Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

Czasami bywam u Pecolda. Moja Holka jest z jego hodowli. W najbliższym czasie tam się nie wybieram, ale wyślę list z zapytaniem:) Tylko konkretnie co Was interesuje? Czy tylko korzystanie z toru, czy jakieś regularne treningi? Naprawdę trudno stwierdzić czy Tomek będzie miał czas. Jest trochę zabiegany. A mieszka tak naprawdę w lasach między Ruda Śl, Chorzowem a Panewnikami. Tam gdzie kończy się autostrada miedzy katowicami a Rudą trzeba skręcić w las. Ale zimą to nie polecam:( Na razie poproszę go żeby tu zajrzał to może sam odpowie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gwarek, spadłeś nam z nieba! :)

Byłoby nam bardzo miło, wręcz bylibyśmy zaszczyceni gdyby Pan Pecold tu zajrzał i z nami, grupowo, o tym pogadał.

Zasadniczo chodzi o możliwość użytkowania toru, chyba na tym nam najbardziej zależy, żeby mieć tor.

Oczywiście jeśli by znalazł czas i ochotę na trening, to też pewnie parę osób chętnych do prawdziwego treningu by się znalazło. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że jak Tomek się zgodzi udostępnić Wam tor i teren, to powinniście namówić Iwonę. O ile się nie mylę, to nikt z Was nie trenował wcześniej agility i znacie ten sport wyłącznie z teorii.

Chyba nie bardzo możecie liczyć na to, że Tomek zejdzie z pastwiska i będzie pokazywał co i jak trzeba robić, ale Iwona... Może? Musicie próbować, bo inaczej nigdy się nie przekonacie!

I jeszcze jedno, jeśli w borderkowie by coś nie wyszło (tfu tfy,,,), to nie załamujcie się. Jest Was już trochę i musicie to wykorzystać!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź od Tomka.

Cytuję: "Przeczytałem, przemyślałem i myślę, że możemy się dogadać.

Sprawa wygląda tak.

Mam większość przeszkód ale starych i zniszczonych.

W tej chwili już kupuję materiał na nowy tor i do Agility i Fylball.

Wiesz jak to wygląda bo sama trenowałaś z nami.

Jeżeli Ci ludkowie chcą to ja nie mam nic przeciwko temu i tak czasem trenuję z psami .

Sorki ale na razie się nie zaloguje na forum bo wiesz ile mam roboty a do tego teraz będą szczenięta i jagnięta.

Przyjedź w wolny dzień i pogadamy wtedy powiem Ci co i jak.

Jeśli ktoś z nich chce przyjechać to nie ma sprawy.

Po drugie czasem wyjeżdżamy z Iwą na wystawy i nie ma nas w soboty czy niedziele ale to nie świadczy o tym, że nie możecie się tu spotykać.

Druga sprawa to to, że czekam aż zima odpuści by móc wymalować świetlicę.itd.

Pogadamy ok?" Koniec cytatu.

Tomek nie może się zalogować na forum ponieważ kontakt z internetem ma tylko przez komórkę:( Na pewna tam niedługo pojadę to omówię to wszystko z Tomkiem. Sądzę, że i tak trzeba czekać do wiosny. Martwię się tylko, żeby zapał nie wygasł :( Czasami jest tak, że jeśli się czegoś nie zacznie od razu to chęci przechodza :evilbat: Pozdrawiam wszystkich i obiecuję, że się jeszcze odezwę w tej sprawie.

:hand: :hand:

Link to comment
Share on other sites

Gwarek, wielkie dzięki! :D

Ja też mam nadzieję, ze entuzjazm nie wygaśnie, tym bardziej, że wszyscy liczyliśmy się z tym, ze zaczniemy dopiero na wiosnę.

A jak widać, codziennie znajduje się na forum ktoś nowy-chętny, więc pewnie przynajmniej część tej grupy przetrwa.

Gwarek, jak będziesz jechał to daj znać, może uda się jeszcze kogoś zwerbować do wycieczki na wstępne rozeznanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się coeszę, że Tomkowi spodobał sie ten pomysł :lol:

Widzę, że wszystko jest na dobrej drodze. Tor będzie wymagał odbudowy, ale najważniejsze jest, ze macie na czym zacząć! Wierzę, że się dogadacie i jeszcze raz życzę Wam powodzenia!

Gwarek, jak bedziesz się widział z Tomkiem, to koniecznie pozdrów go ode mnie! :D

Link to comment
Share on other sites

Carri pewno mieszkasz w tej samej miejscowosci co P. Tomek :D :lol:

A wlasnie skad jestes??

Mam nadzieje ze to wszystko jakos nam sie uda bo jak na razie to to wszystko idzie w dobrym kierunku :) Miejmy nadzieje zeby bylo tak dalej albo i lepiej..

A co do toru to hmmm mozna go jakos odbudowac?? :evilbat: tez bylaby niezla zabawa przy MAJSTERKOWANIU :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

oo kiedyś jak zabładziłem autem :lol: to odryłem stolarzowice :)

a teraz to czasem przejeżdzam jak robimy sobie wycieczki rorwerkowe więc wcałe nie tak daleko :P

a póki co to musze bardziej przyłożyc się do ułaskawiania mojego el'bandito bo jak siętaki tłumek zbierze to wyjdzie z niego :evil: ale póki co to nawet na szkolenie jest dupiata pogoda :(

Link to comment
Share on other sites

Carragan, to jesteśmy sąsiadami :) Mieszkam w Tarnowskich Górach, a moje ulubione miejsce na wycieczki rowerowe to las Segiet i okolice, w porywach do Stolarzowic :) Kojarzysz knajpę "pod Dębem"? Dobre miejsce na odpoczynek :lol: W Stolarzowicach pierwszy raz widziałam rower elektryczny ;)

Link to comment
Share on other sites

Popek, jeśli myślę o tej samej leśniczówce co Ty (Repty?) to tam najbardziej podoba mi się to, że przyjmują z psem :) Park jest super, ale jak na wycieczkę rowerową to jest rozgrzewka :) Czasami sobie jadę poalmi, lasami na Ligę. Nie wiem z jakiej części Chorzowa jesteś ale na pewno wiesz gdzie są żabie doły? Z TG do Żabich Dołów można jechać wzdłuż wąskotorówki bardzo przyjemną drogą :) jedynym problemem jest centrum Bytomia, które nie wiadomo po co wybudowali w środku drogi :evil: Przecież zmieściłoby się w Stolarzowicach :wink:

Link to comment
Share on other sites

to jakmysmy sie na siebie nie natkneli bo ja czesto takze tam na rowerze i na piechote chodze :o

Przy rowerze na ogol towarzyszy mi bialo czarny sredniej wielkosci kudlacz a teraz beda towarzyszyly dwa 8).

Segiet uwielbiam i czesto tam jezdzimy.....Najlepsze sa trasy gdzie mozna sie spokojnie do 60 rozpedzic :lol:

tyle ze gorzej jak sie czlowiek na korzen wpadnie 8).

Moze latem jakies wycieczki rowerowe......?

A z tym centrum to to wypluj gdyz dobrze nam jest tak jak jest 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...