Jump to content
Dogomania

JUŻ NA ŁAŃCUCHU . sunia owczarek niemiecki.


Marta1990

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to nie ma sensu żeby Demi tam jechała
mozna oddać psa do schronu
z kim ma Gmina podpisaną umowę?
na pewno nie możecie jej ukrywać, bo to jawna kra..
a poza tym jak ta zniknie to jest duża szansa że facet załatwi sobie nowego psa, to nie tędy droga
ja bym oddała mu i obserwowała i jak coś to trzeba robić zdjęcie i dzwonić do nas
a jak długi łańcuch miała?

Link to comment
Share on other sites

sterylka nie jest zadnym wymogiem. to tylko nasza dogomaniacka przeslanka. normalny czlowiek ma to gleboko w nosie.
w 4 dni jej nie odkarmilabys tak,zeby jej zebra zniknely. nie byla wychudzona pewnie, tylko szczupla.

a z ogloszen sie ktokolwiek odzywal?

albo ja oddasz do schronu i facet wezmie sobie innego, albo ja oddasz jemu i juz nic nigdy nie zrobisz. ja to tak widze.
a jak wezmie innego, to moze znow za pol roku, moze juz nie wezmie, moze, moze moze

Link to comment
Share on other sites

Kora jak się mu odda to można potem coś zrobić, wystarczy obserwować, bo jak ma skrzywdzić psa to to dalej będzie robić i wtedy trzeba zdjęcia i cyk do nas telefon i jedziemy :)
Demi jest z Wro ale nie pojedzie do Twojego miasta tylko żeby pogadać z właścicielem który będzie miał w dupie

Link to comment
Share on other sites

no ja nie wiem co mam zrobić... chłopak przyłazi, najlepiej jakby jakiś sensowny człowiek z nimi pogadał jak się opiekować psem, skoro nie będą chcieli go oddać. Suka naprawde była wychudzona, poprzedni ich pies to był szkielet... nie wiem czy oni nie wiedzą jak karmić psa? Mieszkają w domku jednorodzinnym ich stosunek do zwierząt taki wiejski raczej..mieli 2 kotki te kotki przychodziły do sąsiadki na karmienie bo były po prostu głodne... Sąsiadka ich mi to mówiła... Włąścicielka kotek a teraz suki otwarcie mówiła ,że chcę się ich pozbyć tylko jej syn ją prosi by tego nie robiła. Mówiła mi że jak ktoś byłby chętny na kotki to je odda. Póżniej powiedziała sąsiadce że kotki wywiozła. Ale ten poprzedni pies ich żył długo kilkanaście lat.

Link to comment
Share on other sites

A Ty Marta nie mozesz porozmawiac z nim tak na spokojnie, wytlumaczyc o co ci chodzi, dlaczego trzymalas psa, jak powinien go zywic, w jakich warunkach trzymac itp. moze on naprawde chce tego psa a potrzebna mu tak naprawde pomoc? Moze nie ma pieniedzy na utrzymanie... A zgadzam sie z xmartix ze jak nie odda mu sie psa to bedzie kra..... niestety.....

Link to comment
Share on other sites

no i narobolo sie tak jak mowilam -psa sie nie zabierze a teraz jakos musi wrocic.
Jesli bylabym to ja to udalabym ze nie wiem o co chodzi i klamala ze suka pewnie nawiala bo byla glodna ALE wtedy pewnie znajda sobie nowa wiec to nei rozwiazuje problemu. Kora ma racje, manto bedzie jak nic. Ty znow nie mozesz stac pod oknem i patrzyc czy bija.
Ona wclae nie byla az tak wychudzona zeby TOZ ja z biegu zabral. Nie mowie, ze jest karmiona dobrze ale nie jest tez tak zeby z miejsca interweniowac.
Nikt nie moze podjechac zeby pogadac z ludzmi po ludzku, ty boisz sie znow o wlasne psy i pewnie slusznie.

Kurcze wiem, ze nie pomagam ale patowa sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

[LIST=1]
[*]
[LIST=1]
[*]
[LIST=1]
[*]
[LIST=1]
[*]
[LIST=1]
[*]
[LIST=1]
[*]
[LIST=1]
[*]
[LIST=1]
[*][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=4][B]Art. 10a.[/B][/SIZE][/FONT]
[/LIST]

[/LIST]

[/LIST]

[/LIST]

[/LIST]

[/LIST]

[/LIST]

[/LIST]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=2][SIZE=3][B]1. [/B][/SIZE][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]Zabrania si[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]ę[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]


[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][/FONT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=2][SIZE=3][B]3. [/B][/SIZE][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]Zabrania si[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]ę [/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]puszczania psów bez mo[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]liwo[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]ś[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]ci ich kontroli i bez oznakowania[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=2][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]umo[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]liwiaj[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]ą[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]cego identyfikacj[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]ę [/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]w[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, serif][SIZE=3]łaś[/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]ciciela lub opiekuna.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=2][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]To jest wykroczenie ktore juz mozna zglosic na Policje, a facio przestanie podskakiwac.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=2][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]Nie jestem za tym zeby oddac mu psa bez wezwania policji i zadania od Policji ukarania goscia na podstawie ustawy.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=2][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]Nie pozwolmy z siebie kpic i robic posmiewisko.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT, sans-serif][SIZE=2][FONT=TimesNewRomanPSMT, sans-serif][SIZE=3]Po to usatwodawca daje nam narzedzie zebysmy z niego korzystali.
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ja się chyba poddaje.

Siostra dzisiaj wraca. Suka jest w jej pokoju i już ją widzę jak zobaczy w nim sukę.
Myślałam że ktoś z ogłoszenia zadzwoni, ale ani jednego telefonu. Ciężko mi bo ta suka to mój szósty pies. Gdybym jeszcze mieszkała w domku byłoby mi łatwiej .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...