Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

Hey

Czy nikt nie miałby nic przeciwko temu, żeby pod TESCO przybłąkała się jeszcze jedna osóbka zainteresowana pomysłem? :)

Mój Wilson spróbował minimalnie agility w Gostarze jak był w przedszkolu i strasznie mu się to spodobało. Teraz ma 6 miesięcy i na pewno chętnie wyskoczy czasem poza Mysłowice troszke pośmigać po przeszkodach.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nas przygarniecie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CZACZA: szkoda, że nie będzie Cię na spotkaniu :(

Godelaine: a Ciebie spotkam przed TESCO?

No i jeszcze będę wypatrywać zielonego opla corse :)

(Mam nadzieje, że to TESCO rzeczywiście widać przez szybe autobusu jak ktoś tu napisał :) )

Link to comment
Share on other sites

Cholera! Miły pan, z którym miałam zrobić wywiad już pare dni temu (ale dał ciała) oświadczył, że w końcu łaskawie przyjmie mnie jutro na audiencji :x Zgadnicjie o której? Tak! O 17:15! Jak w mordę strzelił... Potem jeszcze trzeba co z tego sklecić... Wrr... :evil:

Jak coś by się jednak zmieniło...

Gwarek. Podesłałam Ci swój numer komórki.

Pozdrawiam

wkurzona :evil: Goddy

Link to comment
Share on other sites

buu coraz nas mniej :o

Ja mam jutro egzaminy i wizyte u weta ale postaram sie zdarzyc....

BTW.a jest tam jakies miejsce aby byc w razie czego z psem (Czacza chciala chyba wziac swoja pinczerke ? ) czy bedziemy chodzic po super markecie ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Popek alez ja to wiem 8)

Ale jesli by byla to by brala :lol:

Ale sprawa sama sie rozwiazala bo jedyny znajomy ktory dysponuje odpowiednim wozem do przewozu Cerrego pojechal do pracy :lol:

Moi Drodzy mam busa o 16.40 i powinnam zdazyc na stacje na czas :roll: Mam nadzieje tylko ze korkow nie bedzie :roll:

pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

no nieobecni tłumaczcie się!!!!!!!!!!1

było nas tylko czwórka :(

ale za to dwa pieski :)

a co uradziliśmy no właściwie stweirdzioiliśmy że nic zawodniczo i wszystko pozostaiwamy woli gwarka i tomka a my sięmusimy dostosować :)

no moja krówka teraz śpi i pewno tak już będzie do rana :)

Link to comment
Share on other sites

Piszcie jak tam spotkanie? Uradziliście coś?

Bardzo żałuję, że nie mogłam się stawić :cry:

Tym bardziej, że to ja założyłam ten topik i chciałam zostać prezesem Śląskiego Związku Agility :wallbash:

8)

A jeśli chodzi o moja wolę, to życzę sobie, żebys jako prezes stawiała się na spotkania :)

Tak jak powiedział Tomek: 100 % rozrywka. Cel: zmęczenie psiaków. A jeśli komuś jakis belg urośnie to.. mistrzostwo świata :)

coż jeszcze dodać: po spotkaniu Bonusa z Holką nie była strat w ludziach i psach. Jedynie ja rzuciłam Holce piłeczkę tak szczęsliwie, że wylądowała w stawie, a Holka z nią. Teraz mała śmierdzi sobie na tapczanie bo nie chce mi się jej kąpać :oops:

Mama nadzieję, że za tydzień Tomek poda jakiś konkretny termin na spotkanie.

Pozdrowienia dla tych co ciężko pracowali, gdy inni odpoczywali :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się ze skruchą melduję... :oops:

Na kolejne spotkanie zjawię się obowiązowo! Byle nie było 7-9 maja, bo wtedy centrum świata będzie znajdowało się w niewielkiej miejscowości 100 km za Warszawą. Gdzie będzie odbywał się zjazd belgów :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam w Borderkowie i mam złe wieści :(

niestety Tomek stwierdził, że nie jest w stanie nam pomóc :(

Rozmawiałam również o możliwości wypożyczenia sprzętu, ale też się nie da :( Bardzo mi przykro.

Link to comment
Share on other sites

no cóż :( póki co korzystam z nagromadzenia sąsiadów i wstawiam linka jakby ktos przegapił

klikać tu

a w sprawie naszego agilitty mam swój prywatny pomysł do niego potrzebne są tylko psy i kilkanaście tyczek drewnianych o długości między 1metr a 1,5 metra zastanowiłem się i z tego minimalnego sprzętu jestesmy w stanie zbudować tor przeszkód może nie agillity ale tor przeszkód skłądający się z slalomu tunelu i kilkunastu przeszkód o dowolnej wysokości do skakania zaletą tego jest to iżtaki tor powstaje jak i demontuje się w kilkanascie minut a pobawić się naprawdę mozna miejsce też już znalazłem (to sa czerwone hołdy dolomitowe-zero szkodliwości) leży ono na trasie naszych ulubionych miejsc spacerowych (masa miejsca plus brak innych ludzi psów itp) i miesci się w bytomiu niedaleko osiedla arki bożka jeśli jeszcze są chętni to proponuje podanie i umawianie się na konkretny termin a jakby coś z tego wyszło to z czasem moze uda się zrobić coś stałego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...