Jump to content
Dogomania

14 latka w ciąży?


Mizerikordia

Recommended Posts

Dzień dobry. Jestem tu nowa. Dziś rano uciekła moja psinka - lat 14, przygłucha, oczywiście okres wzmożonej ochoty na samca i cóż... znalazłam ją po ponad dwóch godzinach, kiedy bawiła się w najlepsze z pewnym psem. Z rozmów z obecnymi tak trwało to podobno 5 lub nawet 10 minut.
Czy to możliwe, żeby moja psinka w tym wieku miała szczeniaki? Czy to dla niej bezpieczne? Dodam jeszcze, że to dopiero początek cieczki.

Link to comment
Share on other sites

Witaj! Mojej cioci suczka Sunia - 11 lat miała cieczkę i uciekła na wioskę do psów. Nie było jej cały dzień, wielokrotnie szczepiła się z psami i nie zaszła w ciąże. Nie wiem może to tylko przypadek. Raczej nie jest to bezpieczne.

Edited by Kapelusz
Link to comment
Share on other sites

mizeri-oczywiście że może zajść w ciążę.u suk nie występuje klimaklterum są zdolne do rozrodu do końca życia,a to czy bedzie miała szczeniaki,czy nie lub urodzą się z wadami genetycznymi ,czy poroni to juz inna bajka.może najlepiej byłoby pójść z tym problemem do weta?

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, by w tym wieku zaszła w ciąże. Jednak poród jak i usunięcie czy sterylizacja jest dal niej bardzo niebezpieczna. Jeżeli był to na pewno początek to na 50:50 jest w ciąży, małe prawdopodobieństwo... Skontaktuj się najlepiej z lekarzem weterynarii, on udzieli ci wskazówek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...