Jump to content
Dogomania

Śnieżek ma DOM!!!!


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='erka']To podaj konto, gdzie można parę groszy wpłacić na psiaka. Dobrze,że juz bezpieczny:).[/QUOTE]

BUDRYSEK jest teraz ze Śnieżkiem w lecznicy... może potem uda mi się z nią skontaktować i o konto zapytać.
... niestety BUDRYSEK nie ma bieżącego dostępu do internetu(tylko okazjonalnie z rzadka :( )... najlepiej kontaktować się z nią telefonicznie np. smsami.

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia z lecznicy:
[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407480_362563143769316_100000469014718_1490259_1597498681_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/402384_362563460435951_100000469014718_1490262_1058340906_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/400160_362563987102565_100000469014718_1490265_1551158382_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395059_362563723769258_100000469014718_1490263_1322692533_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wstępne informacje z lecznicy, takie na szybko:

wiek określony na ok 5lat...
zęby bardzo starte, a właściwie jakby wykruszone od gryzienia łańcucha...
na szyi bardzo wielka rana(wielkości 2 damskich dłoni)- różowa, zaogniona, bez sierści...wymaga zaopatrzenia...
psiak będzie sterylizowany...

BUDRYSEK bardzo prosi o przelewanie pomocy bezpośrednio do lecznicy(prócz leczenia, kastracji, będzie w niej hotelowany kilka dni) na konto podane niżej:

[B]Gab.Wet.Medwet
Bielsko Biala, Lelewela
[SIZE=4]z dopiskiem : A.Ciuruś - psiaki_Śnieżek/ Henio[/SIZE]
konto:75 1050 1070 1000 0090 7389 6160[/B]


Bardziej szczegółowe i konkretne informacje, podam później lub udzieli ich w najbliższym czasie sama BUDRYSEK jak się uda dorwać do internetu...

Acha, w lecznicy zmieniono imię chłopaczkowi i został [B]HENIEM:lol:...
[/B]...do auta nie chce wsiadać, choć z samą jazdą nie ma już najmniejszego problemu
... na wagę nie wiem, czy udało się go wepchnąć[B]- [/B]umykał bardzo sprawnie jak moje benki[B] :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Każda złotówka jest na wagę złota ....i życia Śnieżka.[/QUOTE]

Dokładnie tak myślę...
Bardzo dziękujemy w imieniu tego psiaka, który w swoim życiu dorobił się jedynie [B]rany po obroży i łańcuchu,[/B] pilnując zresztą nie wiem czego... pustego, dziś zasypanego śniegiem pola?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Przelane, mam nadzieję, że pojawi się więcej osób chętnych pomóc.[/QUOTE]

...:) w imieniu tego psiaka, od dziś dwojga imion: Śnieżka/Henryka(przynajmniej tego ma w nadmiarze :) ) mam także taką nadzieję.
By nie umknął, pokazujemy go późnym wieczorkiem...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B][SIZE=3][U]Konto dla Śnieżka/ Henryka:[/U]
[/SIZE][/B]
[B]Gab.Wet.Medwet
Bielsko Biala, Lelewela
[SIZE=4][SIZE=2]z dopiskiem :[/SIZE] [COLOR=black]A.Ciuruś - psiaki_Śnieżek/ Henio[/COLOR][/SIZE]
konto:75 1050 1070 1000 0090 7389 6160


[COLOR=black]...dla tego psiaka, każdy grosz jest bogactwem i ... życiem.
[/COLOR][/B][COLOR=black]Konto wklejone jest też w pierwszym poście...
[/COLOR][B][COLOR=black]

[/COLOR] [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK'][COLOR=red][B][SIZE=3][U]Konto dla Śnieżka/ Henryka:[/U]
[/SIZE][/B]
[B]Gab.Wet.Medwet
Bielsko Biala, Lelewela
[SIZE=4][SIZE=2]z dopiskiem :[/SIZE] [COLOR=black]A.Ciuruś - psiaki_Śnieżek/ Henio[/COLOR][/SIZE]
konto:75 1050 1070 1000 0090 7389 6160


[COLOR=black]...dla tego psiaka, każdy grosz jest bogactwem i ... życiem.
[/COLOR][/B][COLOR=black]Konto wklejone jest też w pierwszym poście...
[/COLOR][B][COLOR=black]

[/COLOR] [/B][/COLOR][/QUOTE]


[COLOR=red][B][COLOR=black]...BUDRYSKU, [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=red][B][COLOR=black]korzystając z Twojego konta, [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=red][B][COLOR=black]wstawiłam konto do wpłat dla Śnieżka, w pierwszy post ...[/COLOR][/B][COLOR=black] mam nadzieję,że nie namieszałam:oops:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elu']Podrzucamy przy porannej kawie! ;)[/QUOTE]

Podrzucamy i pokazujemy... ciekawe jak spędził pierwszą noc w lecznicy i na kiedy przewidywana jest kastracja?
Dobrze byłoby jak najszybciej by przed drogą do dt był w pełni sił i formy...

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

nasz Henryk Sniezek ma własnie kastracje
wazy 20 km, wetka cenia Go na mlodszego niz 5 lat...zeby zniszczone mechanicznie...czyli probowal uwolnic sie z lancucha :(
bez problemu pozwolil zagladnac sie do pysia
ladnie chodzi w szeleczkach , troszke ciagnie ale nauczy sie

i najwazniejsze! wizyta wypadla super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']nasz Henryk Sniezek ma własnie kastracje
wazy 20 km, wetka cenia Go na mlodszego niz 5 lat...zeby zniszczone mechanicznie...czyli probowal uwolnic sie z lancucha :(
bez problemu pozwolil zagladnac sie do pysia
ladnie chodzi w szeleczkach , troszke ciagnie ale nauczy sie

i najwazniejsze! wizyta wypadla super :)[/QUOTE]

No masz... nasz Henio dorobił się i imienia i nazwiska :)... ale straci co nieco- nie tylko jajuszka, ale i dotychczasową "pracę"( dochodu mu nie przynosiła i bezpieczeństwa nie zapewniała). Nie ma się jednak co martwić- pola i tak nikt nie ukradnie, więc syzyfową była jego praca i nie potrzebna mu ona!
Teraz pora na emeryturkę szczęśliwą i ciepełko codzienne.

[B]No i kiedy nasz Henryk Śnieżek wyrusza do Warszawy?[/B]
Dziś oczywiście trzymamy kciuki, by zabieg spokojnie sobie przebiegł, a Henio szybko doszedł do siebie, ale ciekawość ogromna męczy :)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2411magdalenka']a jak jego kondycja? skoro robicie sterylkę to chyba niezła?
a nie ma niedowagi przy tak skąpym karmieniu?

fajowo że bezpieczny!
przelewam 20 zł[/QUOTE]

Na temat niedowagi nie będę się wypowiadała... nie widziałam psiaka, więc nieco trudno się wypowiadać, ale BUDRYSEK wszelkie działania uzależniała od kondycji zdrowotnej Henia oraz decyzji weterynarza, który chłopaka zbada. Wygląda na to, że w jego opinii kastracja nie stanowiła zagrożenia dla naszego bielucha... kciukasy zaciśnięte, by nic nie przewidzianego nie przyplątało się i Henio błyskiem doszedł do formy!

Dziękujemy bardzo w imieniu Henia Śnieżka :)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...