku do Luny.Rzuca się na nią z zębami, kilka razy ciężko było ją oddzielić od Lunki. Jak zostają same w domu Kasia zamyka agresorkę w łazience, ale wtedy ona wyje i sąsiedzi się skarżą. Pomimo łez i żalu Lunka musi znaleźć nowy domek.
Lunka to naprawdę wspaniała sunia. Wygląda jak puchowa kula. Jest ciągle wesoła, radosna, cieszy się ze wszystkiego i macha swoim maciupkim ogonkiem. Jak to szczeniak chce się bawić. Jest przyzwyczajona do dzieci, przyjazna do innych psów, a ponieważ jest taka malutka z pewnością przyzwyczai się do kotów. Będzie średniej wielkości, kudłatym pieskiem.
Lunka ma na razie ogłoszenia w tablica.pl. gumtree, ogłaszam.pl i niestety usuwa mi jej allegro:(

[SIZE=4]Numer kontaktowy: 600437622

AKTUALIZACJA 18.02.2012: Lunka jest w poleconym przez TOZ DT, TOZ odpowiada za jej utrzymanie, leczenie oraz adopcję.
[/SIZE]

Edited by masza44
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=red]Jestem załamana, z adopcji wraca Milka...jeśli tak to zablokuje na kilka dni DT dla Lunki........Ryczeć mi się chce jacy ludzie są nieodpowiedzialni.......Czy ktoś nie zna płatnego DT w Krakowie?? Potrzebny na gwałt!
Amiga- dziękuję za ogłoszenia
[/COLOR][/SIZE]

Edited by masza44
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mojko309']Mogę wziąć malucha na jakiś czas ale nie wiem czy dogada się z kotami ? Mam dwie suczki i dwa koty.[/QUOTE]
A możemy to sprawdzić? Jesteś z Krakowa? Bo mogłybyśmy przyjechać z Lunką i sprawdzić czy jest ok, możnaby tak? Mój numer 728 838 200, albo napisz mi pw a ja zadzwonię.
...
Już, jesteśmy umówione, wpadłybyśmy w sobotę obczaić jak się zwierzaki dogadają. Jak będzie ok, mała zostanie a my ustalimy szczegóły.

Kochani bardzo proszę o pomoc w znalezieniu DT także dla tej suni : [url]http://www.dogomania.pl/threads/215325-SZCZENIAK-NA-%C5%81A%C5%83CUCHU!-Ju%C5%BC-w-DS-%29[/url]
- na razie mam płatne ale nie wiem na jak długo będzie mnie stać...

Edited by masza44
Link to comment
Share on other sites

Dt u mojko zarezerwowany. W międzyczasie Lunka była 2 dni w DS- zwrotka bo piszczy i zlała się na dywan- no comment. A pani wydawała się taką normalną osobą...Kasia na razie czeka na odzew z ogłoszeń bo żal jej tak przerzucac Lunke z miejsca na miejsce, ale Dt jest w pogotowiu bo nie wiadomo jak będzie.

Link to comment
Share on other sites

Bogowieeeee :oops::oops: Ja obiecalam porobic ogłoszenia. I nadal obiecuje, tylko wciąz mam za krótka dobe. Jeśli mi podrzucisz link do któregoś z jej ogłoszeń (zwbym mogła ukraść tekst) to coś spreparuję. Sama w tekstach nie jestem zbyt dobra.
I jak rozumiem - mamy tylko te zdjęcia, ktore są tu na wątku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Bogowieeeee :oops::oops: Ja obiecalam porobic ogłoszenia. I nadal obiecuje, tylko wciąz mam za krótka dobe. Jeśli mi podrzucisz link do któregoś z jej ogłoszeń (zwbym mogła ukraść tekst) to coś spreparuję. Sama w tekstach nie jestem zbyt dobra.
I jak rozumiem - mamy tylko te zdjęcia, ktore są tu na wątku?[/QUOTE]
Spoko AMIGA, zdjęcia tylko te. Zaraz wstawię tekst do ogłaszania.

Link to comment
Share on other sites

4 miesięczna Luna szuka domu
Lunka ma 4 miesiące. Została porzucona pod marketem w Krakowie. Prawdopodobnie była niechcianym prezentem. Znaleźli ją dobrzy ludzie, którzy chcieli ją przygarnąć jako trzeciego psa, ale ich własne 2 suczki nie zaakceptowały maluszka i dlatego Lunka musi znaleźć nowy domek. Lunka to naprawdę wspaniała sunia. Wygląda jak puchowa kula. Jest ciągle wesoła, radosna, cieszy się ze wszystkiego i macha swoim maciupkim ogonkiem. Jak to szczeniak chce się bawić. Jest przyzwyczajona do dzieci, przyjazna do innych psów, a ponieważ jest taka malutka z pewnością przyzwyczai się do kotów. Prawdopodobnie jest mixem bernardyna lub berneńczyka, będzie średnim lub dużym pieskiem. Powinna zostać odrobaczona, zaszczepiona na wirusówki oraz na wściekliznę. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed i podopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej ze zobowiązaniem się do sterylizacji Luny po osiągnięciu dojrzałości. Luna znajduje się w Krakowie.
Pamiętaj , pies to nie rzecz , nie prezent , nie maskotka - to żywa istota za którą będziesz odpowiedzialny !
Kontakt: 600 437 622

Link to comment
Share on other sites

Tak na szybko - ojej, animalia, eoferta, cafeanimal - czekają na akceptacje moderatora
i
[URL]http://krakow.lento.pl/4-miesieczna-luna-szuka-domu,276826.html[/URL]
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-4-miesieczna-Luna-szuka-domu-W0QQAdIdZ350291351[/URL],

[URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/652513-4_miesieczna_luna_szuka_domu.html[/URL]

Edited by AMIGA
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']jaka cudna
może Fundacja Pasterze ma jakieś miejsce [url]http://www.pasterze.com.pl/[/url][/QUOTE]
Na razie Lunka zostaje u mojej koleżanki- jej córka się rozpłakała i zabroniła przerzucać Lunkę z domu do domu, dlatego szukamy DS bardzo pilnie. DT jest w odwodzie na wszelki wypadek bo sytuacja podobno między suczkami coraz gorsza:(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Lunka jest nadal u mnie, ale sytuacja między moją staruszką a szczeniorem niestety jest co raz gorsza. Już ostatnio chciałam ją oddać na DT ale niestety moja córa, która się opiekuje psinką za nic nie chce się zgodzić, zresztą mi też jest okropnie żal i nie chcę aby psina poniewierała się od domu do domu. Myślałam, że może będzie jakieś zainteresowanie ogłoszeniami i ktoś zadzwoni, ale niestety nie było ani jednego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...