Jump to content
Dogomania

Junior, z domu-na łańcuch i do Juniorka los się uśmiechnął w DS !


Aleksa.

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']tak, co roku jakieś pieski (przedstawiciele znajdek ) jadą.;) zazwyczaj dwa lub trzy.;) zależy od miejsca w samochodzie :) ale nie wiem czy akurat Junior będzie jechał .:D[/QUOTE]
Nawet jakbym namówiła tate na transport ? :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='paulaa.']Nawet jakbym namówiła tate na transport ? :smile:[/QUOTE]

biedny ten Twój tata, podziwiam go.:):)

wiesz kiedyś Pani Jola mówiła że bierze tylko 2-3, bo to jednak stres też.;) Tam głośno jest, dużo ludzi.;) a musi być wystarczająco osób żeby było kim się zająć psem.;)

Wszystko zależy od Pani Joli.;) a wybierasz się pomóc ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']biedny ten Twój tata, podziwiam go.:):)

wiesz kiedyś Pani Jola mówiła że bierze tylko 2-3, bo to jednak stres też.;) Tam głośno jest, dużo ludzi.;) a musi być wystarczająco osób żeby było kim się zająć psem.;)

Wszystko zależy od Pani Joli.;) a wybierasz się pomóc ? :)[/QUOTE]
Jeśli byłabym potrzebna, to chętnie. ;)
I tak pewnie będe tam ze Scoobym, jeśli nie z żadnym z psów z przytuliska, albo azylu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Jeśli byłabym potrzebna, to chętnie. ;)
I tak pewnie będe tam ze Scoobym, jeśli nie z żadnym z psów z przytuliska, albo azylu.[/QUOTE]

wiesz pomoc potrzeba, ale raczej byś bez swojego psa musiala być.:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazar dla Znajdkowych psiaków :smile:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiak%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-z-Gorzyc-filmy-torby-bi%C5%BCuteria-do-08-06-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227442-Dla-znajdkowych-psiaków-i-psów-z-Gorzyc-filmy-torby-biżuteria-do-08-06-godz-21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_88']Proszę o szczegóły! Koniecznie! Wchodzę tutaj i taka wiadomość, normalnie szczęście :)[/QUOTE]

zacytuje z innego wątku

info z wczoraj :

dzisiaj Junior zamieszkał na Bemowie


Juniorek ze swoim panem

[IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7426/junioradopcja.jpg[/IMG]
Napisze jeszcze,ze nowy Pan Juniora byl przygotowany na maxa.Szelki,smycz, zareloko,poslanie,.Wszystko nowka sztuka.I jeszcze smaczki i zabawki i lek na odrobaczenie.:loveu:Kocham takie domki.





tyle wiemy ale lepiej trzymajmy kciuki ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula82']Mamy kolejny happy end :D
Oby takich nowin wiecej. :D[/QUOTE]

Junior to wspaniały psiak i zasługuje na dom i kochającą rodzinę. Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkiego najlepszego nowej rodzinie :) Mam też nadzieję, że od czasu do czasu pojawi się jakaś informacja co tam u Juniorka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Witajcie :D Jestem właścicielem Juniorka ;) to ja ten chłopak trzymający go na kolanach , z Bemowa:) Juniorek ma się baardzo dobrze, jest wydaje mi się szczęśliwym psiakiem , sypia razem ze mną lub w posłaniu obok . Mieszkamy teraz w moim domu rodzinnym w Łańcucie , ma ogródek w którym biega oraz od czasu do czasu jeździmy na wielką działkę gdzie się często lubi wytarzać w jakimś gnoju i wybiega się po czym pada spac albo inna opcja - spacer w pola :D Juniorek ma starszą towarzyszkę , która mieszka u nas w domu już dłużej ma lat 10 , mały terierek - Mopcia. Razem są szczęśliwi i chyba im dobrze. O i zapomniałem dodać , że co jakiś czas jeździmy do fryzjera :D to tak apropo czyjejś z Waszych wypowiedzi "Jemu tam włos z głowy nie spadnie" ;) Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...