Jump to content
Dogomania

Daula nie żyje....


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przybiegam z cegiełek Ulv-jesuuu, co się dzieje??? czy BDT jest zostawiany sam sobie, bo jest Bezpłatny??? bo nie wyrzuci psa? bo "jakoś" sobie poradzi? bo "po co bierze psa/kota jak go nie stać? naprawdę wyć się ze złości chce...
Myślę jak pomóc...kasy za bardzo nie mam...ale co potrzebne jest z ludzkich rzeczy? jeśli nie chcecie pisać tu-poproszę o pw-mogę się podzielić tym co mam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Przybiegam z cegiełek Ulv-jesuuu, co się dzieje??? czy BDT jest zostawiany sam sobie, bo jest Bezpłatny??? bo nie wyrzuci psa? bo "jakoś" sobie poradzi? bo "po co bierze psa/kota jak go nie stać? naprawdę wyć się ze złości chce...
Myślę jak pomóc...kasy za bardzo nie mam...ale co potrzebne jest z ludzkich rzeczy? jeśli nie chcecie pisać tu-poproszę o pw-mogę się podzielić tym co mam[/QUOTE]
Dzięki piękne za odwiedziny ;) Ja mam najbliżej do tego bdt ok. 12 km, jak znajdę czas to jadę, jak znajde jakieś pieniądze to tez podrzucam. Teraz idą święta niemalże nasze narodowe a oni mają sytuacje podbramkową , nie znam aż tak dokładnie ich finansów ale jak już była jedna licytacja samochodu (używanego ) męża to można się tylko domyślać. Chciałabym też na święta przygotować dla Nich paczkę żywnościową to już będzie dla nich dużo, odsapną na chwilę no i poczują że nie są sami :-(. Prócz Dauli mają też basetkę Zuzie (rezydentka) i co najmniej 3 kotki jak nie więcej bo także są ptrzygarniane odczasu do czasu jakieś miauczące biedaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Przybiegam z cegiełek Ulv-jesuuu, co się dzieje??? czy BDT jest zostawiany sam sobie, bo jest Bezpłatny??? bo nie wyrzuci psa? bo "jakoś" sobie poradzi? bo "po co bierze psa/kota jak go nie stać? naprawdę wyć się ze złości chce...
Myślę jak pomóc...kasy za bardzo nie mam...ale co potrzebne jest z ludzkich rzeczy? jeśli nie chcecie pisać tu-poproszę o pw-mogę się podzielić tym co mam[/QUOTE]

hope - bardzo ważna jest pomoc w karmie - albo wątrobowej dla dauli, czyli chorowitej, wyeksploatowanej suni na bdt, albo zwykłej dla bassetki (są jeszcze koty) - to też pozwoli odsapnać finansowo i przeznaczyć kaske na karmę weterynaryjną.


to prawda, że Daula została niejako wcisnięta państwu, pomoc za to była dośc krotka. daula ponad rok przychodziła do siebie psychicznie i wszystko wskazuje na to, że była w pseudo. zdrowotnie też soporo czasu zajęło wyprowadzić ją na prosta,a le poprzednie życie sprawiło, ze do końca się nie da. problemy wątrobowe będzie mieć już zawsze, generalnie ukłąd trawienny ma w kiepskim stanie i stąd te potrzeby. organizm jest osłabiony poprzednim życiem i nie jest różowo.

Państwo z kolei mają faktycznie fatalnie i pomoc im odczuwam w pewien sposob jako nasz moralny obowiązek. w ramach możliwości, z doskoku, bo wiadomo, ale potrzebują jej, a my o tym wiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Zapisuję, na razie czuję się przytłoczona ilością celów, jakim chciałabym zrobić bazarki/pomóc, ale pomyślę! Czy ten BDT jest w W-wie czy gdzieś w okolicach?[/QUOTE]

Wiem cioteczki drogie każdy pomaga ile się da, ja też podrzucam grosiki a potem dla Dauli mam marne resztki. Daula przebywa w Międzylesiu pod Warszawą, choć ta miejscowość jest już wcielona do Warszawy.Jak zwał tak zwał to podwarszaska miejscowość.

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę ze SKARPETY OWCZARKOWEJ z dobrą nowiną :)
Kupimy Dauli worek karmy Hepatic
Mam tylko pytanie: [B]jakiego hepatica teraz je albo jadła ostatnio ?[/B] Royal Canin, Trovet, Hill`s l/d ???
Wyczytałam, że zmiana karmy powoduje u niej rewolucje żołądkowe, więc chciałabym zamówić taką, do jakiej jest przyzwyczajona. Proszę o adres do wysyłki i kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Przychodzę ze SKARPETY OWCZARKOWEJ z dobrą nowiną :)
Kupimy Dauli worek karmy Hepatic
Mam tylko pytanie: [B]jakiego hepatica teraz je albo jadła ostatnio ?[/B] Royal Canin, Trovet, Hill`s l/d ???
Wyczytałam, że zmiana karmy powoduje u niej rewolucje żołądkowe, więc chciałabym zamówić taką, do jakiej jest przyzwyczajona. Proszę o adres do wysyłki i kontaktowy numer telefonu dla kuriera[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy!! Ostatnio kupowałyśmy (bazarek) Royal Canin Hepatic, "rewolucje" były jak nie miała odpowiedniej karmy, teraz powróciły bo domek otrzymał jakąś karmę z gminy a my nie byłyśmy w stanie zadbać o dobrą karmę. Zamiennie było tez gotowane jedzenie (ryż drób , marchewka).
Zaraz przekaże namiary kontaktowe na pw.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...